Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

W ten weekend event z latajacymi lodziami. Ostatnio bardzo mi sie spobal. Latamy amerykanskimi lub japonskimi samolotami. Strefe przejmujemy poprzez ladowanie. Zadnych mysliwcow, tylko OS2U-3, PBY-5a Catalina, F1M2 i H6K4, przy tym mnostwo zabawy szczegolnie jak ktos ma wymaksowanych strzelcow i mozna sie troche odprezyc  :D

 

 

http://warthunder.com/pl/news/358-Wydarzenie-Pywaki-powracaj--pl

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O najs, mam Japońskie zmaksowane :)


Śmieszny ten event. szło tak średnio, wróg zaczął przejmować C. Odbiliśmy, polecieli na naszą strefę A. Cała drużyna opuściła serwer :> zostałem sam na 5ciu. Jeszcze bym walczył jak by chodziło o strzelanie, ale przejmowanie baz kompletnie bez sensu. Żadnych szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, dodatków dostałem w tej bitwie 1000 i 1000 raz za postrach jednostek naziemnych dwa za coś tam jeszcze..

Na czysto po naprawach i  uzupełnieniu amunicji wyszło mi 37k.

 

event z darmowymi czołgami premium:

http://warthunder.com/en/news/678-Marathon-Its-going-to-be-hot-en

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki maly trik: na mapie na plazy, po prawej stronie jest jeden zniszczony okret i jeden niszczyciel. Ten na wpol zatopiony okret mozna dobic kilkoma strzalami, niszczyciel mozna zatopic nalotem. Zawsze to kilka orzelkow ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyszedł kolejny patch i popjawiły sie u mnie problemy ze sterowaniem myszka przy 3 samolocie w bitwie. Na szczęscie po kilku manewrach wszystko wraca do normy. Może lepiej zeby patchy juz nie wypuszczali, bo z każdym kolejnym jest tylko gorzej :/.

 

BTW Gra ktoś jeszcze?? Bo fatalne eventy w weekend, podnoszenie kosztów naprawy samolotów i rozwalanie całego mm raczej temu nie sprzyja. Jesli jeszcze sobie policze ile mam bitew do jetów to gram już tylko z nudów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odpuszczam.Nawet najmniejsze stworzonko strzeli w lufę i papa 1 min naprawy a przez ten czas jesteśmy już w połowie drogi do nieba.Taki dziki zachód kto pierwszy strzeli ten wygrywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co 2-3 dzień zrobię kilka lotów, ale tylko wydarzenia w historykach, jak mi samoloty podpasują(czasem zwykłe HB dla zbicia gwiazdek), w każdej nacji mam 3 erę i jakoś zabawa na tym poziomie mi odpowiada dodatkowo rozsmakowałem się państwach osi;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samoloty wg. Gajin są (moim zdaniem) bardzo dobre. Mają mankamenty jak system bombardowania lotnisk na AB, który należy zmienić, reszta jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zabrali się do modelu zniszczeń otoczenia. Dziwnie wygląda, gdy 40 tonowy czołg zrywa gąsienice na palmie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mial ktos problem z wywalaniem sterownika i bialymi ekranami w grze? Mi to sie dzieje od dluzszego czasu prawie zawsze jak po bitwie laduje sie okno statystyk. Ale czasem przez kilka dni nic a potem ze 3-5 razy dziennnie? Ustawienia prawie wszystkie przetestowane... Komp nie krecony grafika 670gtx

Sent from my Lumia 925

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej przegrzewa sie, czas przeczyscic grafike / wentyle z kurzu. ;]

Ew. custom profil dla wentylatorow i podbic troche obroty.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zabrali się do modelu zniszczeń otoczenia. Dziwnie wygląda, gdy 40 tonowy czołg zrywa gąsienice na palmie...

 

Zabierzemy się i za to. Aktualnie developerzy pracują nad modelami zniszczeń czołgów oraz otoczenia. Cześć obiektów posiada fizykę (słupy telegraficzne, murki, mniejsze drzewa), część dopiero ją otrzyma (wszelkiego rodzaju drzewa, zapory p.czołgowe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zabrali się do modelu zniszczeń otoczenia. Dziwnie wygląda, gdy 40 tonowy czołg zrywa gąsienice na palmie...

