Skocz do zawartości
KUBA TM

SuperPI 1M, 16M, 32M oraz PIFAST @ 2600K

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze sam nic madrego z rana nie potrafie wymyslec <_< zacytuje na wstepie slowa XA

 

Tak jak w temacie, tym razem po średnio udanej sesji z 5870x4 na ln2 wzięliśmy się za nową platformę.

 

procuś 2600K retail

Asus P8P67 PRO retail

 

chłodzenie - FC @ -40*C load

 

Na szczęście Kubuś ma rękę do SandyBridge i do tego trafił fajnego procka, na którym działają mnożniki jako tako i nawet kręci pamięci hehe.

 

Oczywiście rekordy Polski musiały paść, SPI 16M poprawiłem swój rekord PL jeszcze z Gulfa, ze SPI 32M jestem całkiem zadowolony jeśli chodzi o wydajność. Ten Asus najszybszy do SPI nie jest, trzeba będzie powtórzyć runy z Maximusem IV Extreme.

 

W próbce 32M niewiele brakuje do sub 6 min Dołączona grafika ale z tym konkretnym konfigiem, na tym niedziałającym biosie EFI nic więcej nie jestem w stanie zdziałać. Szkoda, że Elpidy Hyper nie chcą mi coś dobrze banglać z płytką na tym biosie Dołączona grafika zaostrzone timingi by dały efekt Dołączona grafika

SPI 32M

Dołączona grafika

 

SPI 16M

Dołączona grafika

 

 

pclab nie nacieszył się długo swoim wynikiem w SPI 32M Dołączona grafika Czekamy na odzew konkurencji... albo kogoś na AC Dołączona grafika

 

PS bclk nam tez na poczatku nie chcialo dzialac jak powinno ale dzieki poradom babci udalo nam sie je ogarnac

 

Update:

crappy SPI 1M

Dołączona grafika

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekordy Polski w Super PI należące do Team'u PCLab zostały przez nas pobite!

 

Xtreme Team FTW! ;)

 

 

SPI 16M rekord PL

 

.Dołączona grafika

 

SPI 32M rekord PL

.Dołączona grafika

 

 

Takty procesora są takie same jak PCLaba, takty pamięci minimalnie wyższe.

 

SPI 1M rekord PL

 

.Dołączona grafika

 

PIFAST rekord PL

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Pozdrawiam,

Kubuś

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no już od dłuższego czasu jesteście numerem 1 w pl wyniczki tylko to potwierdzają, tylko nie popadnijcie w rutynę i w samozachwyt jak niektórzy a będzie miodzio:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...