Skocz do zawartości
xxdanielxx

Autologowanie do win 7 - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

Przechodzę do sedna sprawy. Otóż dotychczas logowałem się na laptopie bez hasła automatycznie. Potem założyłem hasło. Teraz je usunąłem. Niestety od tej pory windows nie loguje się już automatycznie tylko jak Wiecie muszę kliknać nazwę konta aby załadował się pulpit. Mam tylko jedno konto administratorskie i należę do grupy domowej. Uprzedzam, że szperałem już w google i sposób ze wpisaniem control userpasswords2 i odhaczeniem tej opcji, że "użytkownik nie musi wpisywac hasła ..." niestety w moim przypadku nie działa. Nadal muszę klikaać żeby się zalogować. Dodam, że to windows 7 home premium.

Czy wiecie jak rozwiązać mój problem? Może to nie jest jakiś wielki kłopot ale to troszeczkę denerwujące gdy po włączeniu komputera muszę poczekać kilka/kilkanaście na załadowanie antywirusa i innych programów.

Czy trzeba pogrzebać w rejestrze czy jest inny sposób?

Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

 

AutoAdminLogon=1

 

DefaultUserName=[wpisz nazwę konta, które ma się autologować]

 

 

 

 

A jak nie, to google albo szukaja na forum - było nie raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...