Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

A tam, dobrze było. Kobieciny tak mają, takie gesty, mimika, widać że jej się chędożyć chciało co i rzecz jasna Geralt później uczyni za pewne z niewiastą ową. Waluty miała solidne ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to się wszystko prezentuje. Na forum CDP ludzie marudzą o takie błachostki jak to że słoneczniki i wiśnie nie powinny rosnąć obok siebie :D No wymiękam...

Szkoda że słaba rozdziałka, bo też marudzenie jest w stylu "Downgrade grafiki jak w WD" powariowali...

Toć to słaba jakość nagrania i tyle. W trailerze wydanym kilka dni temu pokazali jak gra będzie wyglądać.

Tak swoją drogą jak Wam się wydaje, 1080p ze wszystkim na ultra będzie grywalne (powiedzmy 45-60 fps) na 680 SLI/ 780/780 Ti (780ki bez SLI bo SLI niewątpliwie wymiotą). ?

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą jak Wam się wydaje, 1080p ze wszystkim na ultra będzie grywalne (powiedzmy 45-60 fps) na 680 SLI/ 780/780 Ti (780ki bez SLI bo SLI niewątpliwie wymiotą). ?

Mnie się wydaje, że do czasu premiery do określenia takich rzeczy niezbędna jest szklana kula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten gamplay z E3 z polowania na gryfa i muszę przyznać, że gierka bardzo mi się spodobała. Szczególnie w pierwszej scenie gryf bardzo fajnie się zachowywał, późniejsza walka miałem wrażenie, że miała trochę gorszą fizykę. Ogólnie bardzo ładnie wypadła fauna i flora ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy gameplaye w jednym :)

 

http://www.3djuegos.com/juegos/avances/15476/4209/0/the-witcher-3-wild-hunt/

 

Tu twierdzą iż demo na E3 odpalone było na I5 + GTX 770 + 16 GB ramu.

Jeżeli to prawda to albo gra jest niesamowicie dobrze zoptymalizowana, albo nie chodziła na maksa :)

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu martwią was wymagania. W2 nie był jakimś killerem sprzętów. Dema wg info z E3 chodziły na gtx 770 i 780. Także ja bym się za bardzo nie martwił.

 

Tutaj gościu z neogafu zrobił kompilację praktycznie wszystkiego co się pokazało na e3:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=836279

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu martwią was wymagania. W2 nie był jakimś killerem sprzętów. Dema wg info z E3 chodziły na gtx 770 i 780. Także ja bym się za bardzo nie martwił.

 

Tutaj gościu z neogafu zrobił kompilację praktycznie wszystkiego co się pokazało na e3:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=836279

Nie jest to potwierdzone przecież. Po za tym W2 na mojej karcie ze wszystkim na max + ubersampling mam spadki nawet do 39 fps :) Tak to średnio 60-55-48-43.

No ale jeszcze mody wrzuciłem na tekstury lepsze i takie tam. Tak czy owak W3 graficznie powala więc nie mam przekonania czy nawet na 780 Ti kręconym będzie w 1080p chodził płynnie ze wszystkim na max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to potwierdzone przecież. Po za tym W2 na mojej karcie ze wszystkim na max + ubersampling mam spadki nawet do 39 fps :) Tak to średnio 60-55-48-43.

No ale jeszcze mody wrzuciłem na tekstury lepsze i takie tam. Tak czy owak W3 graficznie powala więc nie mam przekonania czy nawet na 780 Ti kręconym będzie w 1080p chodził płynnie ze wszystkim na max.

Ubersampling to SSAAx4 jak go wyłączysz to się zrobi 80fps , poza tym na nowych patchach w2 działa słabo na nv. A ubersampling siedzi na ropach i podsystemie pamięci ,jak włożysz radka 290 i to bez x i tak będzie lepiej niż na 780ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubersampling to SSAAx4 jak go wyłączysz to się zrobi 80fps , poza tym na nowych patchach w2 działa słabo na nv. A ubersampling siedzi na ropach i podsystemie pamięci ,jak włożysz radka 290 i to bez x i tak będzie lepiej niż na 780ti.

https://teksyndicate.com/forum/gpu/it-normal-r9-290x-struggle-witcher-2-ultra-w-ubersampling/178996

Nie wydaje mnie się...

 

 

Tyle w temacie, ma znacznie mniej fps.Ja w tych samych miejscach mam MINIMALNIE 38

.

