Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.pcper.com/news/Graphics-Cards/Rumor-NVIDIA-Pascal-17-Billion-Transistors-32GB-HBM2

 

Pascall dzięki 16 nm ma mieć ponad 2x więcej tranzystorów. Pamięć nawet 32 GB chociaż do kart dla graczy pewnie będzie to max 16 GB. Dla mnie to jest raczej oczywiste, że Pascall to będzie taki przeskok w wydajności jakiego dawno nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem od 22:40 jak komunikacja miejska nie nawali, gram do 2 lub 3 h.

 

Kurde czekam na fajne mody, żeby zagrać singla jeszcze raz, ale lipa na ten czas. Był jeden fajny na lepsze "i.a."/zachowanie policji i ich celność.

http://www.nexusmods.com/gta5/mods/15/?

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś jutro i w niedziele (nd do 22 max) mogę być online, dzisiaj po robocie będę W10 stawiał więc raczej nie wyrobię się przed 2 nad ranem :)

 

 

mały update: Kaszy nie będzie ani w tej ani w przyszły weekend, będzie od pon do czwartku, czyli wtorek (po 22.30) środa, czwartek (do 22) ja mogę grać, a Wy panowie?  

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pasuje. Nie chce mi się czekać kolejnego tygodnia tylko po to by któryś z Was znów zginął po raz któryś w tym samym miejscu. Szkoda mi czasu na to, bo giniecie od miesiąca w tych samych misjach lub w podobnych miejscach i za każdym razem dodajecie nowe. Więc weźcie poprosicie @Havoc on był chętny i powodzenia :)

 

PS. Jakbyście robili jakieś pojedyncze zadania to możecie wołać, ale napadów mam już dość.

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrywał ktoś już Win 10 i te nowe stery od NV? Jak wam chodzi GTA V w porównaniu do Win 8.1? Bo zastanawiam się nad updatem ale póki co nie mam żadnych problemów z GTA V i nie chcę by jakieś pojawiły się po wgraniu Win 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, kupilem 2 dni temu gta v na pc. Singla sobie odpuszczam, bo przeszedlem dawno temu na x360. Gre kupilem dla online, ktory na razie troche mnie przytlacza:) nie wiem jaki jest najlepszy schemat dzialania w grze sieciowej, bo hostujac np. Wyscig moge sie zaczekac. Chyba bez ekipy trudno ogarnac temat. Dlatego jak ktos jest chetny do wspolnej gry, bez spiny i z kultura to chetnie dolacze. Moj nick to: siekieer - zapraszac bez zastanowienia!:)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

a) Znaleźć zatłoczoną sesję i zaprosić wszystkich z sesji

b) Używać automatycznego zapraszania graczy

Nie nastawiaj się na to, że lobby będzie zatłoczone (wyścigi, dm itp) bo gra wg mnie umiera i jedyne co ludzie robią to obrzucają się pieniędzy z czitów, spawnują wiatraki i strzelają samochodami itp, albo robią napady, i za 20 razem może na normalnym poziomie trudności zgrają się wszyscy i w końcu wykonają przygotowanie. To się mija z celem, bo obrabiając sklepy więcej się zarobi... A czasami nawet 11k potrafi sklepikarz wyrzucić z kasy :D

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega NewNickPL przedstawił dość ponurą, żeby nie napisać pre-apokaliptyczną ,wizję świata GTA V online :)

 

Uważam że, nie jest tak źle choć w wielu aspektach zgadzam się z jego argumentami.

 

Siekieer, gdybym miał Ci coś zasugerować to powinienieś/mógłbyś zacząć robić misje kontaktu(dołączać), potem brać udział w przygotowaniach do napadów i tak systematycznie budować swoje "życie" GTA V.

 

Własna zgrana ekipa to najważniejsza rzecz w tej grze.(czasami udaje mi się dołączyć to takiej wtedy jestem w szoku jak kolesie wymiatają:każdy wie co ma robić,bez spinania się,dowcipkują sobie,robią misje na własne sposoby..po prostu marzenie).Niestety nie każdy ma szansę na taką ekipę z różnych przyczyn.Ale bez własnej zgranej ekipy zabawa też może być doskonała...

