Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

ale w grze dodalem dobrze :P

 

szkoda, ze w grze na dobra sprawe nie ma zadnej szerszej komunikacji, badz rozkazow/polecen. zeby mozna bylo sie zebrac i jakos sensownie pograc. bo te pare slowek pod F-ami to niezly lol.  :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w grze dodalem dobrze :P

 

szkoda, ze w grze na dobra sprawe nie ma zadnej szerszej komunikacji, badz rozkazow/polecen. zeby mozna bylo sie zebrac i jakos sensownie pograc. bo te pare slowek pod F-ami to niezly lol. :lol2:

 

 

 

Komunikacja głosowa ponoć "ma być". Z drugiej jednak strony 15 osób mówiących na jednym kanale to trochę sporo i pewnie mało to będzie zrozumiałe, także raczej dadzą tę możliwość tylko w obrębie plutonu.

Póki co pozostaje jakieś zewnętrzne rozwiązanie typu teamspeak lub od biedy skype.

 

Dodam w pierwszym poście listę naszych nicków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konkurs - wez poprawke, ze to caly czas beta, inne tryby pojawia sie zapewne w miare rozwoju gry.

 

Wiem, że to beta, ale nie chcę, aby WoT skończył jak AA3, które od ponad roku jest w fazie beta i nie potrafią tej gry naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawde fajna , ale strasznie denerwuje mnie artyleria. O ile jak jest 1 max 2 w druzynie to nie ma tragedii ale gdy juz jest po 5 czy 6 to ledwo sie wyjedzie i juz sie pada ;/

Tez wam tak wolno idzie zarabianie kredytow ?

moj nick to Maciem ;]

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wam tak wolno idzie zarabianie kredytow ?

 

Yhym, szczególnie, że dużo ich przewaliłem bezsensownymi poczynaniami, arghhh... w efekcie czego zostałem z jednym marnym PzKpfw II [ ; ale docelowo mierzę w Königstiger'a :twisted:

 

 

A co do artylerii, to mnie ostatnio udało niepostrzeżenie przebić się na tyły wroga, do jego bazy, gdzie stały sobie dwa działa samobieżne i łoiły 'naszych'... niewiele z nich zostało :D

 

 

Nie powiem, gra wciąga, ale też potrafi mocno przyirytować, szczególnie na początku, grając, jak to ktoś ładnie tutaj określił - puszkami po konserwach :wink:

 

 

PPancerny, to ja, jakby co, ostro lamię, więc proszę się nie śmiać :wink: : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem w to grać ale nie wiem czemu dałem się namówić na Mother Russia, wprawdzie początek i T-46 ale M3 Stuart i PzKpfw III są zdecydowanie lepsze. Artyleria rzeczywiście jakiś pogrom, nie wiem na czym polega u nich celowanie ale celność jest porażająca. Czy zmiana ekipy na 75% jest na stałe czy tylko do wybranego czołgu?

Edytowane przez Banzai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kelcior closed bety EU z tego co wiem nie bedzie. gdy gra przejdzie na EU serwery ma byc wipe i open beta.

 

@Banzai arty ma po prostu widok z drona na cala mape. wiec poza strzelaniem jest w stanie okreslic nawet rodzaj czolgu za gorką, jezeli inni o to poproszą ;] z tego co widze to po patchu do arty chyba dodano limit zasiegu. bo kiedys mozna bylo walic na druga strone mapy, nawet po przekatnej. co wymusilo bardziej mobilna gre artylerią. 

 

zaloge mozna przeszkolic na inny czolg. jezeli maja wiecej niz 70% doswiadczenia to warto ja przeniesc. przeszkolenie zabiera 10%, ale na nowym czolgu nie zaczynamy od 50%. wiec im wiecej doswiadczenia tym bardziej sie oplaca przeszkalac zaloge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest genialna - siadlem wczoraj na 5 min a wstalem po 4h!! troche niestety minelo zanim ogarnalem co i jak i oczywiscie bawiac sie i klikajac gdzie popadnie - pozbylem sie calego zlota :/ anyway - moj nick w grze to nic innego jak Trawienny

EDIT: Wiadomo kiedy sa resety i co dokladnie jest resetowane?

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@costi jezeli masz zaloge na 100% to napewno warto ja przeszkolic na inny czolg. tak jak napisalem wczesniej, nie bedziesz wtedy zaczynal od 50% na nowym czolgu. szkolenie zalogi do 100% jest warte bo potem mozna ja przeszkolic w konkretnym celu. naprawa, gaszenie pozaru, maskowanie. 

 

w moim przypadku szybciej uzbieralem expa na nowy czolg niz zaloga osiagnela sensowny % doswiadczenia. wiec nawet ich nie przenosilem. zaczalem chyba od VK3601, gdy mialem zaloge na ponad 90%. wtedy bylo warto ja przeniesc do Tigera.

