Skocz do zawartości
kin

gf ti 4600 krecenie!!!

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy ktoś podkrecił gf ti 4600 Sparkle???

bo moj win fast 4800se super sie kreci natomiast ten 4600 nie za bardzo!!

nie wiem dla czego

na miejsce wiatraczka założyłem cooler z AMD!!

i dalej kak go podkrece troche to krzaki wyskakuja!!!

z góry dzieki

pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo tan 4600 ma już wyżyłowane wartości gpu i mem do ghranic niemożliwości (tak sądzę bo to ostatni model z rodziny gf 4 ti) a ten gf 4 ti 4800 se to przecież gf 4 ti 4200 z agp 8x więc one się jak każdyw ie zaj.. kręcą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam 

czy ktoś podkrecił gf ti 4600 Sparkle???

bo moj win fast 4800se super sie kreci natomiast ten 4600 nie za bardzo!!

nie wiem dla czego 

na miejsce wiatraczka założyłem cooler z AMD!!

i dalej kak go podkrece troche to krzaki wyskakuja!!!

z góry dzieki

pozdrawiam wszystkich!

Bo to SPARKLE !!!!!!!! i dlatego tak kiczowo się kręci, a WINFAST to mercedes w sród kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zas czytalem o albatronie 4600 i ponoc swietnie sie kreci no moze nie rdzen ale pamieci za to super

 

300/650 poszedl na 320/760 wiec sadze ze to niezly wynik

Wlaśnie stałem się posiadaczem takowej karty (za śmieszną cenę 500zł 8O ) i zabieram się za jej modowanie- najpierw "polerka" GPU, miedziany radiator od athlona, radiatorki na pamięci. Następnym etapem będzie chłodzenie drugiej strony GPU i v-mod.

 

Bez żadnych modyfikacji karta (def 300/650) kręci się na 335/735. Niestety GPU jest na rewizji A2 więc zbyt dużo pewnie nie osiągnę :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zas czytalem o albatronie 4600 i ponoc swietnie sie kreci no moze nie rdzen ale pamieci za to super

 

300/650 poszedl na 320/760 wiec sadze ze to niezly wynik

Wlaśnie stałem się posiadaczem takowej karty (za śmieszną cenę 500zł 8O ) i zabieram się za jej modowanie- najpierw "polerka" GPU, miedziany radiator od athlona, radiatorki na pamięci. Następnym etapem będzie chłodzenie drugiej strony GPU i v-mod.

 

Bez żadnych modyfikacji karta (def 300/650) kręci się na 335/735. Niestety GPU jest na rewizji A2 więc zbyt dużo pewnie nie osiągnę :( .

naczym bedzie polegal ten vmod? i czy moge zrobic takiego na moim ti4200

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zas czytalem o albatronie 4600 i ponoc swietnie sie kreci no moze nie rdzen ale pamieci za to super

 

300/650 poszedl na 320/760 wiec sadze ze to niezly wynik

Wlaśnie stałem się posiadaczem takowej karty (za śmieszną cenę 500zł 8O ) i zabieram się za jej modowanie- najpierw "polerka" GPU, miedziany radiator od athlona, radiatorki na pamięci. Następnym etapem będzie chłodzenie drugiej strony GPU i v-mod.

 

Bez żadnych modyfikacji karta (def 300/650) kręci się na 335/735. Niestety GPU jest na rewizji A2 więc zbyt dużo pewnie nie osiągnę :( .

tez sie stane posiadaczem tej karty jutro dojdzie do mnie stolica kupilem ja u tego samego gostka mam nadzieje ze bedzie wszystko OK z nia :D, a jak chlodzenie dobrz sie spisuje na niej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że możesz! Wszystko opisałem tutaj:http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=33471

dawno temu skączylem szkole o profilu pol elektonicznym tzn telekomunikacja , a niemam zielonego pojecia o vmodowaniu , sam tego niechcialbym robic , moze jakis elektornik takie cos zrobi? , i pytanie czy jak cos pojdzie nietak to po odlutowaniu wszystkiego beda jakies slady na plytce w razie oddania do gawrancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie stane posiadaczem tej karty jutro dojdzie do mnie stolica kupilem ja u tego samego gostka mam nadzieje ze bedzie wszystko OK z nia :D, a jak chlodzenie dobrz sie spisuje na niej ??

Jak Twoja karta będzie OK wisisz mi piwo (może być kilka :D )- podejrzewam, że dotarłeś do niej po moich komentarzach 8) .

 

W tej którą ja kupiłem nie było radiatorów na pamiątkach- na stronie producenta też są jej zdjęcia bez radiatorów. Dla mnie to nie problem... Może trafi Ci się z radiatorami.

