Skocz do zawartości
Megabyte

FIC - tania płyta na nforce2

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tez byl problem z dualem. Mialem 512 kingstona ( kosci mosel ) i dokupilem drugiego kingstona na kosciach ELPIDA i ZONK. gryzly sie jak %#$#%$#@ ( cenzura ) :P. Wiec wymienilem ELPIDE na kingstona na kosciach Infineon i problemy znikly :P

 

Ogolnie plyta SUPER 3 rok juz na niej jade :P i nie ma wiekszych problemow z nia ( stabilnosc jak i podkrecanie jest w czolowce ).

Edytowane przez iKingPin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mial jakieś problemy z Fic-iem i pamięciami - czy poprostu mialem pecha do tamtych kilku pamięci...?

U mnie nie było żadnych problemów z pamieciami. Wszystko działa normalnie.Mam 3x256MB.Najtańsze pamieci jakie były dostępne w sklepach :rolleyes: . Pierwsza jakiś Elixir 333Mhz (Nanya), druga Elixir (Nanya) 400MHz, trzecia VData 400Mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, chyba już wielu użytkowników tu się nie zostało ;-) ale mnie się przydarzyła potrzeba wskrzeszenia komputerka na tej płycie... nie chciał mi działać jedynie nowy dysk (samsung 1T hd103si) z powodu kontrolera sil3112a i jego starego BIOSU (w naszych TFA 42 jest ver. 4.1.50).

Zintegrowałem z BIOSEM TFA42 nowy bios od siliconimage (ver. 4.4.02), przeflashowałem, dysk już ładnie jest rozpoznawany i działa.. problem nie rozwiązany - nie wiem czemu nie udaje się boot-ować z tego dysku..wiesza się przy po 'veryfing dmi pool data', jako obejście problemu system odpaliam przez bootloadera z innego urządzenia.

Jak komuś będzie potrzebny taki bios to dla uproszczenia grzebania można do mnie napisać.. jak ktoś już to trenował i rozwiązał problem boot-owania to chętnie się dowiem jak

Pozdrawiam

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...