Skocz do zawartości
andrew777

Crysis 3

Rekomendowane odpowiedzi

Crytek szykuje się na trzecią część swojego sztandarowego produktu i zapowiada otwarcie się na inne gatunki gier.

 

Choć do premiery Crysis 2 jeszcze ponad miesiąc, to ekipa odpowiedzialna za ten tytuł snuje już plany związane z kontynuacją serii. Mimo, że nie fabuła jest najważniejsza w FPSie, to właśnie ten fragment został już wstępnie przygotowany.

 

Żeby jednak stworzone podwaliny znalazły zastosowanie, spełniony musi zostać podstawowy warunek - poprzedniczka wprowadzana na rynek musi zarobić tyle, co Call of Duty: Black Ops. Wtedy dopiero będzie można myśleć o Crysis 3 - co więcej - David DeMartini przyznaje, że marzą mu się dalsze części: 4 i 5.

 

Jak przyznaje Cevat Yerli, po ewentualnym sukcesie planowanych tytułów, Crytek będzie mógł zabrać się za produkcję czegoś innego niż FPSy. Sami do końca jeszcze nie wiedzą co będą robić, poza tym, że planują zrewolucjonizować przemysł, stawiając na nowe gatunki i rewolucyjne audio-wizualne doznania. To nie pierwszy raz, kiedy słyszymy takie ochocze obietnice, zazwyczaj okazują się jednak dość niewykonalne, a "innowacyjne" pomysły to nic więcej, jak znane schematy z paroma nowymi patentami.

 

 

Mimo to, trzymajmy kciuki za Crytek. Ich Crysis 2 dostępny jest już w wersji demo multiplayer dla posiadaczy złotego abonamentu Xbox Live. Reszta graczy musi niestety przeboleć tego exclusiva i czekać na pełną edycję.

 

Crysis 3 w planach i ogólnym zarysie. Benchmark.pl

News: Crysis 3 plot already mapped out - Crytek - ComputerAndVideoGames.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby jednak stworzone podwaliny znalazły zastosowanie, spełniony musi zostać podstawowy warunek - poprzedniczka wprowadzana na rynek musi zarobić tyle, co Call of Duty: Black Ops. Wtedy dopiero będzie można myśleć o Crysis 3

 

Wiec mozesz skasowac ten temat, nie bedzie crysisa 3 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Czy Crysis 3 pójdzie na moim komputerze? Jaki sprzęt wymagany będzie do płynnej rozgrywki? Co kupić, żeby Crysis 3 nie klatkował w przyzwoitych detalach? Podobne pytania od kilku dni zalewają nie tylko PurePC, ale również cały internet, bowiem premiera Crysis 3 nareszcie stała się faktem. Najnowsza produkcja studia CryTek i Electronic Arts, to wydarzenie mające ogromny wpływ na całą branżę, wszak NVIDIA nieprzypadkowo właśnie tego dnia wypuściła GeForce GTX Titan, jakiego test mogliście zobaczyć wczoraj na naszych łamach. Wymagania sprzętowe Crysis 3 stanowią zresztą gorący temat, dlatego przygotowaliśmy obszerne zestawienie 20 kart graficznych NVIDIA i AMD, które pozwoli odpowiedzieć na kilka nurtujących pytań. Wśród testowanych GPU znalazły się modele z niskiej, średniej i najwyższej półki cenowej, czyli możecie spodziewać się wyników HD 7770, HD 6870, GTX 560 Ti, GTX 660, HD 7850 oraz oczywiście GTX 680, HD 7970 i nawet GTX Titan. Testy przeprowadziliśmy w trzech ustawieniach na procesorach AMD i Intel, aby sprawdzić zależność pomiędzy wiodącymi platformami AM3+ oraz LGA 1155.

Jaki sprzęt do Crysis 3 - Test 20 kart graficznych AMD i NVIDIA Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Patrząc na szum na konsolowych forach to raczej gra sie sprzeda, choć czy aż tak dobrze jak CoD? Pewnie powiedzieli to tylko dla zachęty, wiadomo że zarobią multum, więc i zrobią kolejną. Są tytuły, które wiadomo że muszą się sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprzedniczka wprowadzana na rynek musi zarobić tyle, co Call of Duty: Black Ops.

 

Ain't gonna happen. Ile Black Ops już sprzedali? 20 milionów? EA będzie miało farta jak sprzeda 5 mln. Jedynym rywalem dla Call of Duty jest inne Call of Duty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alCatraz: Przesadzasz, jakiś MoH(nie mówie o obecnym) albo coś takiego mogło by wygrać, ale twórcy musieli by się nieźle przyłożyć. Co do Crysisa 2 nie ma szans, żeby zarobiło tyle co CoD BO, no chyba, że koszta produkcji im wyszły przez pół w stosunku do CoD'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszta produkcji CoD'a to grosze w porównaniu do kasy jaka poszła na marketing. Produkcja MW2 kosztowała zaledwie 50mln, w przypadku BO było podobnie. Call of Duty jest niezagrożone dopóki pędzi cały hype train. W końcu ludzie zauważą, że to co Activision serwuje od paru lat co 12 miesięcy, to cały czas ten sam syf tylko w nowym opakowaniu.

