Skocz do zawartości
michuuu92

6950 czy da sie odblokować?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Czy tą: HIS 6950 konkretna kartę da się odblokować do 6970? Ma referencyjne chłodzenie, znaczek AMD nad PCI-e, i Dual Bios, druga rewizja referentów która nie dała się odblokować nie miała dual Biosu o ile mi wiadomo. Czy przynajmniej w teorii karta ta da się odblokować do 6970?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma dual bios to pierwsza rewizja i tak lekko nadcięte gniazdo PCIE. Zresztą jak masz dual Bios to czym się przejmujesz wgrywasz bios i zobacz co się będzie działo. Mój PowerColor 6950 2GB po wgraniu bios działa miodzio nawet zegary pociągnąłem pod 940/1430 i wszystko pięknie działa.

Zresztą tutaj masz temat: ATi Radeon HD6000 Series - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma dual bios to pierwsza rewizja i tak lekko nadcięte gniazdo PCIE. Zresztą jak masz dual Bios to czym się przejmujesz wgrywasz bios i zobacz co się będzie działo. Mój PowerColor 6950 2GB po wgraniu bios działa miodzio nawet zegary pociągnąłem pod 940/1430 i wszystko pięknie działa.

Zresztą tutaj masz temat: ATi Radeon HD6000 Series - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

 

Martwię się tym ze szukam Karty dopiero, i jeśli miałbym kupić 6950 to z możliwością odblokowania do 6970 najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...