Skocz do zawartości
zzizzy

The Elder Scrolls Online

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myśle ze jak już zaszaleli dorzucając item shopa to polecą po bandzie a co za tym idzie ++++ bronie, pancerze i inne popierdułki związane z p2w. Ciekawe czy opracowali już system związany z wilkołakami i wampirami, bo niby była zmianka , że można się zamienić ale ile w tym prawdy tylko niektórzy mogą sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenimax / Bethesda już się zdeklarowali, że w sklepiku jedynie kosmetyka będzie dostępna i że żadnego p2W nie będzie - przynajmniej do czasu ew. przejścia na f2p i mikropłatności ;>

Wszyscy mają betę, mam i ja! :D Co prawda nie dostałem zapy, ale jeden z kolegów (z innego forum) podarował mi kluczyk, więc  i ja się będę "stressował" w ten weekend :>
Właśnie szukam w sieci jakiegoś pensjonatu dla żony i dzieci, na ten weekend :D Najlepiej w miejscu, gdzie nawet komórki nie mają zasięgu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenimax zadeklarował również, że to będzie hit Dołączona grafika

 

No tej deklaracji akurat mogą nie dotrzymać - przynajmniej w całości - bo odczucie, że gra jest hitem, to odczucie subiektywne, poza tym gra może być hitem pod względem sprzedaży i kupionych recenzji, a w rzeczywistości jest crapem, albo niedoróbką - patrz seria CoD, BF4 i tak dalej ;>

Natomiast wprowadzenie oferty p2W, w przypadku abonamentu, to już strzał w kolano i wątpię, żeby pracowali tam aż tacy idioci ;D Chociaż są rzeczy, które się fizjologom nie śniły, więc i to jest możliwe, jest zapewne jakiś wszechświat prostopadły, gdzie w TESO jest sklepik z ofertą p2W Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria CoD skończyła się razem z Cpt Price'm jak dla mnie. A zważywszy na historie TESO (ogłoszenie abonamentu -> item shop -> ceny gry -> bonusy związane z preorderem) wszystko się może stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma ktos zbednego kluczyka do bety?

 

Jeśli potrzebujesz jeszcze tego keya do bety, to odezwij się na PW - właśnie dostałem maila z kluczykiem, a już myślałem, że o mnie zapomnieli ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenimax zadeklarował również, że to będzie hit Dołączona grafika

 

 

Dokladnie, jest to subiektywna ocena. Sadzac po opiniach ludzi uczestniczacych w closed becie, to :

 

- gracze ktorzy sa zagorzalymi fanami Skyrim'a, i chcieliby zagrac w "Skyrim Online", beda zawiedzeni

 

- graczom ktorzy szukaja nowego MMO, powinno przypasc do gustu, dobrze zrobione MMO, z bardzo ladna oprawa graficzna, ale nie wnoszace nic nadzwyczajnego do tego gatunku

 

Sam bede mogl sie wypowiedziec po tym weekendzie. Podobal mi sie Skyrim i marzyl mi sie coop, ale z drugiej strony zatracilem setki godzin w roznych MMO. Nie oczekuje wiernej kopii Skyrim'a 1:1 z funkcja online, oczekuje solidnego MMO w swiecie Elder Scroll.

 

Podejzewam, ze gra i tak przejdzie f2p po paru miesiacach, bo system mikro tranzakcji juz sie dosyc mocno zakorzenil, a przyszli gracze marudza ze nie beda placic abonamentu. Osobiscie, bardziej wole system abonamentowy, place i mam wszystko, albo system Guild Wars2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę nie doczytałeś...

Dołączona grafika

 

Troche się nie orientujesz:

 

http://elderscrollsonline.com/en-uk/news/post/2014/01/31/ask-us-anything-variety-pack-12

 

Does the Imperial Horse have better stats than other horses in the game? – Caren Levac

No. The Imperial Horse that allows you to "travel with speed through Tamriel" travels at the same speed as other horses found within the game. Its stats are identical to the stats of other horses in the game, too.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widze duzy problem z mechanika gry patrzac po enginie i walce.

 

WoW to to nie jest i moim zdaniem PVE bedzie slabe. Tak wiec nie wiem, ale moze PVP uratuje ta gre, chociaz nikomu zle nie zycze, to imo end game PVE WoW bedzie jeszcze dlugo niedoscignione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcą pobierac co miesiac abonament, musza miec pomysl aby utrzymac graczy. Obiecuja miesieczne updaty contentu.

W grze nie ma raidow, grupa jest max 12 osobowa.

Zakladam ze bedzie to cos na zasadzie dodatkow/modow do Skyrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAIT WAIT WAIT, WHA?

 

PAY2PLAY I brak sensownego PVE ala WoW? To co oni chca za kontent wypuszczac? No chyba ze fan base jest tak zrypany ze bedzie zyl elementami stricte RP.

Ja przepraszam, ale elementow RP nie trawie i nie rozumiem ludzi zyjacych tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widze duzy problem z mechanika gry patrzac po enginie i walce.

 

WoW to to nie jest i moim zdaniem PVE bedzie slabe. Tak wiec nie wiem, ale moze PVP uratuje ta gre, chociaz nikomu zle nie zycze, to imo end game PVE WoW bedzie jeszcze dlugo niedoscignione.

 

Od kiedy to PvE w WoW jest niedoścignione? Encountery ciągle takie same i gdyby nie DBM czy inne mody to 99% populacji nie potrafiło by się pozycjonować na bossach, nie mówiąc o masie innych addonów. W WoW jest jedynie gear check i tak było od czasu nerfa Kaela w TBC. W sumie to tylko TBC było jako tako wymagające. Potem w WOTLK dopiero ciężko czyściło się ICC bez buffa ale kto wyczyśćiłe ICC bez buffa Dołączona grafika? W Cata poziom trudności w sumie wrócił ale tylko heal miał przerąbane a potem to znowu był gear check i tyle.