Edytowane przez alCatraz
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Szkoda. Liczyłem na jakiś nowy tytuł, szczególnie że dwójka mnie wynudziła jak mało co. Poza tym nie lubie gier z kontynuacją fabuły, wole jak są różne historie w tym samym świecie, a tak to znowu to samo miasto i postacie.

 

Zagralbym w jakąś wypas gierke na tym silniku (nowe demo wersji 3.4 jest super), najlepiej od Cryteka bo dokładnie by wiedzieli jak wykorzystać potenciał silnika. Crysis 3 do zaliczenia i zapomnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam w Crysis 2 urzekło multi dużo bardziej dopracowane niż w takim BF-ie... Co jakiś czas sobie pykam i jest naprawdę git.

Singla przeszedłem bez bólu. Jeżeli trójka będzie nie gorsza to raczej się skusze ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DeathTomahawk
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crytek strzela sobie w stopy, kolana, biodra i łokcie łamaniem jednej z podstawowych zasad programistów:

Masz engine - sprzedaj go.

 

Brak ciągłości? Quake. Deus Ex? Far Cry. Battlefield ( MP > wszystkie SP ) CoD.

Ciągłość? Half Life. Blood. Halo(?) Crysis.

 

Nawiązanie tak błahe że wystarczy pierdnąć aby zaburzyć równowagę. Szkoda że starzy gracze którzy cenią sobie produkcje są drugim dnem grupy docelowej pt. za rączkę i do przodu z milionem przerywników na podstawie silnika który pociągnie PS3 & x0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by na tym silniku stworzyć kilka ciekawych tytułów. Jakąś dobrą przyogodówkę w stylu Uncharted. Tego nigdy za wiele w przeciwieństwie do nudnawych strzelanek bez fabuły. A takich gier na PC brakuje ostatnio. Tomb Raider ma wyjść co prawda, ale to tylko jedna gra.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Pojawił się pierwsz zwiastun

mi koleś z łukiem kojarzy się z Robin Hoodem

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Heh, redaktor założył zdublowany temat. :)

 

Jakiś mod mógłby scalić. :)

 

 

 

Teasery trailerów są mało fajne. Niedługo będzie 5 sekund teaser teasera, 10 sekund teaser trailera, i pół minuty trailer.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasi ponoc jakiegos Snipera maja zapodac na tym silniku ale nie wiem czy to prawda .

 

Prawda:

• Sniper: Ghost Warrior 2 is built on CryEngine3, the most advanced multi-platform development tool for current-generation consoles and for PC

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko chciał, żeby trzeci kryzys nie był tak bardzo zidiocony... w pierwszej części gracz miał pełną kontrolę nad zachowaniem zbroi a druga mnie odrzuciła tym, że duża część tego wszystkiego była aktywowana automatycznie skryptami i miałem wrażenie że wystarczyłoby tylko trzymać klawisz "do_przodu" i ew. czasem pociągnąć za spust żeby przejść grę.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Druga część była ultra nudna, i miała tragicznych alienów. Trójka to ma być dokładnie to samo (i nawet dalej NYC), tak więc ja nie czekam na nią kompletnie. Dla mnie ta seria się już skończyła, a teraz to skok na kase jak gra bedzie wychodzić co dwa lata.

Twórcy jednego z najlepszych silników i nie potrafią wymyślić nowej IP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Harry to ująłeś. Nawet interakcji nie chciało im się poprawić. Jedynka przy tym wymiata. O modyfikacjach broni z tyłka wyjętej nie wspomnę. Zabili serię dwójką, a 3 to już gwóźdź do trumny.

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można od dzisiaj do 10 listopada testować pre-alpha trial multiplayera, wystarczy otrzymać klucz na fb page'u nshitii, klucze rozdawane są tutaj:

https://www.facebook...433401813391421

Polska nie jest uwzględniona na liście krajów mogących brać udział lecz można wybrać dowolny kraj z listy, a w miejscu stanu/województwa/regionu wpisać cokolwiek.

 

Wygenerowany klucz wrzucamy do origina i rozpoczynamy pobieranie, u mnie jest to około 2,5GB danych. Klucz dostałem od ręki.

 

Dokładnie tak prezentują się ramy czasowe:

The Alpha Trial Key Give-Away will start on Wednesday 31st October (12:01am PST).

 

Alpha Trial Play will begin on Friday November 2nd (12:01am PST).

 

The Alpha Trial will end on Thursday November 10th (11:59pm PST).

 

Edytowane przez SpectatorX
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...