Skocz do zawartości
Trix33

Przywracanie sformatowanego dysku/partycji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś podłączyłem pod kompa pen drive by go sformatować oraz nagrać jakieś stuffy, niestety chwilę nie uwagi przez przypadek zaznaczyłem dysk E i to jego sformatowałem, miałem tam ponad 150 gb danych, czy jest jakiś sposób by odzyskać stracone dane?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formatowanie szybkie czy pełne?

Jeśli szybkie, to program TestDisk i odzyskanie partycji - 5 minut roboty. Nie trzeba żadnych dysków czy partycji męczyć.

Jeśli pełne, to można próbować TestDisk, ale pewnie skończy się na programach do odzyskiwania danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie, używam właśnie teraz tego programu niby się odzyskuje, zobaczymy za 4h tyle piszę, że będzie się robić.

 

Mam pytanie odzyskuje dane, niestety jak widzę są one pomieszane i nazwane dziwnymi nazwami, jak to będzie w wypadku np obrazu płyty gry, którą trzymałem na dysku, bądź filmu

Edytowane przez Trix33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że piszę post pod postem, ale chciałbym zapytać ponieważ skończyło mi się odzyskiwać... no tak mam teraz 124 foldery o nazwie recup_dir z plikami ogg itp, nic prawie nie działa z tych folderów... czy to już koniec? czy można jeszcze coś z tym fantem zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...