Skocz do zawartości
GuC!o^

ZA SŁABY KOMP??!! o_O

Rekomendowane odpowiedzi

witam 8) nie daje mi spać jedna rzecz... otóż przeglądając to forum nie raz spotykam sie z textami że np. kolesiowi z Athlonem 1,7 , 256DDR i Radkiem 9000 64MB splinter cell śmiga jak ta lala... :? a ja na swoim ciągne ledwo 30 fps i bardzo często spada nawet do 14!! :evil: W CZYM TKWI PROBLEM?? DLACZEGO KOLESIE Z CONFIGAMI GORSZYMI OD MOJEGO ( :P PEACE :P ) mają takie wyniki :?: PS. zainstalowałem sterowniki VIA 4in1 4.47 a także catalysty 3.4 :evil: PLEASE!! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tej sam problem - gra bez aa itp.. na medium w 1024x768.... tez kurewsko zwalnia - 15 - 30 fps... dramat..... a forum nic na to nie poradzilo - sproobooj cata 3.3 by pinki - czytalem ze pomoglo komoos, ale ja nie proobowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie gre odpalam w 1024 i jak widze że haczy to sie w Antialiasing i filtrowanie Aniso nie bawie !! może to przez płyte główną :?: :roll: bo jak widzicie wysokich lotów to ona nie jest :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze patch rozwiaze problem.... pewnie nawet Kaeres nie uwierzy ze nawet na gf4 w niektorych "jasnych" pomieszczeniach fps moze spadac do 17-19 a max fps (czy to z aa,anizo czy bez nich) mialem zawsze na tym samym poziomie 35 fps... wiecej nigdy nie udalo sie wycisnac ale na szczescie wiecej nie trzeba zeby cieszyc sie gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dalej gra chodzi 15 FPS - moze dlatego ze mam versje USA - nie gram jooz w to bo tylko mnie ten widok 20FPS zniecheca do czegokolwiek. A taka fajna gra.... A u qmpala na GF2 chodzi niebo lepiej niz u mnie. Powoli zaczynam zalowac ze nie wziolem GF3Ti200...:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mam takiego kolege ktory mial kiedys (niedawno) PII 400 i Rive I !! Wyszlo GTA 3 to sobie zainstalowal i sporo przeszedl (sic!) (mowil ze mu smiga ladnie) kiedys wpadl do mnie akurat po reinstalce systemu - zapomnialem ze nie mialem sterow do grafy i wlaczylem GTA III na zwyklych z windowsa - efekt ? 5-6 klatek na sekunde. Mowie:

- Czekaj chwilke tylko stery zainstaluje bo sie grac nie da.

- E tam u mnie jest tak samo - spoko chodzi.

 

Jak widac pojecie wzgledne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5-6 klatek na sekunde. Mowie:

- Czekaj chwilke tylko stery zainstaluje bo sie grac nie da.

- E tam u mnie jest tak samo - spoko chodzi.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mam takiego kolege ktory mial kiedys (niedawno) PII 400 i Rive I !! Wyszlo GTA 3 to sobie zainstalowal i sporo przeszedl (sic!) (mowil ze mu smiga ladnie) kiedys wpadl do mnie akurat po reinstalce systemu - zapomnialem ze nie mialem sterow do grafy i wlaczylem GTA III na zwyklych z windowsa - efekt ? 5-6 klatek na sekunde. Mowie:

- Czekaj chwilke tylko stery zainstaluje bo sie grac nie da.

- E tam u mnie jest tak samo - spoko chodzi.

 

Jak widac pojecie wzgledne.

o kogo chodzi?? :D ja przeszedłem całego GTA3 na Celeronq 400 i rivie I 16 mb :D :D :D :D ..., jak dla mnie całkiem całkiem... Ty jeszcze narzekasz że masz 30 Fp/s a co ja miałem powiedzieć przy 4 max :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eno to widze suChyY, ze masz spoko kolegow :twisted:

a co do GTAIII to chodzi pieknie u mnie, nie wiem jak będzie z Splinterem

ale napisze za pare dni jak przetestuje.

 

p.s a to jest dziwne bo w 3dmarku mam tylko 1900 marqw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eno to widze suChyY, ze masz spoko kolegow  :twisted: 

a co do GTAIII to chodzi pieknie u mnie, nie wiem jak będzie z Splinterem

ale napisze za pare dni jak przetestuje.

