Skocz do zawartości
OCM4n14k

Kawaguchi Vs. Pudzianowski ; Sylvia Vs. Pudzianowski

Kto wygra w nadchodzących walkach  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kawaguchi Vs. Pudzianowski

  2. 2. Sylvia Vs. Pudzianowski



Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie, kto wygra nadchodzącą walkę? Sam jestem za Pudzianem jeśli chodzi o kibicowanie, zdrowy rozsądek jednak mówi, że Kawaguchi ma większe szanse na wygraną.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudzianowski będzie wygrywał dopóki nie trafi na kogoś z naprawdę mocna psychika kto nie wystraszy się wyglądu pudziana i będzie świetny technicznie i szybki. jedna dzwignia i pudzian kaput

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki pewien, najsilniejszy człowiek świata może być w stanie się podnieść z gleby mając 150 kilo na grzbiecie. Najważniejsza będzie psychika przeciwnika albo ktoś, kto po prostu Pudzianowskiego nie zna (hmm, tylko kto ? ;p )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pudzian zasluguje na oklep po ostatniej jego walce. Strasznie pewny siebie sie zrobil. Oczywiscie bedac tak utytulowanym strongman'em ma do tego prawo ale ja czegos takiego po prostu nie lubie. Jego wypowiedzi zaczely na mnie dzialac jak plachta na byka. Osobiscie bardziej interesuje mnie walka Mameda. Mam nadzieje ze chlopak pokaze na co go stac bo talent ma nieprzecietny. A pudziana chetnie zobacze w roli przegranego, ciekawe jaka bedzie mial mine ale sadzac po tym ze "jak za cos sie bierze to robi to na 100%" (ten tekst juz chyba kazdy slyszal, tak czesto go powtarza) to moze miec facet problem z przyjeciem tego do wiadomosci :)

 

ps. pudzian sie staje w tv tak popularny jak pan Ibisz :lol: robiac przy okazji z siebie kretyna

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Carson
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdrowy rozsądek jednak mówi, że Kawaguchi ma większe szanse na wygraną.

 

Dlaczemu? Widziales jak Kawaguchi bije?

 

Jak dla mnie pudzian zasluguje na oklep po ostatniej jego walce. Strasznie pewny siebie sie zrobil.

 

To tylko zaleta, że jest pewny siebie.

 

Foty z treningu przed walką z kitajcem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlatemu, że jednak ma większe doświadczenie i wygrał 11 walk. Licze na to, żeby Pudzian go zniszczył. Jednak głowy za zwycięstwo Pudziana bym nie dał :P.

 

Zobacz sobie kilka z tych wygranych walk. Szału tam nie było :wink:

 

Po za tym troche smutno by było sponsorom, gdyby pudzian przegral w 2 walce :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie kilka z tych wygranych walk. Szału tam nie było :wink:

 

Co innego trening, co innego walka na ringu, nie zdziwię się, jak po profesce na siłowni, Pudzian wyjdzie przed ludzi i znowu zacznie wywijać grabiami jak ostatnio. Trema może robić swoje, strach przed obiciem paszczy też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż teraz jak zobaczyłem statystyki japońca to nie jest tak źle, zaledwie 98kg i tylko 183cm wzrostu. W sumie myślałem, że gabarytowo jest nieco większy.

 

BTW.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obstawiamy czy pudzian znowu zacznie bic w szale z liscia? :D ta jego pewnosc siebie mnie dobija, raczej nie wierze w kitajca, ale licze, ze dowiemy sie z czego jest zrobiona szczeka pudziana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie tym za bardzo nie interesuje, ale mam nadzieje że skośnooki przyhamuje troche zapędy Pudziana i delikatnie zburzy jego pewność siebie. Bo było nie było, ale za te jego wypowiedzi czego to on nie zrobi z przeciwnikiem to IMO musi oberwać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz...z doniesien prasowych Pudzian postawil na siebie 20k i zapowiada, ze urwie mu leb (i nie wiadomo czy na lbie sie skonczy).

 

O przeciwnikach Kawaguchiego ciezko stwierdzic czy byli to sensowni zawodnicy czy jakies Kolargole...

 

Mam nadzieje nie skonczy sie na low kick low kick low kick parter i pach pach pach tylko ta walka bedzie miala znamiona jakiegos widowiska z elementarna choby technika zamiast mlocki, bo ostatnim razem gawiedz chciala zeby Pudzian wytarl Najmanem ring i tak sie stalo.

 

Dodatkowo nalezy sie przygotowac na Borka/Ibisza/Iwanowa/zel Borka/Muche/Mroczka(ow)/Majdana/zel Ibisza/Piroga i sam Odyn wie kogo jeszcze....

 

Aha i kolejny uber zenujacy wstepniak muzyczny brata Pudziana z cyklu "zaraz Cie zniszcze urwe Ci piszczel"

 

Chyba jednak pojde spac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie mma jest jakis live streaming. ale chyba trzeba sie zarejestrowac

 

mroczki juz byli. lecz krzysia ibisza nie widac.

 

kto tak zbeszczescil utwor -big in japan? ewa farMa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niedlugo jednak bedziemy ogladac tostera na ringu ;p gora miesni, zero mozgu.

eot ;)

 

Widac, ze Mariusz popracowal nad technika ;)

Edytowane przez BuMeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nuda :D Myślałem że na ringu będzie się więcej działo, ale tak jak mówili - Pudzian ma za mało siły, aby wytrzymać 2 rundy. No i brawo dla Japończyka. Widać różnicę w doświadczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna runda i wszystko mogłoby się wydarzyć.

Japonczyk wyjątkowo spokojny w oczach Pudziana było chyba widać w jednym momencie jakby szukał kogoś kto mu powie co się dzieje i co ma robić.

Wcale nie trzeba być wielkim chłopem aby go pokonać.

Faktycznie technika robi swoje.

Nie zabrzmi to patriotycznie ale kibicowałem Japonczykowi. :oops:

Edytowane przez przemn2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w oczach Pudziana było chyba widać w jednym momencie jakby szukał kogoś kto mu powie co się dzieje i co ma robić.

 

nie w jednym ;)

Edytowane przez BuMeL
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...