 

Wiele misji można przesiedzieć w swojej lub obcej Kurumie i obserwować co się dzieje,nabywając wiedzy co i jak.Przy napadach jest już inaczej bo tu bierzesz odpowiedzialność za siebie i innych , więc dobrze być bardziej ogarniętym zanim zacznie się psuć zabawę innym :):) :)

 

W momentach zwątpienia i bezsilności po nieudanych podejściach , wybierz się do szkoły latania,pograj w rzutki czy po prostu wpadnij na striptiz :):) :)

 

Na temat wyścigów nie wypowiem się zbyt obszernie bo na 45 w których wziąłem udział , wygrałem jeden(bo pozostałych trzech Koreańczyków opuściło sesję :))

 

Gdybyś potrzebował wsparcia in-game , daj znać nick ovalbee , nie jestem wymiataczem a raczej ciężko "pracującym" wyrobnikiem GTA V.Powoli prę do przodu , oglądając się za siebie...

 

Wielu wysokopoziomowych graczy mi pomogło , przymknęło oczy na głupie błędy, nie wyrzuciło z lobby "bo niska ranga", i pozwoliło podejść 50 raz do tych samych przygotowań.

 

Mam więc dług do spłacenia :)

Edytowane przez ovalnapszczoua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja przedstawiłem świat GTA z pozycji gracza który gra najczęściej sam, albo z jedną lub dwiema osobami. Wtedy nie jest tak różowo bo trzeba polegać na randomie.

 

Wyjątkiem są misje (ikonka gwiazdki) gdzie nie trzeba mieć pełnej ekipy najczęściej, a wystarczy jedna osoba.

 

 

Całkowicie inaczej gra się w GTA jak ma się tych 3 znajomych, bo wtedy możecie wszystko. I to dosłownie. Napady (wymaga 4 graczy którzy wypadałoby aby mieli mikrofon lub przynajmniej byli komunikatywni - czat), misje wygodniej i fajniej robi się w ekipie, wyścigi im więcej osób się ściga tym mocniej można współpracować (np nawzajem dawać sobie tunel aerodynamiczny by jechać szybciej i uciec od reszty stawki) no i dostaje się więcej kasy jak jest więcej graczy (nawet po 20k).

 

Ja mam GTA na steam, i jak ktoś też ma na steam to niech doda jeśli chce pograć do czasu do czasu (na SC nie zaglądam dopóki nie odpalę GTA). Lipa, że żeby zobaczyć czy znajomi grają muszę odpalić GTA (nie mam osobnego launchera do SC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi płynnie przez pierwsze 15-30 minut grania. Po tym czasie jest już tylko gorzej, aż dochodzi do kilkusekundowych freezów. Sytuacja ma miejsce, gdy przekroczy się pamięć karty, w moim przypadku o 500MB (~2500MB). Na ustawieniach domyślnych, gdy w grze pokazuje zajęte ~1500MB, a w afterburnerze podczas grania blisko 2GB, jest wszystko OK. Ustawienia domyślne (predefiniowane), są jednak dużo poniżej możliwości karty. Na win 8.1 chodziło wszystko elegancko, nawet na przekroczonej pamięci o te 500MB.

Na win 8.1 gra pokazywała zajęte 2500MB, a afterburner nigdy nie przekroczył 2000MB. Obecnie gra pokazuje 2500 i afterburner również. Ponadto użycie RAMu zaraz po załadowaniu trybu fabularnego na poprzednich okienkach ~4500MB, na win 10 ~6500MB. Jednak po ponad godzinie grania nie uzbierało się więcej niż 7000-7500MB, a gra zachowywała się jak po jakimś mega wycieku lub kompletnym braku RAM'u.

Ustawienia optymalne w GeForce Experience ustawiają detale tak, że w ustawieniach gry jest zajęte 2500MB i ten sam scenariusz, co widać miejsca mieć nie powinno.

Dziwi mnie to,  że tak nie wiele osób ma podobny problem. Większość pisze w komentarzach, że gra chodzi jeszcze lepiej niż chodziła i nie ma praktycznie żadnych problemów. W zasadzie jedyną osobą, która miała dokładnie to samo co ja był ten gościu, Dawid Nowak (od 14:47).



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modder Toddyftw is currently working on a mod for GTA V (most probably an ENBSeries/Reshade mod) and shared some images from it.:

 

http://i.imgur.com/eAz4RAk.jpg?1

http://i.imgur.com/pGREiyA.jpg

 

Reszta fotek:

http://www.guru3d.com/news-story/gta-v-mod-aiming-show-more-photorealistic-graphics.html

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...