 

@trawienny jakie rsety masz na mysli? serwerow? serwery restartuja chyba codziennie z ranca, ale nie jestem pewien :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy łapie ktoś zasady promocji załogi, pytam, bo od pewnego czasu mam na dwóch czołgach załogi ze 100% doświadczeniem i kolejnym wyższym stopniem, ale nic się dalej nie dzieje. Procenty ciągle stoją, załoga się nie rozwija, a ja chcę awansować dalej... chcę mieć w tankach generałów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole oplacalne jest szkolenie zalogi? Mam MS-1 Elite i wybralem uzywanie expa do szkolenia zalogi i zastanawiam sie, czy to nie jest marnowanie expa...

 

Jest opłacalne, szczególnie celowniczego, dowódcy i kierowcy. Różnica między powiedzmy 50 a 100% jest spora.

 

Czy łapie ktoś zasady promocji załogi, pytam, bo od pewnego czasu mam na dwóch czołgach załogi ze 100% doświadczeniem i kolejnym wyższym stopniem, ale nic się dalej nie dzieje. Procenty ciągle stoją, załoga się nie rozwija, a ja chcę awansować dalej... chcę mieć w tankach generałów. :)

 

Awansów w stopniach wojskowych prawdę mówiąc też nie łapię. Gdzieś coś kiedyś czytałem, że zależy to od liczby bitw, ale nie mogę potwierdzić.

 

 

Chodzi mi o reset statystyk/kont - z tego co wyczytalem w necie po wejsciu USA wszystkie staty zostaly wyzerowane.

 

Ten patch wyszedł w zeszłym tygodniu i nie było wipe'a chociaż chodziły pogłoski, że ponoć będzie.

 

Natomiast przy poprzednim dużym patchu t.j. na początku września był tzw. soft-wipe. Wszystkie czołgi zostały zabrane, ale cały zdobyty nimi exp został zwrócony w postaci 'free experience' czyli można było go później wydać na dowolne badania w drzewku. Dodatkowo w prezencie dali każdemu po 5000 golda.

 

A jak mozna dostukac do 100% zalogi nie majac zlota? podbijajac creditami do 75% a potem juz w walce?

 

Nie mając złota to dokładnie tak jak piszesz...

 

Gdzie ustawia się expo na szkolenie załogi?

 

Musisz mieć wynalezione wszystkie ulepszenia dla danego czołgu w jego drzewku. Wtedy dostaje status 'elite' i można zaznaczyć checkboxa do przeznaczania doświadczenia na szkolenie załogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie niesprawiedliwa ta gra sie zrobila dzis :blink:

Zakupilem czolg pzIII a kaza mi walczyc z pantera , tigerem , tigerem II i podobnymi z tiera VI,VII czy nawet VIII. Jest to jakiś totalny bezsens , oni mnie 1 badz 2 strzalami zabijaja a ja im zupelnie nic nie robie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie niesprawiedliwa ta gra sie zrobila dzis :blink:

Zakupilem czolg pzIII a kaza mi walczyc z pantera , tigerem , tigerem II i podobnymi z tiera VI,VII czy nawet VIII. Jest to jakiś totalny bezsens , oni mnie 1 badz 2 strzalami zabijaja a ja im zupelnie nic nie robie :mur:

 

Dokładnie, dlaczego jest taka rozrzutność w walce, sam muszę walczyć z czołgami z tier IV,V. Trafiam ale co z tego jak nie zadaję żadnych obrażeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dlaczego jest taka rozrzutność w walce, sam muszę walczyć z czołgami z tier IV,V. Trafiam ale co z tego jak nie zadaję żadnych obrażeń.

 

To nie masz co narzekac, bo ja praktycznie co runde SU-85B (tier 4) walcze przynajmniej z jednym IS4 (tier 9) to jest dopiero poracha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie masz co narzekac, bo ja praktycznie co runde SU-85B (tier 4) walcze przynajmniej z jednym IS4 (tier 9) to jest dopiero poracha.

 

nie jestes sam , ostatnie 5 walk mialem z samymi ttier 9,10 , is7 , mouns(czy jak to sie nazywa)i inne koksy . Przynajmiej moge sobie potrenowac celnosc na swoich ;D Jak wyjade dalej to od razu padam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy wezme moj czolg z tiera II to tez prawie zawsze trafiam na rowna walke . Kilka z I kilka z II no i czasem kilka z III , wiec jak najbardziej ok ale wyzej to juz tragedia , tierem IV mam walczyc z X , dobre sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys na balans w bitwach tez nie narzekalem. ciezkie czasy nadeszly wraz z z czolgami medium. wtedy juz IS4, IS7, Maus po przeciwnej stronie przestaly mnie dziwic ;] 

 

co do samego balansu. tak jest skopany i wszyscy o tym wiedzą. dopiero przy wyzszych tierach zobaczycie jakie sa kwiatki. 

 

ciezko mi powiedziec czy premium ma wplyw na balans i dobieranie przeciwnikow pod wlasciciela premium. obecnie mam premium i Tygrysa. rzeczywiscie czesciej sie zdarza ze jestem u szczytu tabeli. ale czy to zasluga tieru czy premium nie wiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...