Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Niezla jak na WG mozliwisci nagroda, ale jak mam spedzic tyle czasu przy WoTcie to podziekuje. Wole kupic sobie jakas inna VIII , a reszte.czasu spedzic albo na exp jakiejs dyszki albo grajac np w Diabla :-)

 

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle się męczyć dla czołgu wartego, ile, 100-150zł? Wolał bym chyba iść na tydzień ulotki na głównej ulicy rozdawać i na niego zarobić niż dymać tyle expa często na <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ianych czołgach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie mogę sobie wyobrazić nikogo kto dymał by tyle expa bez zmuszania się w dodatku dla tak nędznego czołgu jakim jest super pershing po nerfie.

No ale co kto lubi.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem totalnie zielony w graniu artą, właśnie rozegrałem pierwszę bitwę ale nie wiem jak się strzela  :sad: wciskam shift, wybieram cel, klikam T żeby powiadomić team kogo atakuję ale nie wiem jak strzelić, kiedy klikam LPM następuje ponowne ładowanie działa. Wiem, że śmiech ale pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nic nie grzebałeś przy bindach klawiszy, to po kliknięciu LPM następuje właśnie wystrzał z działa, czego efektem jest jego ponowne ładowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 


- stock suspension aim spread from moving and aim spread from turning the hull increased (nerfed) by 60 percent
- elite suspension aim spread from moving and aim spread from turning the hull increased (nerfed) by 57 percent
- stock tracks terrain passability (good/medium/bad terrain) nerfed by 9/14/9 percent
- elite tracks terrain passability (good/medium/bad terrain) nerfed by 10/17/10 percent
- maximum reverse speed nerfed from 20 km/h to 12 km/h
- aim spread of the 76mm M1A2 when moving the turret increased (nerfed) by 12 percent
- aim spread of the 90mm M3 when moving the turret increased (nerfed) by 25 percent
- 90mm M3 reload time nerfed from 8s to 8,5s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest czołg, który jest dobry w dobrych rękach z dobrą załogą. Ma niezły kamuflaż, dobrą prędkość choć potrzeba trochę czasu żeby się rozpędził (niestety za bardzo nie skręca) i ma świetne działo. Niestety w niewprawnych rękach zbyt długo nie pożyje bo to nie jest czołg, którym można sobie byle gdzie jechać. Absolutne zero pancerza i nawet scout może nam mocno uprzykrzyć życie.

 

Mam nadzieję, że jeśli hellcata nerfią to i kv1s? 

Swoją drogą nerf nie jest aż taki zły. Minimalnie podwyższony czas przeładowania to pryszcz, najbardziej zaboli nerf wstecznego biegu. Reszta pomijalna jak dla mnie bo strzelanie tym czołgiem w ruchu to pomyłka. Tym się jedzie na miejscówkę, strzela aż cię wyspotują i jedzie na inna miejscówkę. 

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i te scenki z gry słabych graczy którzy źle się ustawiają i strzelają bez pełnego skupienia celownika czego mają być dowodem ?

 

twórca tego filmiku robi z siebie idiotę

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w którym momencie ma to miejsce ?

 

mi też kilka razy pocisk przeleciał przez czołg i nie płaczę

to gra sieciowa i jako taka zawsze będą mogły wystąpić jakieś błędy na skutek utraty pakietów

 

ath naprawdę myślisz że tych gości z filmiku od fioletowego koloru oddziela jedynie złośliwe RNG ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz fragment zaczynający się od 1:00, gościu stoi w miejscu i trzy pociski pod rząd przeleciały, ping oki, nie ruszał się itp.

Wiem, że takie rzeczy występują i to wynika albo z silnika tej gry albo z innych względów, może to losowość, że co któryś pocisk może bezkarnie przelecieć i tyle ? Ciężko powiedzieć.

Wiadomo zasady są takie a nie inne, gąsienice, lufy i inne elementy pochłaniające pociski, wiadomo każdy chce walić w weakspoty ale nie koniecznie tego samego zdania są pociski wystrzelone z naszych luf. :P

Pamiętam stare, dobre czasy, gdzie 90% losowań na IS-3 miałem jako top tier a teraz VIII żeby mnie tak wrzuciło to można pomarzyć jak nie ma X a tylko IX to już się człowiek cieszy.

Dyszki powinny mieć w ogóle oddzielne losowania, tak by było najlepiej, ale wiadomo każdy ma swoją wizję poprawienia tej gry. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani jeden pocisk nie przeleciał przez cel

3 pierwsze trafiły w ziemię przed nim

ostatni przeleciał nad celem

 

mi jakaś sytuacja trudna do wyjaśnienia zdarza się może raz na tysiąc bitew

i nie sądzę aby u innych wyglądało to inaczej

ludzie nie znają mechaniki gry i czują potrzebę usprawiedliwienia swojego lamienia

 

MM to zupełnie osobna kwestia

jeśli tak bardzo przeszkadza Ci MM to graj na 10 tierach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/..../

Dyszki powinny mieć w ogóle oddzielne losowania, tak by było najlepiej, ale wiadomo każdy ma swoją wizję poprawienia tej gry. ;>

 

Nie... tak się nie da :)

 

X tier muszą mieć jakieś czołgi  tier niżej, bo muszą na siebie zarobić.

 

Oplata za taki czołg po jego stracie jest kolosalna, gdy gramy bez premki.

 

Ja się na tier IX M103 tak wykosztowałem, że musiałem go sprzedać :P

 

Nerwy mi puściły, a szkoda, bo cały czas zbieram doświadczenie (wolne doświadczenie) na zakup X tier USA T110E5.

 

Pytanie poza konkursem, które chyba już zadawałem, tylko nie pamiętam odpowiedzi :P

 

Jak już grałem M103 IX tier i sprzedałem ten czołg, to czy muszę go znowu kupić, aby iść dalej  ? (opracować już nie, bo grałem nim), czy wystarczy  od razu opracować i kupić czołg X tier T110E5 pomijając czołgi VIII i IX tier ?

 

Aktualnie gram T29 VII tier :P

 

O tą linię mi chodzi:

 

6118330200_1400288405_thumb.jpg

 

Dzięki i sorry, za trywialne pytanie, ale szukanie odpowiedzi na obcych forach byłoby  bezsensem, skoro mam tutaj taki temat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanie poza konkursem, które chyba już zadawałem, tylko nie pamiętam odpowiedzi :P

 

Jak już grałem M103 IX tier i sprzedałem ten czołg, to czy muszę go znowu kupić, aby iść dalej  ? (opracować już nie, bo grałem nim), czy wystarczy  od razu opracować i kupić czołg X tier T110E5 pomijając czołgi VIII i IX tier ?

 

Aktualnie gram T29 VII tier :P

 

O tą linię mi chodzi:

 

6118330200_1400288405_thumb.jpg

 

Dzięki i sorry, za trywialne pytanie, ale szukanie odpowiedzi na obcych forach byłoby  bezsensem, skoro mam tutaj taki temat :P

 

Jak widać exp przy T110E5 jest już "ciemno zielony" więc będziesz mógł go odblokować i kupić jeśli tylko uzbierasz brakującą Ci ilość free exp  .... choć to trochę potrwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leven możesz to zrobić wydając 185 tys wolnego expa

ale było by to głupotą

wolny exp najlepiej wydawać odblokowywując lepsze działa w nowo kupionych czołgach

najrozsądniej by było odkupić m103

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...