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz możemy sobie zgadywać.

Jeśli gdzieś w tzw. międzyczasie wyjdzie nowa generacja kart graficznych to dla zasady obecne karty już Wieśkowi nie pociągną :)

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz możemy sobie zgadywać.

Jeśli gdzieś w tzw. międzyczasie wyjdzie nowa generacja kart graficznych to dla zasady obecne karty już Wieśkowi nie pociągną :)

Zdziwiłbym się jeśli karty pokroju GTX 780/r290 czy GTX 780 TI/r290x miały by sobie nie poradzić...

Bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się czy masz nadzieję, że Twoja karta przez najbliższy rok będzie wciągać wszystko nosem?

Nie ma co ukrywać. Pojawia się nowa generacja kart i nagle okazuje się, ze potwory z poprzedniej generacji już nie są takie fantastyczne. Z resztą jak sam powiedział Gertalt: "Zabijam potwory" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co mi pokazujesz dywagacje lolka , który nie ogarnia sprzętu?

 

290x w 1080p jest wydajniejszy 15% od titana w w2 z uber. GK110 brakuje ropów dlatego jest na straconej pozycji przy włączonym SSAA.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się czy masz nadzieję, że Twoja karta przez najbliższy rok będzie wciągać wszystko nosem?

Nie ma co ukrywać. Pojawia się nowa generacja kart i nagle okazuje się, ze potwory z poprzedniej generacji już nie są takie fantastyczne. Z resztą jak sam powiedział Gertalt: "Zabijam potwory" ;)

 

Takie tam p*****nie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam p*****nie.

Ta...Niech sobie pogadają :)

 

Myślę że 780 TI jeszcze długo będzie "wciągać wszystko nosem" w 1080p...

Serio już jakieś wymysły o super kartach które chyba musiałyby być o 50% mocniejsze od obecnego topu, to jest paranoja :)

Seria GTX 980/980 Ti pewnie i te 40% mocniejsza będzie, ale GTX 880? Bez przesady...

Wystarczy spojrzeć jak sytuacja przedstawia się na przestrzeni kilku ostatnich generacji.

 

Edytowane: Więcej minusów proszę :)

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę to różnica między 780, a 780Ti nie jest warta takiej dopłaty i chyba Cie to boli Gosku prawda .  Tak więc z tym długo to zależy jak będą gry optymalizowac. Bo co jak co, ale grafika w grach na razie stoi, a czasem się nawet cofa.  Zobaczymy co pokaże 2015. Witcher 3 może być pierwszym takim sporym przełomem jakim był Crysis 1. Oczywiście potem były inne gry, ale dla mnie takiego szału nie zrobiły.

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę to różnica między 780, a 780Ti nie jest warta takiej dopłaty i chyba Cie to boli Gosku prawda .  Tak więc z tym długo to zależy jak będą gry optymalizowac. Bo jak co grafika w grach na razie stoi, a czasem się nawet cofa.  Zobaczymy co 2015 pokaże. Witcher 3 może być pierwszym takim sporym przełomem jakim był Crysis 1. Oczywiście potem były inne gry, ale dla mnie takie szału nie zrobiły.

Nic mnie nie boli Devilku :) GTX 780 to również bardzo fajna karta, szczególnie po OC. No ale skoro nie miałem problemu z kupnem GTX 780 TI to dlaczego miałem jej nie brać? Jest trochę za droga to fakt, ale jest i wydajniejsza. Wyjdzie coś co ją pozamiata to wtedy zmienię, to tylko sprzęt więc nie ma mnie co boleć. Branie na ego takich błachostek?Bez przesady... Jeżeli moja karta nie poradzi sobie z W3 ze wszystkim na maksa to dokupię drugą do SLI i po kłopocie. Dziwny tok rozumowania z tym "boleniem" :) Jednak było by to zaskakujące i niezbyt korzystne dla Redów, gdyby 780/780 Ti czy Titan nie dałbyby sobie rady. Tym bardziej że współpracują z NV :) Realnie, jeżeli te karty by nie poradziły sobie, to myślisz że GTX 880 by sobie poradził? Nie wydaje mi się :)Ja tam nie muszę mieć 60 klatek stałych, może sobie spadać i do 40, co mi tam. A to jak sądzę nawet 780 (bez Ti) da radę udźwignąć z W3.

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...