Skocz do zawartości
Jordi23

Gun Metal 2

Rekomendowane odpowiedzi

Hej tu macie linka http://download.guru3d.com/pafiledb.php?ac...ion=file&id=630 , jak sie komus chce niech sciagnie to i zrobi test, mam mieszane uczucia :

test wykozystuje directX9, dla mnie to zenada grafika jak z przed 3 lat, o co tu chodzi - a moze u mnie tylko tak wyglada, zrobilem benchmark1 i mam srednia ilosc klatek 20 :evil: , jak na taka grafike co widzialem podczas testu to przerazajace - kompa mam w miare szybkiego (wyniki mam w podpisie), kurcze sam nie wiem jak komus sie chce to niech zrobi benchmark1 ustawienia detali na maxa, aha mialem aliasingx2 wlaczony ale jak wiadomo dla karty 9700 ktora mam to nie robi wielkiego znaczenia, boshe 20 klatek jestem zdziwiony 8O 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordi23 - jaka rozdziałka :|

ja miałem - przy ustawieniach

AntyAliasing 2x

Aspect Ratio Normal

Video Quality High/Low

Subtitles ON

Terrain Detail HIGH/LOW

DRAW Distance HIGH/LOW

Cloud Shadows ON/OFF

Lens Flare ON/OFF

Sun Glare ON/ OFF

 

1280 - 18.63/27,34

1024 - 25,37/40,30

800 - 33,64/59,58

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm a juz sie przestraszylem ze cos nie tak ;) widze raptor masz podobne wyniki w podpisie jak moje (troszke lepsze ;) ) a w benchmarku tez zrobilem test w 1024 alisaingx2 w high mam 20.6 a w low mam 34.2 ale robie to na mniej kreconym procku bo tylko na 2000MHz (2400+) wiecie te gorace dni teraz troche daje mu odpoczac :)

 

ale co myslicie o tej grafice dla mnie ZENADA, kurde i to ma byc DX9 buahhahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi na Radeonie 9000 wychodzi do windy jak wl;acze ktorysz z testow :(

wie moze ktos cos na ten temat?

moze dlatego ze test potrzebuje DX9
DX 9 mam, a na Ti4200 ktory jest w pelni kompatybilny z dx8.0 chodzi a przypominam ze radek mimo iz jest wolniejszy ma nowsze shadery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje wyniki

LOW 1024x768 25,33

HIGH 1024x768 20,53

 

na sprzecie co w podpisie. Z tego co widze i porownywalem z innymi testami to w tym tescie procek nie jest az taki warzny.

Jordi32 czy to nie czasami twoj wynik jest na benchmark.pl masz tam 20,4 czyli prawie tyle samo co ja, a procek mam duzo wolniejszy :) I jak to wytlumaczyc? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje wyniki 

LOW 1024x768 25,33

HIGH 1024x768  20,53

 

na sprzecie co w podpisie. Z tego co widze i porownywalem z innymi testami to w tym tescie procek nie jest az taki warzny.

Jordi32 czy to nie czasami twoj wynik jest na benchmark.pl  masz tam 20,4 czyli prawie tyle samo co ja, a procek mam duzo wolniejszy :) I jak to wytlumaczyc? :)

Że ten benchmark zależy w głównej mierze od karty graficznej - albo masz mocniej wykręconą grafe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje wyniki 

LOW 1024x768 25,33

HIGH 1024x768  20,53

 

na sprzecie co w podpisie. Z tego co widze i porownywalem z innymi testami to w tym tescie procek nie jest az taki warzny.

Jordi32 czy to nie czasami twoj wynik jest na benchmark.pl  masz tam 20,4 czyli prawie tyle samo co ja, a procek mam duzo wolniejszy :) I jak to wytlumaczyc? :)

no wlasnie dziwny jest ten test taki mam wynik jak podalem, grafa krecona jest pamiec na 600 rdzen na 330, oczywiscie wynik z aliasingiem 2x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...