Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Grand Theft Auto V

Rozpoczęty przez ath, lip 11 2011 07:40

1502 odpowiedzi w tym temacie

..:::SiekieR:::..

Hej, kupilem 2 dni temu gta v na pc. Singla sobie odpuszczam, bo przeszedlem dawno temu na x360. Gre kupilem dla online, ktory na razie troche mnie przytlacza:) nie wiem jaki jest najlepszy schemat dzialania w grze sieciowej, bo hostujac np. Wyscig moge sie zaczekac. Chyba bez ekipy trudno ogarnac temat. Dlatego jak ktos jest chetny do wspolnej gry, bez spiny i z kultura to chetnie dolacze. Moj nick to: siekieer - zapraszac bez zastanowienia!:)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  • 0

NewNickPL

Polecam:

a) Znaleźć zatłoczoną sesję i zaprosić wszystkich z sesji

b) Używać automatycznego zapraszania graczy

Nie nastawiaj się na to, że lobby będzie zatłoczone (wyścigi, dm itp) bo gra wg mnie umiera i jedyne co ludzie robią to obrzucają się pieniędzy z czitów, spawnują wiatraki i strzelają samochodami itp, albo robią napady, i za 20 razem może na normalnym poziomie trudności zgrają się wszyscy i w końcu wykonają przygotowanie. To się mija z celem, bo obrabiając sklepy więcej się zarobi... A czasami nawet 11k potrafi sklepikarz wyrzucić z kasy :D

Użytkownik NewNickPL edytował ten post wczoraj, 13:19

• 0

ovalnapszczoua

Kolega NewNickPL przedstawił dość ponurą, żeby nie napisać pre-apokaliptyczną ,wizję świata GTA V online :)

Uważam że, nie jest tak źle choć w wielu aspektach zgadzam się z jego argumentami.

Siekieer, gdybym miał Ci coś zasugerować to powinienieś/mógłbyś zacząć robić misje kontaktu(dołączać), potem brać udział w przygotowaniach do napadów i tak systematycznie budować swoje "życie" GTA V.

Własna zgrana ekipa to najważniejsza rzecz w tej grze.(czasami udaje mi się dołączyć to takiej wtedy jestem w szoku jak kolesie wymiatają:każdy wie co ma robić,bez spinania się,dowcipkują sobie,robią misje na własne sposoby..po prostu marzenie).Niestety nie każdy ma szansę na taką ekipę z różnych przyczyn.Ale bez własnej zgranej ekipy zabawa też może być doskonała...

Wiele misji można przesiedzieć w swojej lub obcej Kurumie i obserwować co się dzieje,nabywając wiedzy co i jak.Przy napadach jest już inaczej bo tu bierzesz odpowiedzialność za siebie i innych , więc dobrze być bardziej ogarniętym zanim zacznie się psuć zabawę innym :):) :)

W momentach zwątpienia i bezsilności po nieudanych podejściach , wybierz się do szkoły latania,pograj w rzutki czy po prostu wpadnij na striptiz :):) :)

Na temat wyścigów nie wypowiem się zbyt obszernie bo na 45 w których wziąłem udział , wygrałem jeden(bo pozostałych trzech Koreańczyków opuściło sesję :))

Gdybyś potrzebował wsparcia in-game , daj znać nick ovalbee , nie jestem wymiataczem a raczej ciężko "pracującym" wyrobnikiem GTA V.Powoli prę do przodu , oglądając się za siebie...

Wielu wysokopoziomowych graczy mi pomogło , przymknęło oczy na głupie błędy, nie wyrzuciło z lobby "bo niska ranga", i pozwoliło podejść 50 raz do tych samych przygotowań.

Mam więc dług do spłacenia :)

Użytkownik ovalnapszczoua edytował ten post dziś, 10:39

• 0

Dodaj odpowiedź