Skocz do zawartości
Gość Harry Lloyd

Wasteland 2

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu pojawiła się łatka, która zajmuje bagatela 1,5GB, są w niej też poprawki dla spolszczenia:

 

http://wastelandrpg.tumblr.com/post/98474203546/wasteland-2-patch-1-56458-release-notes

 

Spoko, ale to mnie rozwaliło:

 

 

- Grenades and RPGs will now show 100% chance to hit in the item info menu and the derived stats display.

- Energy weapons, grenades, and RPGs will now show 0% chance to hit in the item info menu and the derived stats display.

:lol:

 

- Damonta:  Changed faction and combat group when Red and Bart join you, so they’ll fight for you better.

NPC z 35HP (drużyna ma średnio po 170), który ginie od strzału, a jest niezbędny do skończenia questa, powinien wiać czym prędzej, a nie "fight for you better"... tym bardziej, że nie ma opcji powiedzieć mu "poczekaj chwilę" w bezpiecznym miejscu.

BTW. czy tylko u mnie Bart zginął tajemniczą śmiercią podczas przejścia z Canyon of Titan do Temple of Titan? Był i zniknął, a w dzienniku jest info że kopnął w kalendarz (wersja z GOG).

Swoją drogą, jest jeszcze cała bateria innych bugów, których owe patch notes nie łatają. Panowie z inXile chyba się jednak trochę pospieszyli z wydaniem tej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdążyłem przejść większą częśc gry przed wydaniem patcha  :> 

Jestem w LA, właśnie załatwiłem God Militia, zupgradowałem kombinezony antyradiacyjne i zmierzam na spotkanie z Matthiasem. Przeczuwam, że do końca niedaleko

 

Mam nadzieję, że zanim w bliżej nieokreślonej przyszłości zabiorę się za ponowne przechodzenie gry zdążą połatać bugi. Większość zbytinio nie przeszkadza, ale trafiłem na jeden, który spowodował utratę jednego członka drużyny razem z wyposażeniem.

 

w Angel Oracle oddajemy jednego z naszych jako zakładnika. Po wykonaniu zadania nie można go ponownie przyłączyć do drużyny. Na szczęście na forach Steam znalazłęm rozwiązanie polegające na... edytowaniu pliku xml save'a

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze smutkiem stwierdzam ze fallout 1/2 byly lepsze ;p

 

Zależy czego się spodzewałeś, gra to mieszanka Fallouta i Fallouta Tacticsa. Troche klimatem zahaczając o dziki zachód, sądzę że nieporzebnie. Moim zdaniem też Fallouty troche lepsze i jesli chodzi o klimat i rozgrywkę. Ale Wasteland 2 jest gra moze nie wybitna, ale bardzo dobrą. Bardzo mi brakowało takiego tytułu.

 

Na plus: Dobrze że zrezygnowali z kradzieży. Przecież w Falloutcie mozna  było kolesia okraśc nawet z Power Armora który miał na sobie. Wasteland 2 ma też ciekawy system modyfikacji broni.

 

Za to dziwi mnie czemu do otwierana skrzyn i sejwów trzeba posiadać 3 zdolności i 2 dodatkopwe do wyłączania alarmów i rozbrajania pułapek. AAaaaaa i jeszcze percepcja żeby je wykryć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugiej łacie Hollywood da się lepiej ograć. Wczoraj skończyłem na standardowym poziomie. W sekcji obowiązkowo medyk i heavy gunner. Gotowe postacie nie grzeją. System zasłon imho trochę kuleje. Przydałoby się lepsze sterowanie kamerą. Tak czy inaczej za te sto parędziesiąt złotych przednia zabawa zwłaszcza na etapie duetów mason+scorpio. Myślę, że z powodzeniem możnaby trochę zagmatwać fabułę choć niespodzianki są a i myślę pole do sequela otwarte (no chociaż dlc). Powrót do przeszłości? Owszem udany. Dziś wszystko rozdęte do granic mozliwości a tu chociaż pojawia się stary żart (no bo czym mozna modyfikowac skafandry jak nie....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z takim błedem. Zaraz po wybuchu dr. Larsena następuje crash gry

 

 

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: WL2.exe

Wersja aplikacji: 4.5.5.37569

Sygnatura czasowa aplikacji: 5434f29e

Nazwa modułu z błędem: ntdll.dll

Wersja modułu z błędem: 6.1.7601.17514

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4ce7ba58

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 000222c2

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.48

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: e160

Dodatkowe informacje 2: e160ea55c975db59397c94814e5ff4bc

Dodatkowe informacje 3: b53e

Dodatkowe informacje 4: b53edd5afa05467a9dd9b5a42abf9964

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...