Skocz do zawartości
Mercury

Polecane Sklepy PC

Rekomendowane odpowiedzi

Konsultowałem się z firmowymi prawnikami w tej sprawie. Kupując "na firmę" również ma się prawo zwrotu w terminie 14 dni. Morele nie reguluje tego w regulaminie, tylko w zapisach poza nim, których konsument nie akceptuje w przypadku zakupu. Po prostu lawirują ponad prawem.

Bzdura straszna :) "prawnicy", ta...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morele mnie ostatnio zawiódł, mają problemy niby wynikające z przeniesienia centralnego magazynu. Towar który przy zakupie był dostępny w dużej ilości w 48h nagle okazał się produktem niedostępnych. Jaki sklep na pewno nie oszukuje z dostepnoscia produktów?

Edytowane przez andrewm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam agito oraz techplanet. Morele anuluje zamówienia... bo zmieniła się cena, nawet zamówienia opłacone kartą. Wystawia towar, którego nie ma w hurtowniach. W przypadku kiedy jest problem z dostępnością jednego z elementów zestawu nikt nie raczy zadzwonić. Możliwość realizacji zwrotu towaru i/lub gwarancji jest czysto teoretyczna, a jakość obsługi klienta jest na absolutnie najTen sklep to kompromitacja, a polecanie zakupów w tym sklepie przez duży portal tematyczny jest działalnością przestępczą na szkodę czytelnika, i podlega karze pozbawienia wolności.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...