 

To to pikuś (szczególnie, że gąsienice były dość delikatne). Lepiej by nadali czołgom właściwą masę i, przyczepność, bo w tej chwili nie dość, że jest Fast & Furious Panzer Drift, to jeszcze na byle nierównościach maszyny podskakują jak kauczukowe piłeczki.

Tak samo problem jest ze strasznie miękkim zawieszeniem, zatrzymanie czołgu powoduje, że buja się jak wahadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to pikuś (szczególnie, że gąsienice były dość delikatne). Lepiej by nadali czołgom właściwą masę i, przyczepność, bo w tej chwili nie dość, że jest Fast & Furious Panzer Drift, to jeszcze na byle nierównościach maszyny podskakują jak kauczukowe piłeczki.

Tak samo problem jest ze strasznie miękkim zawieszeniem, zatrzymanie czołgu powoduje, że buja się jak wahadło.

 

Arcade czy inne tryby? W arcade silniki dostają +50% mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, w AB fizyka zawsze była lekko uproszczona :)

 

A teraz coś z zupełnie innej beczki:

 

"Wakacyjne Szaleństwo!"

Ciesz się licznymi wydarzeniami, zniżkami i specjalnymi misjami w pierwszych tygodniach sierpinia. Zdobywaj więcej PB i Srebrnych Lwów oraz wygrywaj pojazdy premium! A podczas głównego growego show tego roku - Gamescom - bierz udział w Złotych Bitwach!

 

Szczegóły jak zawsze na oficjalnej stronie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabierzemy się i za to. Aktualnie developerzy pracują nad modelami zniszczeń czołgów oraz otoczenia. Cześć obiektów posiada fizykę (słupy telegraficzne, murki, mniejsze drzewa), część dopiero ją otrzyma (wszelkiego rodzaju drzewa, zapory p.czołgowe).

 

Wiem, że z czasem wszystko będzie poprawione, ale nie mam już siły być alfatesterem. Gajin niestety zbyt wcześnie uległo presji graczy co skutkowało zbyt wczesnym otwarciem GF gracze zagrali ( część zapłaciła) dużo ludzi się zraziło i z tygodnia na tydzień jest ich coraz mniej.Gram tylko AB (na resztę nie mam ani czasu ani ochoty) i chociaż fizyka wywołuję uśmiech można się przyzwyczaić, jednak "zielony krzyżyk" jest dla mnie przegięciem nawet tresowana małpa nauczy się z tego korzystać i wtedy zaczyna się pojedynek rewolwerowców kto pierwszy strzeli wygrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Stona w graniu na RB i SB ma w sobie mało grania, naciskam do boju [RB] czekam 1min, 2, 3, minimalizuje WT czytam artykuł na PPC ,wracam do WT, bitwa planuje oflankować wroga, jadę 4 min na pozycję oddaję strzał BOOM, jeden z graczy skorzystał,  z dobrodziejstwa wielkich znaczników i poczęstował mnie 100lbs "demokracji". 

Na SB jest lepiej ( latanie tam na klawiaturze i myszy to hard) jednak czas oczekiwania na bitwę jest  jeszcze większy.

Pomijając to obecnie po WTGF wróciłem do WoT i gra sprawia mi przyjemność. Jak będę miał dość WoT wrócę do WT a do tej pory zdążycie wypolerować WTGF ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ze czym mieli sie zrazic? Ze to nie jest wot? Fakt nie jest... Ruskiego tanka zdobylem na AB ale ten tryb to przegiecie. IMO wt powinien pojsc jeszcze bardziej w kierunku symulacji(czemu nie mozna wylaczyc instruktora w samolotach?!?!) a gry pudelkami zostawic wg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszlym tygodniu będzie można wyrwać czołgi i samoloty nawet 4 ery. Problemem są jedynie wymagania... żeby wygrać te 125 bitew na realistyku musiałbyś codzienie latać po 5-7h. Robota na pełen etat  :lol2: a do wygrania obecnie są jedynie samoloty 2 ery. Ciekawe co później wymyślą ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...