 

TESO ewidentnie ma zamiar skupić się na PvP. Skoro wprowadzają open dungeony oraz resources to trudno spodziewać się czegoś innego. Na pewno PvE też będą rozwijać ale póki co to o story nic nie wiadomo za bardzo (finałowa walka z molag balem jak przejmiesz Cyrodrill to bankowo pewnie). Wiadomo, że dungi mają mieć dwa poziomy trudności (normal i veteran). I tutaj też póki co nie wiadomo czy np do veterana trzeba mieć 50 lvl czy po prostu np być overleved o 15 lvli. Za dużo niewiadomych by hejtować póki co.

 

Abonament zapewnia kasę dla twórców a stały dopływ gotówki oznacza regularne updejty. Obiecali co miesięczne updejty ale nie na zasadzie bugfixu tylko dodawanie nowego contentu (nowe dungi, questy, pvp zony, moze nowe klasy - kto wie). W GW2 nie ma abo i póki co ludzie raczej odpływają. PvE w GW2 nie jest tragiczne ale te living story raczej nikomu do gustu nie przypadło. W WWW nie ma zbytniego celu prócz killi dla szatana a sPvP leży odłogiem od momentu jak dodali custom areny i tournamenty. Coś tam się dzieje ale bez rewelki. Oczywiście gw2 i swtor sporo kasy na sklepiku zarabiają ale swtor pewnie 10x tyle bo jednak content jest płatny mimo wszystko.

 

 

@AUrora

Tak jak napisałem wyżej, gra ma się skupiać na PvP. PvE też pewnie będzie rozwijane. Przypomne tylko, że wow miał na premierze 14 dungów i 4 raidy bodajże i praktycznie nic poza tym. Już po 50 lvlu trza było farmić bo questów brakowało. PvP w sumie nie było poza open pvp które wywalało realmy :). 

Edytowane przez Xantiss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ilosc, tylko jakos PVE contentu sie liczy. I mowie to jako ktos kto do wyprowadzki gral w top 30 guildiach world od 2006-2013. A WoW w glowniej mierze zyje z PVE. A contect w WoWie byl z kazdym rokiem trudniejszy, co sie zmienilo to ze gracze SA DUZO lepsi i duzo lepiej przygotowani (nie liczac wotlk w duzej mierze).

 

Nie moge porownywac WoW do innych gier, ale latwo podsumowac. Ile mielismy MMO w okresie 5 lat ktore nie zdzialaly nic na rynku? Nie bede nawet probowal wymienic bo nie pamietam wszystkich, zreszta nie gralem, ale dobrze wiem jak te gry skonczyly i co oferowaly.

 

Problemem MMO i PVP jest taki ze nie da sie tego zbalansowac, co za tym idzie, rozgrywka jest malo satysfakcjonujaca.

 

Lepszym wyborem PVP sa FPSy y MOBAy ktore sa duzo przyjemniejsze ze wzgledu na fakt, iz gracz ma duzo wiekszy wplyw na rozgrywke, a nie cholerny balans w MMO. Nie kazdy sie ze mna zgodzi, ale prof E-SPORT mowi za moimi argumentami.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym MMO, który zagrzał na moim kompie dłużej niż 3 miechy był hmmmm Lineage 2 (Od c3 do GoD czyli 5-6 lat), głownie dlatego że oferowało opcje niekończącego się pvp, to właśnie pvp się liczy gdy już wszystko się zdobędzie( ileż można bić się z mobami?!). Jak dla mnie gra bez ciekawego trybu pvp to tylko marnotrastwo czasu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GOLu też opisali wrażenia z bety ;>

Na razie jestem zadowolony, póki co chcę grac dalej ;>
Pewnie jestem mniej krytyczny od innych, chociażby z tego powodu, że od lat nie grałem dłużej w żadne MMO i nie mam za wielu punktów odniesienia, co by wystosować konstruktywniejsza krytykę - komuś, kto mało gra w tego typu gry, a lubi TES, gra powinna przypaść do gustu, nawet z abonamentem ;] Inna sprawa to cena samej gry (pudła albo digitala) to niestety trzeba przełknąć, bo to Bethesda, a on zawsze dowalają z cenami i długo trzymają je na wysokim poziomie Dołączona grafika

Póki co, zastrzeżenia mam do feelingu broni, w przypadku łuku, z którego głównie korzystam, brak tego skajrimowego odrzutu i poczucia wkładanej siły w jego naciąg, no i lekkie wąty mam do samego czasu ładowania instancji - czasem można spokojnie herbatę sobie zaparzyć Dołączona grafika No ale to stress test, więc i tak dobrze, że w ogóle wchodzą ;>
Zaliczyłem jednego zwisa, ale można było się przenieść do najbliższego wayapointa, więc obyło się bez reseta, aha, przejście w tryb skradania jakoś anemicznie mi wchodzi, z jakimś takim opóźnieniem.
 

Edytowane przez Tom Ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że cena jednak zabije tą grę. 3 kumpli pograło chwilę i... szału ni ma. Tzn. mogliby grać, jeśli byłoby to na zasadzie dystrybucji jak w GW. Gra póki co nie warta stałego abonamentu i tej ceny.

 

mam pytanie odnośnie NDA - czy redaktor z purepc może wypowiadać się na temat bety na forum, czy jego też blokada dotyczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak został zaproszony do zeszłotygodniowej bety, to pewnie może się wypowiadać :) Poza tym, większość graczy ma w głębokim poważaniu NDA i na takim np. Twichu cały czas ktoś streamuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...