Skocz do zawartości
Gość Harry Lloyd

Skoki Narciarskie

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz Małysz przerzuca sie na rajdy samochodowe i sciganie sie ;)

 

Tajner i Kruczek to sobie moga miec plany.

 

 

Raczej będzie walczył w MMA.

 

 

Tylko ze tym razem to nie byla ironia z mojej strony.

 

Tak Małysz zamierza startowac w rajdach i sie scigac, jest to jego druga pasja. Skad wiem? Byl ostatnio u mnie :)

 

 

Wskoczył na kawę między 1 a 2 serią? :>

 

Małysz wystartuje w rajdzie Dakar

 

I co chlopaki? Kopara w dół :>

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On chce to robić tak dla siebie czy dla kariery? Źle mu nie życzę, ale jak myśli o zrobieniu kariery to mógł zostać przy skokach, albo odjeść z honorem. Nic tak nie psuje wizerunku dobrego sportowca jak zmiana dyscypliny i odnoszenie wietrznych porażek. Jak Pudzian. Nie zmienia to faktu, że mam do Adama Małysza wielki szacunek. Większy niż do Pudziana, który też swoje zrobił, ale siłacze to jednak nieco inny poziom, że tak to nazwę.

 

p.s ale jak dokopie Hannawaldowi to będzie dobrze ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam przygotowuje się do rajdu, a tymczasem koledzy z drużyny skoczków odbyli już pierwsze treningi na skoczni w Stams.

 

Trener Kruczek mówi, że po przerwie najlepiej spisują się póki co Kamil Stoch i Dawid Kubacki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Sezon zaczął się dość ciekawie. W drużynie wprawdzie zaczeli od strasznej porażki, ale indywidualnie skaczą ok, a Stoch świetnie. Fajnie jakby cały sezon utrzymał się w dziesiątce, a nawet od czasu do czasu wygrał. Dzięki niemu nie ma takiego poczucia braku Małysza.

 

Morgi i Schlieri dziś strasznie słabo, niby dość loteryjne warunki, ale oni sobie z reguły radzą w każdych. Kofler mocno zaczął, może w końcu jemu przypadnie korona dominatora w sezonie, choć jakoś specjalnie za nim nie przepadam.

 

Finowie i Norwedzy wręcz katastrofa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...