Skocz do zawartości
Gość dawciobiel

Adamek vs Kliczko (09.2011) - gdzie oglądać przez internet?

Rekomendowane odpowiedzi

No i właśnie tym różni się od Haye'a. Prawdziwy gentelman potrafi się opanować. Pamiętaj też, że obaj mają naukowy tytuł doktora, zamieszani w politykę, mimo wszystko, to zobowiązuje do kultury. Druga sprawa, że lepiej zachować zimną krew, ja bym nie zachował, więc podziwiam obu za stoicki spokój.

Rozumiem i uznaję twoje argumenty. Rozumiem, że bracia Kliczko to ludzie na poziomie, nie tępe osiłki; są gentlemenami; mają nerwy ze stali itd. Jednak Chisora na prawdę przesadził. Kiedy ktoś dosłownie pluje nam w twarz nie można udawać, że pada deszcz.

 

Chociaż im dłużej się zastanawiam tym bardziej sam nie wiem jak powinien zareagować.

 

Przecież przez całą walkę Kliczko zadał zdecydowanie więcej ciosów :damage_wall:. Czarny się trzymał i napierał, ale ciosów zadawał mniej.

Już drugi raz zadam to samo pytanie w tym temacie, wiesz o tym, że Witalij to nie jest ten czarny, tak ? Chyba, że oglądałeś spotkanie na Rabce Arenie, to chcę powiedzieć, że tam Kliczko nie walczył.

 

Może tak samo jak mój tata, włączyłeś od 10 rudny ? Przewiń to sobie jeszcze raz, weź kartkę i długopis i policz ile ciosów który zadał. Może przyda się też program do zwalniania tempa.

Ludzie, spokojnie :blink:

 

Oglądałem walkę od początku. Ciosów nie liczyłem (chyba oczywiste), jeśli rzeczywiście Kliczko wyprowadził więcej celnych to OK. Wrażenie odniosłem zupełnie inne.

 

Rozumiem, że chcielibyście kogoś nowego, świeżego [...]

Ty to powiedziałeś :wink: Ja lubię i zawsze kibicuję braciom Kliczo. Niestety w tej walce IMO Chisora wypadł lepiej. Edytowane przez kickass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ktoś dosłownie pluje nam w twarz nie można udawać, że pada deszcz.

Ale uderzyć kogoś przy kamerach i kilku tysiącach kibiców... średnio opłacalne, zwłaszcza, że teraz Chisora i Haye muszą się tłumaczyć policji za swoje czyny. ;) Nie wiem, może Witalij ma immunitet, to by mógł sobie pozwolić. ;) Tak jak mówisz, nie można sobie pozwolić, dlatego pewnie Władimir spotka się z Chisorą w ringu.

 

Niestety w tej walce IMO Chisora wypadł lepiej.

 

Kondycyjnie i mentalnie na pewno tak. :) Sam Chisora powiedział, że przegrał przez doświadczenie Kliczki, no coś w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Witalij zakończył karierę. Koniec legendy, teraz czas dla Wladimira na pas WBC. :D PS. Jednak to fake, lecz czy nie byłaby to dobra decyzja?!

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Witalij zakończył karierę. Koniec legendy, teraz czas dla Wladimira na pas WBC. :D PS. Jednak to fake, lecz czy nie byłaby to dobra decyzja?!

 

Nie, jeszcze jedna walka z kimś kogo by zniszczył (np. Sosnowski czy Adamek), żeby potem nie pierdzielili głupot, że Chisora odesłał Vitalija na emeryturę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj młodszy K walczył z siakimś tam pretendentem- od pierwszej rundy przeciwnik klinczował co wyglądało żenująco i śmiesznie.

Biedny młodszy K- mógł się wk...ić- myślał że choć trochu powalczy, a tu tylko przytulanko.

W 4 rundzie pretendent nie upilnował gardy i po 2, 3 nawet niezbyt silnych/trafionych ciosach było po wszystkiemu:

 

http://www.youtube.com/watch?v=8iNYU08ianQ&feature=related

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...