Skocz do zawartości
andrew777

Carmageddon: Reincarnation

Rekomendowane odpowiedzi

Carmageddon: Reincarnation - tak nazywać się będzie nowa odsłona Carmageddonu, która ukaże się w 2012 roku. Co jeszcze wiemy o nadchodzącej części?

 

Plotka okazała się prawdą - Square Enix nie ma już praw do marki, te trafiły w ręce ojców serii, a więc do studia Stainless Games. Rzecz jasna to oni są odpowiedzialni za nową odsłonę, a ta najwcześniej pojawi się w 2012 roku. Co najważniejsze, nie znajdziecie jej w sklepach - Carmageddon: Reincarnation dostępny będzie wyłącznie w cyfrowej dystrybucji. To w sumie żadne zaskoczenie, Stainless Games od dłuższego czasu wydaje swoje gry tylko w ten sposób, więc należało się tego spodziewać.

 

Póki co nie potwierdzono, na jakich platformach wyląduje Carmageddon: Reincarnation. A właściwie to w ogóle mało o nowej części wiemy - twórcy nie pochwalili się screenami, trailerami ani nawet szczegółami dotyczącymi rozgrywki. Autorzy obiecują tylko, że klimatu i humoru znanego z poprzednich odsłon na pewno nie zabraknie. Starzy fani mają być zachwyceni, a wszyscy ci, dla których Reincarnation będzie pierwszym spotkaniem z Carmageddonem, od razu pokochają serię. Przynajmniej tak twierdzą ludzie ze Stainless Games. Uwierzymy im?

•• Carmageddon: Reincarnation zapowiedziany, premiera w 2012 roku | => Gamezilla.pl

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mnie tylko pierwsza część się podobała, ale za to bardzo. Mam nadzieję że będzie podobna, najchętniej to bym chciał po prostu remake z poprawioną grafiką i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę więcej informacji na CVG. Oficjalna strona - carmageddon.com - nie wytrzymała, wskutek czego uroczyste odliczanie zakończyło się fiaskiem. Choć żadnej części Carmageddona nie uznaję za złą, to pierwowzór jest niezaprzeczalnie najlepszy. Liczę, oczywiście, że Patrick Buckland przez "new audience" nie miał na myśli tego, że - jak to dziś często bywa - trzeba grę ułatwić i ugrzecznić, by każdemu dogodzić. Pozostałe z jego słów wróżą dobrze.

 

@Harry Lloyd: Carmageddon wcale nie wygląda źle. Mnie wciąż się podoba. Co więcej: uważam, że starszych części z ulepszoną grafiką nie odebrałbym dobrze. Przekonałem się na przykładzie Heretica HR, Duke'a 3D HRP i Quake'a DarkPlaces. Nie tak należy w nie grać.

Edytowane przez Vennor
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carmageddon jest jak płyta winylowa: co z tego, że pixeloza straszna - ważne, że nadal daje sporo funu. Osobiscie stawiam ten tytul w pierwszej dziesiątce najlepszych gier w jakie grałem, a kto wie czy nie pierwszej 5. Nie moge sie doczekac co pokaza w najnowszej odslonie, szkoda ze dopiero za rok :(

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fani rozpoczęli ofensywę. Forum w niezdrowym wręcz stopniu zapełniło się trafnymi wskazówkami dla twórców, którzy - miejmy nadzieję - potraktują je poważnie. A wiadomość, że w Stainless Games pracuje wielu twórców oryginalnego Carmageddona w połączeniu z faktem, że to niezależne studio - pozwala porzucić ewentualne zmartwienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie poszli w ślady producentów Mortal Combat gdzie MC: DC był grą dla dzieciaków, a nie dorosłych osób.

Oby było krwawo i bez skrupułów :)

 

PS: Na szczęście najnowszy Mortal trzyma poziom ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby dzięki kasie fanów zrobili z tego solidny remake, a nie kolorowe barachło - osobiście pewnie to poprę groszem, bo niby czemu nie?

 

http://www.purepc.pl/rozrywka/carmageddon_powroci_dzieki_serwisowi_kickstarter_pasy_zapiete

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz.Sz

Ja zawsze wracam do 2 części. W 3 wkurzało mnie bardzo surowe ograniczenie czasowe, którego nie dało się wyłączyć. W 2 wystarczyło skosić kilkunastu ludzików i 2 przeciwników i robiło sie 10 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz.Sz

Oby nie poszli w ślady producentów Mortal Combat gdzie MC: DC był grą dla dzieciaków, a nie dorosłych osób.

Oby było krwawo i bez skrupułów :)

 

PS: Na szczęście najnowszy Mortal trzyma poziom ;]

 

Niestety nie wiadomo czy będzie na PC. A ja ostatnio zdobyłem Mortal Kombat Arcade Kollection. 3 części. Fajna grafa. Ogólnie wymiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na GoG-u będzie odświeżona jedynka przystosowana do obecnych systemów. Może sterowanie też poprawią.

 

Za 30 $ na kickstarterze otrzymuje się dwie Steamowe kopie Reincarnation, kopię DRM-free, jedynke na GoG-u, oraz dostęp do bety oraz wszelkich newsów i forum. Rozważam tą opcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wsparłem projekt. Wybrałem wersje na Steam, bo jedynkę wolę pobrać na Androida. Klimatu pierwszej części i miodu jaki się z niej lał nie miała ani dwójka ani trójka. Trzymam kciuki za twórców, ale mimo wszystko myślę, że ciężko będzie im powtórzyć sukces oryginalu. Obym się mylił.

 

Wysłane z Motki Defy+ za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj za darmo dają Carmageddon 1 na androida.

Dostępny w sklepie play.

 

Można również zainstalować sobie androida na PC pod windowsem Dołączona grafika

i popykać w klasyka.

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tech demo z pre alphy. A poza tym gra ma pojawić sie na Steam Early Acces juz 27 marca! Co więcej: Kickstarter Backers będą mogli zagrać 2 tygodnie wczesniej czyli niby 13 marca! W końcu po tylu latach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pre-alpha trwa już prawie 2 lata... zaczynam się niepokoić o efekt końcowy. 

 

Otóż to. Nie mówimy tu o początkującym studio, tylko o ludziach, którzy stworzyli 2 pierwsze części tej gry, na dodatek dostali spore dofinansowanie od ludzi. Tymczasem postępy ich prac są... mizerne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pre-alpha trwa już prawie 2 lata... zaczynam się niepokoić o efekt końcowy. 

 

Czas poszczególnych etapów nie jest proporcjonalny, jeśli gra jest dobrze napisana to wystarczy np. miesiąc-dwa bety. Ale fakt, że deadline im się już sypie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...