Skocz do zawartości
wreq

Brytyjski Amazon teraz z darmową wysyłką do Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie - Amazon US życzy sobie 8$ za przesyłkę jednej książki.

 

Powiedzcie mi jeszcze jak to jest z darmową przesyłką w wypadku przesyłki z UK? Wybrałem przedmiot za ~15Ł i już miałem potwierdzić zamówienie, ale widzę coś o minimalnym progu 25Ł. Nie wyskakuje żaden błąd, ostrzeżenie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - minimalny próg to Ł25, dodatkowo wszystkie przedmioty w koszyku muszą mieć opcję "free super-saver shipping". Wtedy powinieneś mieć ową opcję do wyboru. Jeśli masz mimo niespełnienia warunków, to ostrzeżenie najprawdopodobniej wyskoczy na późniejszym etapie potwierdzania zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Faktyczny próg jest niższy, jaki dokładnie nie wiem, ale kilka razy już sprawdzałem komibinacje przedmiotów i zawsze była darmowa wysyłka między 20 a 25 funtów, a złożyłem jedno zamówienie za 22.09 funta i też była.

 

 

Kiedyś też było promo na filmy Disneya, dwa za 17 funtów, i także była darmowa wysyłka (normlana wartość obu to było 21.98).

 

 

Trzeba też pamiętać o wyższym VAT (23% vs. 20%) dla naszych zamówień który jest dodawany przy ich składaniu, o czym pisałem ostatnio.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź!

 

Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany zakupami w Amazonie, to proszę o PW. Jedyny mój warunek to, żeby wybrać coś za minimum 6.24Ł (oczywiście z opcją darmowej przesyłki).

Wstrzymuję się z zamówieniem do poniedziałku 31.01.

 

//edit

 

Czyli trzeba doliczyć całe 23% czy tylko różnicę?

Edytowane przez wysokocukrowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...