 

p.s a to jest dziwne bo w 3dmarku mam tylko 1900 marqw.

krec tego swojego celka do 980 mhz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eno to widze suChyY, ze masz spoko kolegow  :twisted: 

a co do GTAIII to chodzi pieknie u mnie, nie wiem jak będzie z Splinterem

ale napisze za pare dni jak przetestuje.

 

p.s a to jest dziwne bo w 3dmarku mam tylko 1900 marqw.

krec tego swojego celka do 980 mhz :)

pjerdole tego celka, za okolo 1,5 miecha zmieniam cala puszke :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eno to widze suChyY, ze masz spoko kolegow  :twisted: 

a co do GTAIII to chodzi pieknie u mnie, nie wiem jak będzie z Splinterem

ale napisze za pare dni jak przetestuje.

 

p.s a to jest dziwne bo w 3dmarku mam tylko 1900 marqw.

krec tego swojego celka do 980 mhz :)

pjerdole tego celka, za okolo 1,5 miecha zmieniam cala puszke :twisted:

no to masz poltora miecha zeby sobie pocwiczyc na celku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w sumie mi tak kilka gierek chodzi :evil:  !! splinter to był przykład  8) 

pozdro...

a dysk, to Ty jaki masz? :>
Caviar 60 GB 7200obr..

czyli, to nie wina powolnego dysku, chyba, ze masz go zle podlaczonego :)

moze zobacz na innych systemach operacyjnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otoz na poczatku przy ustwaieniach anizo 4 i aa 4 1024x768 gra sie troche ciela. ale zgralem patcha z neta i tera smiga full bez ani jednej przycinki :D

buhahahha wez mnie nie rozsmieszaj koles buhahaha nie piernicz ze na karcie radeon 9000pro i amd'ku 2000+ grasz w splinter cella w 1024 full detale i aliasing x 4 i anizo x 4 i masz plynna gre buahahhaha bo padne no nie uahahhahaha albo grasz w zupelnie inna gre albo nie wiesz ze masz w skrzynce radeona 9500pro/9700 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Mafii przy tym konfigu gralem w 1600x1200 FSAAx4 HighDetail

i chodzila bardzo pieknie, ale na Splinterze to sie chyba nie uda :(

dziwne rzeczy piszesz, masz najgorszy produkt Intela, sredniej jakosci karte graficzna i piszesz, ze grasz w takiej rozdzielczosci i do tego jeszcze w FSAAx4? :>>>

moze dobrze Ci sie gra z 15fps (w porywach ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Mafii przy tym konfigu gralem w 1600x1200 FSAAx4 HighDetail

i chodzila bardzo pieknie, ale na Splinterze to sie chyba nie uda :(

dziwne rzeczy piszesz, masz najgorszy produkt Intela, sredniej jakosci karte graficzna i piszesz, ze grasz w takiej rozdzielczosci i do tego jeszcze w FSAAx4? :>>>

moze dobrze Ci sie gra z 15fps (w porywach ;))

no wlasnie to samo napisalem wyzej koles ma ati 9000pro athlona 2000+ i gra w splinter cela w 1024 aliasingx4 anizo x 4 full detale w grze buahahha ja nie wiem czemu pisza takie rzeczy, no chyba ze oni potrafa grac przy 10 fps :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mafii jest potrzebne doozo ramu a nie sooper karta i proc. Mi mafia chodzi cieko chodz do 2002JSQ mam napewno wiecej 3d marqw. Pozatym loodzie!! - nie piszcie ze gra wam chodzi dobrze tylko jakies konkrety ( serdnie fps) - jak widac 'dobrze' to pojecie wzgledne. Dlamnie spoko jest jak fps nie spada ponizes 40, a jak widac niektoorzy nawet przy 10 graja - i terz spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chodzila beznadziejnie (kilka FPS) to od razu bym zredukowal rozdzielczosc.

Chodzila tak ze gralo mi sie elegancko i nie bylo zadnych zacinek.

 

Na Splinterze gralem w 1024x768 i bylo mniej wiecej OK, ale czulem ze jak dam wiecej to bedzie kiepa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... otóż przeglądając to forum nie raz spotykam sie z textami że np. kolesiowi z Athlonem 1,7 , 256DDR i Radkiem 9000 64MB splinter cell śmiga jak ta lala...

Na tym co w podpisie i 1024*768 + max detale + AA*2 + anizo*16 gra chodzi elegancko. Tnie się czasami w scenach typu - wyjście z chińskiej ambasady (bajerancko oświetlona klatka schodowa + ogień). Reszta naprawdę OK.

Na twoim sprzęcie powinno być miodzio. Spróbuj wyłączyć np. VSYNC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...