Skocz do zawartości
JejoX

Reklama...

Rekomendowane odpowiedzi

Nasza rzeczywistość i problem jej złożonej prostoty zaczyna wyprzedać głupotę i przybiera najwyraźniej formę takiej totalnej obrazy intelektu(nawet najrzadziej myślących homo sapiens), przy której nawet nasi kuzyni , którym wyciąganie mrówek z mrowiska za pomocą patyka zajmuje całe dnie, wydaja sie być istotami godnymi zaproszenia na wieczorną pogawędkę przy piwie.

 

To zdanie miało być wstępem do dużo ciekawszej i obszerniejszej wypowiedzi, ale najwyraźniej jest już dla mnie za późno i moje szare komórki zostały dotknięte widzialnym na każdym kroku wirusem...HTV...human thinkigneffinency virus.Odmian tego wirusa nie sposób wyliczyć i co co gorsza,każdy jest mniej lub bardziej podatny na różnie jego odmiany.Niektórzy maja zespól NK(od pewnego czasu będący w fazie uśpienia ze względu na mutacje do wirusa FB) a inni co roku chorują na zespół TZG, który nota bene ma charakter krótkich acz intensywnych epidemii.To są oczywiście tylko przykłady , które mozna mnożyć w nieskończoność, ale co ważne, ukazują one charakter zagrożenia.

 

Pisząc o zagrożeniach i docierając do końca mej myśli(pomijając rozwinięcie) , która jak wspomniałem miała być obszerniejsza i niestety świadomie pominąłem jej sporą część(ułomność wygrała)chciałbym podzielić sie z Wami moimi ostatnimi przemyśleniami nad wirusem...3D.

Jest to szczep,który pojawił sie całkiem niedawno ale jak wykazały badania wpływa on na wszystkie inne wirusy co dodatkowo potęguje jego efekt destrukcyjny.W chwili obecnej zainfekowanie tym wirusem wydaje sie byc nieuniknione a sposób zarażenia zawiera sie w przedziale kontaktu od pasty do zębów zaczynając a na samochodzie kończąc(można sobie wiec wyobrazić przedział artykułów wirusogennych).Z każdym dniem słyszymy o nowych produktach zainfekowanych wirusem 3D...można wręcz zaryzykować stwierdzenie o braku dostaw produktów typowo dwuwymiarowych....

 

 

-----------------------------------------

Jest już późno i brakło mi sił na napisanie wszystkiego.....mimo wszystko chciałbym rozpocząć myślę ciekawą i zabawną rozmowę na temat dzisiejszej reklamy,marketingu i wszystkiego co sie z tym wiążę....czyli po prostu kupy śmiechu połączonej często ze zgrzytającymi zębami:)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest tak, że to media myślą za ludzi. Ileż to ja widze przypadków osób zmanipulowanych przez powszechne trendy, mało tego, tacy ludzie fanatycznie wierzą w to co powiedzą w TV, fanatycznie oddają się pokusie zakupu telewizorów 3D mimo, że rok czy dwa lata temu kupili sobię 50" plazme (oczywiście HD Ready, bo przeciez dla nich rozdzielczość nie ma znaczenia, liczy się ilość cali). Ogłupiające reklamy, programy typu Mango piorące ludziom mózgi :P. Tego jest teraz tyle, że głowa mała. Całe szczęscie znam grupe ludzi, z którymi się przyjaźnie i oni nie wpadają w tą całą chorą manie. Pokasowali swoje konta na NK, kiedy to z portalu pozwalającego na kontakt ze znajomymi z dawnej klasy, NK zmieniła się w portal społecznościowo-pokemonowy. Gorzej, bo coraz większa część społeczeństwa staje się po prostu głupia, ogłupiano ich przez tyle lat, że w końcu przestali myśleć indywidualnie. Dosłownie jak mrówki :P, co im powiedzą media i jakie narzucą trendy, tak też będą działać.

Edytowane przez OCM4n14k
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...