Skocz do zawartości
Divek

Spolszczenie Windows 7 prof. 64bit sp1.

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem właśnie z MSDNaa Windę pro z sp1, i teraz żałuję że wybrałem wersję zintegrowaną z sp1 gdyż spolszczenie w tym przypadku nie jest już takie proste. Ze zwykłą siódemką nie było o tyle problemów gdyż MUI było łatwo dostępne. Do Win 7 z sp1 także można znaleźć MUI lecz istnieje ono jako plik exe. i nie mogę wyciągnąć z niego pliku lp.cab

W skrócie czy istnieje jakiś sposób aby spolszczyć Windows 7 prof. sp1 ?

 

Inb4:

 

- Nie mogę odinstalować sp1 gdyż jest to wersja zintegrowana

- Aby użyć Vistalizatora trzeba najpierw odszukać lp.cab do wersji z sp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie czy istnieje jakiś sposób aby spolszczyć Windows 7 prof. sp1 ?

Nie kumam, ale też nie miałem 7 MSDNAA... z drugiej strony wątpie, żeby różniło się od retail/oem/enterprise pod tym względem.

 

 

W aktualizacjach włącz "recommended" oprócz "important" i dociągnij sobie wybrany język, a później ustaw go w "regional nad language".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro i tak ściągałeś z MSDNAA to jaki problem był wybrać polską wersję?

 

Myślisz, że gdybym miał możliwość ściągnięcia takiej wersji to zakładałbym ten temat ?

Kocham takie "dobre rady"

 

Nie kumam, ale też nie miałem 7 MSDNAA... z drugiej strony wątpie, żeby różniło się od retail/oem/enterprise pod tym względem.

W aktualizacjach włącz "recommended" oprócz "important" i dociągnij sobie wybrany język, a później ustaw go w "regional nad language".

 

Jest to wersja Proffesional, oficjalnie MUI można instalować tylko na Enterprise oraz Ultimate.

 

 

 

 

Problem już rozwiązany, także pozwolę sobie podzielić się wiedzą jak spolszczyć tą wersję.

 

Ogólnie jedyny problem to znalezienie pliku MUI dla sp1, podam kilka sposobów jak można go uzyskać:

 

1. ----

Ściągamy MUI stąd --> Kliku klik, problem stanowi format exe, radzimy sobie z tym w taki sposób, odpalamy plik exe jako admin po czym na zauważymy, że pojawi nam się na chwilę spakowany plik o nazwie lp, musimy w miarę szybko na niego kliknąć PPM i zaznaczyć aby był otwierany za pomocą Eksploatatora Windows, następnie plik powinien przyjąć formę lp.cab, szybko go gdzieś kopiujemy. Posiadając plik lp.cab w zasadzie problem znika gdyż spolszczenie odbywa się tak samo jak w przypadku Windowsa bez Service packa.

 

2. ----

Piszemy do mnie na PM

 

3. ----

Widziałem u kogoś na Szynszylu ten pliczek

Edytowane przez Divek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że gdybym miał możliwość ściągnięcia takiej wersji to zakładałbym ten temat ?

Kocham takie "dobre rady"

Nie ma za co! Ja niedawno ściągałem i był wybór między polskim a angielskim, także może napisz do swoich adminów z uczelni, by postarali się o udostępnienie polskiej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...