Skocz do zawartości
TheStrzelec10

System nie widzi karty pamięci

Rekomendowane odpowiedzi

iema. Mam problem. Jak wchodzę do Mój Komputer, to system nie pokazuje mi karty pamięci, którą mam podpiętą do czytnika. Jak wejdę do Zarządzania Komputerem, magazyn, zarządzanie dyskami to tu się pokazuje i wykrywa kartę sd. Coś musiałem chyba wyłączyć. Poradźcie co zrobić, żeby w Mój Komputer karta pamięci była wyświetlana i żebym mógł modyfikować jej zawartość?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iema Dołączona grafika

1. Odepnij czytnik, uruchom ponownie komputer wepnij czytnik i włóż kartę. Jeśli to nie pomoże pkt. 2.

 

2. Sprawdz czy w "zarządzaniu dyskami" Twoja karta ma przypisaną literę?

- Jeśli tak, to wpisz tą literę w pasku adresu z poziomu dowolnego folderu "X:\" gdzie X to litera Twojej karty.

- Jeśli nie, to "zmień literę dysku i ścieżki".

- Jeśli nie masz możliwości zmiany litery dysku, upewnij się, że karta jest w trybie "online" (będziesz to miał od prawym przyciskiem myszy na konkretnym dysku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam problem z odczytem karty pamięci sd 2GB w ASUS Z53U.

Po włożeniu karty nie pojawia się żaden komunikat, nic.

W menadżeże urządzeń są urządzenia PCI, ale wyświetlają komunikat że nie działają poprawnie (kod 28) Chciałam ściągnąć stterowniki, ale nie da się.

Czytałam wcześniejszą treść i próbowałam zmienić literę w dyskach, ale na samej górze tej listy jest obrazek dysku bez litery układ-prosty, typ-podstawowy, zdrowy-partycja podstawowa. Naciskając prawym nie mogę nic zrobić oprócz usuń. Czy to w ogóle ten dysk?

Co mogę zrobić, żeby to naprawić?

Aha, dodam, że problem zaczął się kiedy zostawiłam czytnik karty w kompie przez dłuzszy czas, zamiast tej plastikowej płytki, czy to mogło być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...