Skocz do zawartości
ath

World of Warplanes

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem trochę na koncie znajomego i faktycznie jest tak, jak pisze Gregu. Na razie mi gra się kiepsko. Za mało ludzi, przez co matchmaking praktycznie nie istnieje, a na bitwę czeka się długo. Do tego to cholerne sterowanie, które dla mnie jest niewygodne. Muszę albo pobawić się z czułością myszy, albo skombinować jakiś joystick bo samolot mi się strasznie miota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik to sciema :P

z rzeczy ktore mi sie wyklarowaly -gra sie na balans zniszczen - kazdy samolot/instalacja +1, i +1/10, 20% do "zajętosci"danego teamu, chyba wystarczy wiecej iz 50% i koniec(your/enemy team achieved supremacy) ~~czy jakos tak.

Zestrzeliwanie za wszelka cene jest z [gluteus maximus] jak sie rozbijesz, bo dostajesz +1 za zdjecie i -1 za glebe wiec balans ten sam

Odrzutowym wcale za fajnie sie nie lata, bo to malo zwrotne jest, najlepiej mi sie pomyka 109 i nawet da sie nim zdjac jeta. No i fajnie sie lata nurkujacymi, bo wolno i mozna duzo zepsuc na ziemi w przelocie 300km/h, w przeciwienstwie do zasuwania 1k/h jetem...

a i jetem tez sie da niszczyc naziemne, tyle ze z 80-90% szansą przyglebienia, wiec tez wychodzi sie na zero...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając w czołgi jeszcze nie zrozumiałeś, że zgodność historyczna ustępuje miejsca poprawnemu balansowi rozgrywki?

 

Jeśli to odnośnie mojej uwagi o LaGG-3, to spieszę wyjaśnić: samolot ten nosił "przydomek" "lakierowanyj garantirowannyj grob", został zaprojektowany tak, żeby mogły go robić fabryki mebli. Początkowa seria miała "drobny" problem: nie została zaimpregnowana i deski wypaczały się od wilgoci, niczym zalany parkiet :lol: Potem robili go z bakelitu, co miało ten efekt, że był ciężki i zwrotny niczym latająca szafa, ale za to (i dzięki prostej konstrukcji) mógł przyjąć na klatę zadziwiająco dużo. Jednego takiego gonił BF-109 na bardzo długim odcinku (zawrócił prawdopodobnie z powodu kończącego się paliwa) - LaGG wylądował o własnych siłach, po lądowaniu naliczono ok. 150 trafień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta? To dopiero alfa jest.

 

EDIT: a tak a propos "kto się przejmie NDA". Jak widać, byli i tacy, co się nie przejęli, ale radość była krótka:

Dear Global Alpha Test pilots.

 

We would like to inform you that on 29 February 2012 for serious violations of Global Alpha Test Non-Disclosure Agreement, namely for the publication of confidential video materials, screenshots and game mechanics descriptions, the following accounts of users have been permanently blocked in both World of Warplanes and World of Tanks:

gaszekPL - date of registration: 22.04.2011

Starick - date of registration: 12.04.2011

DarkCybrid - date of registration: 13.04.2011

MadCatMkII - date of registration: 14.04.2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby z tym NDA nie WG.net nie wojował za dużo. Jeszcze się okaże, że któraś z tych osób ma bogatego tatę i sprawa skończy się w sądzie. 3 z tych kolesi jest z USA, a tam nie takie sprawy można wygrać. :lol2:

Z naszego podwórka to Gregu leci jako pierwszy jak zobaczą tego linka do klienta B-)

 

kasuj Waść kasuj bo google cache czuwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby z tym NDA nie WG.net nie wojował za dużo. Jeszcze się okaże, że któraś z tych osób ma bogatego tatę i sprawa skończy się w sądzie. 3 z tych kolesi jest z USA, a tam nie takie sprawy można wygrać. :lol2:

 

Ciekawe, o co tu walczyć, jak NDA jest napisana dość szczelnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie w to nie gram/nie testuje

Nie chce mi sie tyle czekać. Sterowanie można przełkąć(wystarczy obniząć se czułość myszy) ale czekanie aż się zbierze 7+ludków po 2-5min to kpina.

Nie wspomne o dostępnych w grze tierach 1,3,6,10, gdzie taki mix w jednej grze, tj, 10 i 1 to norma. 1tierowiec to może co najwyżej probować zestrzelić 3tier, cele naziemnie w 2-3 przelotach(słaba siła ognia) przy czym wsiadanie na ogona il2 może skończyć się zgonem szybkim z racji tylnego strzelca...

Jeden plus że gra realnie w miare obrazuje otrzymywane obrażenia, tj, uszkodzenie steru kierunku/stateczników poziomu/klap skutkuje znacznym ograniczeniem manewrowości, zaś kompletne wyłączeniem z walki. Raz tak skończyłem jak mi zdjeli rufę, a zostało mi 50% hp

z samolotów dla mnie najlepszy wydaje się być 109, ładnie tnie, zwrotny w miare i przyjemny.

Nie wiem czy wszystkie samoloty z tego okresu tak miały ale często mam pożary silnika(na 100%, bez żadnego strzału oddanego/otrzymanego), nie wiem z czego to wynika. Co prawda same sie wygaszają ale to troche niepokoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bf109 silnik lubił się zacierać i przegrzewać jak za długo się na max obrotach ciągnęło - tyle z il2 sturmovika pamiętam. Ale tam od tego po prostu silnik tracił moc a nie się palił. A palił się na potęgę zbiornik paliwa, za kabiną pilota był pamiętam i latało się często z takim ładnym ogonkiem dymiącym zza kabiny ;) Ale il2 to typowy symulator, toto nie bardzo.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, lagi na sterowaniu są tragiczne. Dobrze działa tylko klawa/mysz. Xklockowy pad i Joystick ma opóźnienia w sterowaniu co zabiera fun. Ale zapowiada się wszystko ciekawie nawet. Zobaczymy jak dalej będzie się rozwijać.

 

P.S. Tak jak WoT, korzysta z jednego jajca :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...