Skocz do zawartości
kziel1

ranking gier

Rekomendowane odpowiedzi

jedyna w miare dobra dobra strona, jaka znalazlem z rankigiem gier jest gamespot

Top PC Games - Best PC Video Games - Best PC Games - Top PC Video Games

 

tylko problem jest w tym, ze przeczesuje gry po roku utworzenia (chce grac najpierw w starsze gry - nienajnowszy komp), jednak np sortujac po dacie wydania gierki, caly ranking idzie w krzaki, gdyz pojedyncze tytuly z kosmosu ocenione przez jedna osobe na 10 sa w zaden sposob niewyroznione niz taki starcraft z 9.6.

 

i tu prosba o inne serwisy z rankigami gier, ktore dzialaja bardziej "demokratycznie" (moge sie dowiedziec popularnosci gry - ilosci glosow), ale takze zapewniajace odsortowanie nowszych aktualnie nieinteresujacych mnie gier

 

PS mam nadzieje, ze nie naruszylem zadnego punktu regulaminu ani nie napisalem jakiejs glupoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, rozumiem kazdy ma swoj gust, ale dopracowania gry nie zobacze po jej tytule, a popularnosc gry czesto (choc oczywiscie niekoniecznie) swiadczy o jej dopracowaniu. Z rankingu chce wylapac tlyko interesujace mnie tytuly.

 

a sposob sortowania mnie wkurza, bo zauwaz na przyklad na filmwebie jak chcesz sortowac po ocenie to ci wyskocza filmy z kosmosu z ocena 10.0 wystawiona przez 1-2 osoby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamerankings - duza baza + mozliwosc wyboru minimalnej liczby glosow, sensowny podzial na gatunki.

A same rankingi bardzo fajne, dociera do mnie w koncu jak duzy blad robie nie grajac nigdy w Mass Effect - skoro wszyscy sie zachwycaja, cos w tym musi byc, i sprawdze.

Edytowane przez Cruel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...