Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy słyszeliście o planowanej rewizji drzewka brytyjskiego w linii czołgów średnich.

FV4202 ma się stać czołgiem premium 8 tier i będzie dawany za free jeśli masz w garażu wspomniany czołg.

 

Nic tylko kopać ta linię. Czasu jest gdzieś do końca roku (~patch 0.9.5)

 

Dzięki za informację chociaż zatrzymałem się na Vickersie mkII... Jest szansa że zdążę :D  ? 

 

 

@up

Jeśli to była arta to jeszcze można jej wybaczyć. 

 

 

Mnie najbardziej denerwują bitwy kiedy team przegra przez moją własną głupotę, a tak to aby we mnie nie strzelali/wypychali zza zasłony i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słyszeliście o planowanej rewizji drzewka brytyjskiego w linii czołgów średnich.

FV4202 ma się stać czołgiem premium 8 tier i będzie dawany za free jeśli masz w garażu wspomniany czołg.

 

Nic tylko kopać ta linię. Czasu jest gdzieś do końca roku (~patch 0.9.5)

 

Było już kilka takich plotek więc skąd pewność, że ta jest potwierdzona na 100% ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pogłosek... nie tylko trzeba mieć tą dychę, ale trzeba też będzie kilkaset bitew na niej mieć

 

ja nie mogę 3 baniek na centuriona uzbierać

 

Heh to jeszcze lepiej.

Poświęcać 3-4 miesiące życia - bo tak można nazwać grind tej linii od zera po to, żeby zdobyć czołg premium wary dniówkę to dobre dla gimba a nie poważnej osoby, zresztą i tak trzeba kupić premkę na 3 miechy żeby robić te niecałe 10k xp dzienne bez wyrywania sobie włosów z głowy. Jak ktoś ma już tą linię rozgrzebaną to tak czy siak mu wpadnie, ja nawet jakby dawali typa59 to bym na siłę już nie chciał grać, co innego dla funu i wtedy kiedy masz ochotę. Ci co grindowali T34 wiedzą ocb. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa to najmniejszy problem jak ma się T34 uzyskanego w podobny sposób. I o tych kilkuset bitwach nigdzie nie słyszałem.

 

@ath

Jezu jak ci nie pasuje to nikt cie nie zmusza, ale skończ z tym dorabianiem teorii w stylu gimb właśnie.

 

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o iluset bitwach nie slyszalem (tzn jest pelno glosow na necie gdzie pr0 gamerzy sie buntuja ze prem tank powinni dostac tylko ci ktorzy maja na nim conajmniej tyle bitew ile oni sami) choc jeszcze nigdzie nie ma oficjalnego statementu WG w tej sprawie. Jest natomiast na forum multum wpisow jakoby "akcja jak z T34" miala sie juz nigdy nie powtorzyc. Pierwsze lepsze:
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/352345-fv4202-zostanie-8-tier-premium/

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/414362-fv4202-likely-to-become-free-premium/

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słyszeliście o planowanej rewizji drzewka brytyjskiego w linii czołgów średnich.

FV4202 ma się stać czołgiem premium 8 tier i będzie dawany za free jeśli masz w garażu wspomniany czołg.

 

Nic tylko kopać ta linię. Czasu jest gdzieś do końca roku (~patch 0.9.5)

 Nie jest to na 100% powiedziane że tak będzie, dalej są to tylko przypuszczenia.

Ale ja robie ten czołg ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi by się nie chciało tłuc 800k xp na czas tylko po to, żeby zdobyć czołg za 150zł.

 

Żeby mi dali czas do wprowadzenia obsługi wielordzeniowości cpu do WOTa nie byłoby problemu 800k expa zleciałoby bez poświęcania życia.

 

@rrG73JH

Oznaki biegłości dostajesz za wykręcenie odpowiednich statystyk

dmg ustrzelony : dmg stracony np. pierwszy stopień otrzymuje się gdy stosunek dmg ustrzelonego względem straconego jest wyższy od 65 % graczy posiadających ten czołg. Sprawdzić to możesz sobie w Przebiegu Służby ( chyba wszystkie czołgi od V tieru wzwyż posiadają odznaki biegłości).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zryty system jestem niebieski dlaczego ? Wczoraj przypadkowo zdjąłem elc wiem mogłem bardziej uważać, ale valentina który próbował mnie zniszczyć odparowałem(dopiero gdy zrobił się niebieski) szkoda mi było bo miałem serie bitew tier +1 +2 i akurat byłem na topce, i dzisiaj stug który próbował wepchnąć do wody i sam wpadł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym może być spowodowane takie rozmycie obrazu jak na screenie? Interfejs jest ostry, ale czołgi czy mapy wyglądają rozmyte jak hangar na zdjęciu. Zawsze grałem na lapku, a odpaliłem wota na stacjonarce z sygnaturki i taki efekt.

post-142649-0-22836600-1409983399_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nashorn chyba daje najwięcej frajdy z całej gałęzi. Borsuk jakoś mi nie leży. Wolne to, ładuje 3 dni. Taka arta z obrotową armatą. No i celność dość średnia. Gdyby nie spot po trafieniu to jeszcze, ale te ciągłe zmiany pozycji mają się nijak do camo działającego na postoju. Pamiętam, że jak śmigałem Naszkiem, to zazdrościłem jak widziałem ludzi w Borsuku, ale teraz czar prysł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co gra się nim fajnie. Znacznie celniejsze działo niż jego poprzednik i co najważniejsze obrotowe. Co prawda udupiam ale jak się wkręcę to odbije przegrane bitwy.

Pierwsze działo spoko, ale top jest zdecydowanie mniej celny. Co prawda ma kopa, ale często gęsto nie zdążę go przeładować zanim mnie ubiją po wyspotowaniu. Pancerz też niestety papier, co nie pomaga w ucieczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...