Pod radiatorem na GPU spora ilość pasty silikonowej, ale sam radiator (jego spód) jakiś taki nierówny (poobijany?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaz jakbym zalozyl radiatorki na pamieci to bym mogl cos zdzialac ,bo na golych pamieciach max co wyciagnalem to 660mhz z 513mhz , no ale z artefaktami gdzieniegdzie , zato rdzen tylko do 310-315 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że możesz! Wszystko opisałem tutaj:http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=33471

dawno temu skączylem szkole o profilu pol elektonicznym tzn telekomunikacja , a niemam zielonego pojecia o vmodowaniu , sam tego niechcialbym robic , moze jakis elektornik takie cos zrobi? , i pytanie czy jak cos pojdzie nietak to po odlutowaniu wszystkiego beda jakies slady na plytce w razie oddania do gawrancji?

Jeżeli umiejętnie odlutujesz kabelki- śladu nie będzie...

Nie musisz lutować- możesz kleić (szczegóły w FAQ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tez sie stane posiadaczem tej karty jutro dojdzie do mnie stolica kupilem ja u tego samego gostka mam nadzieje ze bedzie wszystko OK z nia :D, a jak chlodzenie dobrz sie spisuje na niej ??

Jak Twoja karta będzie OK wisisz mi piwo (może być kilka :D )- podejrzewam, że dotarłeś do niej po moich komentarzach 8) .

 

W tej którą ja kupiłem nie było radiatorów na pamiątkach- na stronie producenta też są jej zdjęcia bez radiatorów. Dla mnie to nie problem... Może trafi Ci się z radiatorami.

Pod radiatorem na GPU spora ilość pasty silikonowej, ale sam radiator (jego spód) jakiś taki nierówny (poobijany?).

no masz racje ze tak dotarlem :D, a co do tej pasty i radiatora dobra jest to pasta czy jakas ..... i czy jak wyszlifuje radiatorek to bedzie lepiej chlodzic czy na takim czyms nie ma znaczenia aha i jak glosnosc , glosny czy cichy jest ten wiatraczek na tej karcie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasta- zwykła silikonowa biała. Warto zmienić na srebrną- tylko uważnie z nakładaniem- srebrna przewodzi prąd!!! Nie zapaćkać PCB!

Wyszlifowanie radiatorka poprawi chłodzenie.

Glośność wiatraka? Nie wiem... Średnio (chyba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasta- zwykła silikonowa biała. Warto zmienić na srebrną- tylko uważnie z nakładaniem- srebrna przewodzi prąd!!! Nie zapaćkać PCB!

Wyszlifowanie radiatorka poprawi chłodzenie.

Glośność wiatraka? Nie wiem... Średnio (chyba).

 

1) wystarczy ta pasta co do titana daja ??

2) czym najlepiej wyszlifowac radiator bo sadze ze jak wezme szlifierke to bedzie bardziej nierowny niz jest :D

 

3) czy idzie jakims programem temperature potem zmierzyc czy cos dala ta zabawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasta- zwykła silikonowa biała. Warto zmienić na srebrną- tylko uważnie z nakładaniem- srebrna przewodzi prąd!!! Nie zapaćkać PCB!

Wyszlifowanie radiatorka poprawi chłodzenie.

Glośność wiatraka? Nie wiem... Średnio (chyba).

hmmm no ja zapackalem pamieci i wsio oke

pozniej umylem karte dokladnie szczorka i plynem do mycia naczyn i jest czysciutka chodzi do dzisiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasta- zwykła silikonowa biała. Warto zmienić na srebrną- tylko uważnie z nakładaniem- srebrna przewodzi prąd!!! Nie zapaćkać PCB!

Wyszlifowanie radiatorka poprawi chłodzenie.

Glośność wiatraka? Nie wiem... Średnio (chyba).

coś czuje ze sie poscigamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo tan 4600 ma już wyżyłowane wartości gpu i mem do ghranic niemożliwości (tak sądzę bo to ostatni model z rodziny gf 4 ti) a ten gf 4 ti 4800 se to przecież gf 4 ti 4200 z agp 8x więc one się jak każdyw ie zaj.. kręcą

Zobacz na mój podpis :) wszystko na standardowym chłodzeniu. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo tan 4600 ma już wyżyłowane wartości gpu i mem do ghranic niemożliwości (tak sądzę bo to ostatni model z rodziny gf 4 ti) a ten gf 4 ti 4800 se to przecież gf 4 ti 4200 z agp 8x więc one się jak każdyw ie zaj.. kręcą

Zobacz na mój podpis :) wszystko na standardowym chłodzeniu. ...

"Winfast GF4 Ti 4600 msi 360@730 "

 

to jest winfast czy msi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo tan 4600 ma już wyżyłowane wartości gpu i mem do ghranic niemożliwości (tak sądzę bo to ostatni model z rodziny gf 4 ti) a ten gf 4 ti 4800 se to przecież gf 4 ti 4200 z agp 8x więc one się jak każdyw ie zaj.. kręcą

Zobacz na mój podpis :) wszystko na standardowym chłodzeniu. ...

moze poscigasz sie w 3dm ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...