Skocz do zawartości
KyCoL

Dla Jagged Alliance 2 fanow

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli jestescie fanami/maniakami JA2 (tak jak ja :D ) to na pewno zainteresuje was zblizajacy sie wielkimi krokami nieoficjalny dodatek Deidriana Lives: Urban Chaos.

Wiecej informacji na forum Bear Pit w sekcjach DL2 Urban Chaos update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem maniakiem JA, tylko nie wiem jak przejsć część 2. Pochodzę troche po okolicy zdibęde prawie wszyskie miast, idę do Meduny a pałać królowwej pust tz straże są Dedriana nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ja gram w JA2 od 2001 roku i przeszedlem ja chyba z 10 razy i dalej mi sie nie nudzi :mrgreen: grafa do [gluteus maximus] :!: ale grywalnosc chyba zadna inna gra takiej nie ma :twisted: deidranna jest na dole w bunkrze jak sie nie myle bendzie za polem minowym :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od poczatku 2000 i nie wytrzymam bez 2 godzinnej partyjki tygodniowo :>

Najbardziej lubie fun z 30 zolnierzamiw lesie, trzeba byc dobrze uzbrojonym bo wyzej [gluteus maximus] nie podskoczysz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa graaa jest cudowna!! :D Wszystko mi się podoba - dźwięki, grafa, klimat - wsio super!

Tylko kurde muszę odzyskać swoje płytki od kumpla, bo chciałem sobie pograć ostatnio :D

I jeszcze jeden dodatek - ajajajaj!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje ulubione zajecie to:

1. podejsc do goscia na bliską odległość i przywalić mu serię z caws'a i podziwiać jak ta głowa sięrozpada na częsci... :twisted:

2. zaś podejsc do goscia i serie w brzuch azeby polecial w pizdu :mrgreen:

3. w Almie w tym calym centrum szkoleniowym secto na lewo od miejsca gdzie spotykamy conrada wpazyc tam i dac serie w te beczki i podziwiac jak goscie sie pala :twisted:

4. pujsc do san mony zayebac wszystkichi, rozdupcyc drzwi w burdelu i skoczyc do pokoju ale nie facetem ale babka :D zayebiscie to wyglada :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę takie akcje:

1.Ustawiam jednego gościa przy drzwiach, wywabiam kolesi ze środka i z shotguna w łeb :twisted:

2.Z bazooki, moździerza czy granata wysadzam ścianę budynku i wpadam do środka z zaskoczenia ;).

3.Chodzę sobie cichutko Shadowem albo Ivanem z maczetą i po kolei koszę wrogów :D

 

JA2 Rulezzzz..... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mash palac deidranny to w jednym pokoju zobaczysh kominek moge co powiedziec to ten z lewej od tej srodkowej sali gdzie eliot dostaje w<span style="color:red;">[ciach!]</span>l...

JA2 RuLeZz !! FoReVeR!! :twisted:

eee.. ludzie a moze by tak nowe forum dla maniakuf ja2 zalozyc 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie to.... Znowu pieprzną tryb 3D, super-hiper-ekstra-mega grafikę i <span style="color:red;">[ciach!]</span>o nie grywalność :evil: Gdyby nie HL2 to bym już nowego sprzętu nie kupował i dalej codziennie spokojnie grał w Transport Tycoona... :) :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie - jestem zdania ze nie ma sie czego obawiac bo sirtech nie spieprzy roboty. Ja sobie nie wyobrazam zeby w tych czasach jakas gra 2d odniosla sukces. Poprostu 3d to juz wymog czasu i JA3 powstaje w tym trybie. Wyobrazcie sobie JA3 z grafika lepsza od warcrafta 3 - mi to pasi :D

Takze spokojnie i badzmy dobrej mysli.

 

PS Nie wiem czy wiecie ale Sirtech przez caly 2002 rok nie pracowal nad zadnym projektem, dopiero niedawno w tym wywiadzie Robert Sirotek przyznaje ze wraca do pracy i jak to powiedzial:

 

RPGDot: How are chances to see Jagged Alliance 3 one day?

Robert: Chances are excellent.

Hurray :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

falout 3 i ufo aftermach nadchodzi szykujmy się

ps a może już jest???

Aftermath niestety nie bedzie turowka :(

Bedzie w czasie rzeczywistym z mozliwoscia zapauzowania (co ala baldury). Bleee... juz mi sie nie podoba :evil:

IMO jak kazde ufo powinna byc zrobiona TBS.

Bardziej czekam na to

 

A co do F3 to polecam http://shamo.gry-online.pl/f3almanach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALA BARDUR TO MI SIE TEŻPODOBA NIE BĘDĘ TRACIŁ DNI Przed komputerem. ja pamiętam to fallouta 2 ciupałem 2 tygodnie i każdy sektor zwiedziłem na koniec gry mi się ona ładowała 3min.

Ps jeszcze nie grałem w F......3 nie wiem czemu pewnie out of time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...