Skocz do zawartości
RomperZ

Youtube i "pelny ekran"

Rekomendowane odpowiedzi

Pasek nawigacji. Od zawsze ogladajac yt mialem caly ekran przeznaczony na video. Kliknalem na niego i dalem "ukryj paski narzedzi". Teraz sie juz nie pojawia, ale nie wiem czy nie bedzie gdzies znikal, jak go bede potrzebowal Dołączona grafika Tak, czy siak dzialo sie tak tylko na niektorych filmach z youtube.

 

 

W trybie F11 znika tez pasek, wiec rozwiazanie polowiczne :)

Edytowane przez RomperZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowalem flasha i zainstalowalem najnowszego, FF mam 19 (beta). Wlaczalem tryb awaryjny przegladarki i uruchamialem bez dodatkow. Problem z paskiem narzedziowym caly czas istnieje.

 

Pojawia sie to tylko przy napisie "youtube dziala teraz w trybie pelnoekranowym" (screen) i niektorych filmach - tak jak juz pisalem. Czy to jest wina yt, html5 or what ?

Edytowane przez RomperZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie bawilem sie raczej Dołączona grafika Myslalem, ze moze jakos automatycznie sie to u mnie wlacza. Patrzylem w ustawianie i mam "Nie korzystasz obecnie z wersji próbnej HTML5." Chyba, ze isc tym kierunkiem dalej ?

 

 

W opcjach HTML5 pisze

 

"Obsługa trybu pełnego ekranu została wprowadzona częściowo. Kliknięcie przycisku pełnego ekranu spowoduje rozwinięcie odtwarzacza do rozmiaru okna przeglądarki. Jeśli przeglądarka obsługuje opcję pełnego ekranu, możesz jej użyć, aby obejrzeć film na pełnym ekranie"

 

Udalo sie. Dolaczylem do grona HTML5, a potem sie wypisalem - dziala teraz elegancko.

Edytowane przez RomperZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepne sie do tematu.

Używam mozilli firefox. Kilka dni temu zaktualizowalem flasha(nie wiem po cholere) do tej najnowszej wersji 11.5 bodaj. Problem jest w ogladaniu filmow na youtube na full ekranie. Przy włączonym "przyspieszaniu sprzetowym" gdy chce obejrzec na full ekranie, obraz jest czarny. Oczywiscie, gdy wyłączę "przyspieszanie sprzetowe" problem sie rozwiazuje ale jakosc obrazu jest gorsza(widoczne piksele międzyinnymi).

Jak to rozwiązać aby możliwe bylo ogladanie na full ekranie przy włączonym "przyspieszaniu sprzętowym"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...