Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Między G3258 a 4670K w przypadku Skyrim w 1440p nie ma w praktyce widocznej różnicy (w testach ilości klatek to zapewne by jakaś była, ja piszę o praktycznym komforcie grania).

 

Tak więc wersja z "tylko WoT" jest co najmniej lekko wyolbrzymiona. :-)

 

W W2 jest widoczna różnica, ale nie jakaś powalająca. Na pewno nie jest to 30 kl/s czy 20 kl/s..

 

Jest jasne, że w przypadku W3 będzie gorzej. Pytanie na ile. W najgorszym razie przy okazji przesiadek na Broadwelle będzie trzeba odkupić jakieś stare 4670/90K.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sobie zobacz jak ta dwurdzeniowa popierdułka radzi sobie w W2:

 

http://www.purepc.pl/procesory/jaki_procesor_kupic_wielki_test_100_procesorow_intel_i_amd?page=0,24

 

To jest procek stricte for fun, do zabaw w OC, a nie do grania w dzisiejszych czasach.

Procek stricte for fun, a podajesz wyniki na def, po oc zyskuje prawie 40%.

Co nie zmienia faktu, że nowe gry go zarzynają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wyprowadzę Cię ponownie z błędu, tam każdy ogrywał różnego builda, jedni mieli odpaloną wersją w ultra, inni domieszkę średnich i wysokich. A CO NAJWAŻNIEJSZE - tam nie każdy PC miał takie same bebechy. " - czyli wychodzi ze mialem racje i rozne redakcje mialy rozne PC z innymi ustawieniami. Jednak nawet Ci co mieli ultra narzekali na... trawe :P

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wyprowadzę Cię ponownie z błędu, tam każdy ogrywał różnego builda, jedni mieli odpaloną wersją w ultra, inni domieszkę średnich i wysokich. A CO NAJWAŻNIEJSZE - tam nie każdy PC miał takie same bebechy. " - zyli wychodzi ze mailem racje i rozne redakcje mialy rozne PC z innymi ustawieniami. Jednak nawet Ci co mieli ultra narzekali na... trawe :P

 

Pewnie za słabo kopała;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam w jakiej jakości pociągnie Wieśka 3  Radeon 390X. Gierka zapowiada się przednio, myślę, że będzie sporo lepsza niż DA: Inquisition.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardziej interesuje wydajność r9 390, która powinna być znacznie tańsza od topowego modelu. Zresztą ja kupię taką kartę, która zapewni przyjemną rozgrywkę w full hd, max ustawieniach i 50-60fps. I oby r9 390 był taką kartą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, może, nie wykluczone, że będzie kolejna obsuwa albo łatanie już wydanej gry jak będzie ciśnienie na dotrzymanie terminu.

Day1 patch słabo brzmi. Obsuwa pod łatkę DX12 w<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>iłaby wielu ale mieliby czas. 

Albo mi się zdaje albo od czasów Keplera nie było tyle tytułów które po wielkiej pompie potrzebowały przesunięcia daty wydania...  Więcej kasy pod stołem lata czy co? Early acces + Kickstarter robi dołki tytułom AAA? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu patch day 1 słabo brzmi? Na pewno lepiej niż kolejna obsuwa.

Bo zazwyczaj patch "day 1" nie naprawia wszystkiego i jest robiony na szybko, żeby zdążyć na ten "day 1". IMHO lepiej jak będzie kolejna obsuwa i dostaniemy produkt mega-hiper-duper dopieszczony niż kulanie się od patcha do patcha po premierze.

"When It's Done" to wbrew pozorom dobre motto dla twórców których na to stać... (nie wiem czy Redów stać ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna obsuwa to moim zdaniem będzie już porażką, to nie Rockstar. 

Day1 pozwala na pracowanie wtedy gdy gra już jest w tłoczniach, nie widzę nic złego w tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna obsuwa to moim zdaniem będzie już porażką, to nie Rockstar.

Dziwnie definiujesz porażkę. Zawsze bierz pod uwagę, że to zazwyczaj nie Ci którzy odpowiadają za techniczną cześć gry ustalają premierę...

Day1 pozwala na pracowanie wtedy gdy gra już jest w tłoczniach, nie widzę nic złego w tym.

Tylko to jest kolejny Deadline, trzeba się spieszyć, a jak się nie uda to day 1 patch może wiele nie pomóc i zostajesz z nieużywalnym produktem na rynku. Nie wszyscy mają cierpliwość i polecą zwroty + zła reputacja + słaba sprzedaż na początku (gdzie zazwyczaj jest największa) itd.

 

Opóźnienia zazwyczaj pomagają na jakość choć nie zawsze :)

Wszystko zależy od powodu opóźnienia. Jeżeli opóźniasz bo wyłapujesz bugi, wprowadzasz sensowne optymalizację itp. to jakość wzrasta i wszyscy są happy. Jeżeli opóźniasz bo postanowiłeś zmienić silnik gry, założenia, assety i wszystko inne (hi Duke!) to w zasadzie możesz po prostu powiedzieć, że robisz od nowa i zajmie to tyle co stworzenie nowej gry.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latwo wszytkim mowic aby wydali. Jak beda babole to zacznie sie placz, ze wydali niedorobiony produkt. Hipokryzja ludzka nie zna granic. Dla mnie to lepiej jak przesuna premiere (najlepiej aby byla po sesji :) )

 

Co do R* to oni maja wywalone na PC, wiec nie porownujmy tego gnoju z CDPR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wyjdzie. I tak kupię EE jak potanieje [;

 

[ot]

(...)

 

Co do R* to oni maja wywalone na PC, wiec nie porownujmy tego gnoju z CDPR.

 

Dziwisz się? 4 konfiguracje na krzyż czyli można robić dużą kasę bez gimnastykowania się z kompatybilnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieci... przestańcie ślinić się.. będzie, będziecie zachwyceni.  :smoke:

Dlaczego? Bo to Polacy, My, Nasi zrobili a pokazali jak się robi porządne RPG. 

Dla mnie Baldur's Gate rządzi... i gdyby Wieśka w tej kanwie wydali al'a Pillar of Eternity... ło.... :zonk:

 

Owszem, 3D fajne, ale podejrzewam, że większość z Was Wieśka 1 lepiej wspomina ze względów fabuły i o wiele większego czasu spędzonego z nim.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o wiele bardziej spieprzonego sterowania...

Lepiej wspominam dwójkę którą ostatnio chciałem odpalić. Nie udało się i porzuciłem chęć pogoni za Triss i ucieczki przed Dzikim Gonem.

Aha - sorry, miałem w biblioteczce całą sagę. Przy niej przetrąciłem hektolitry kawy i kilogramy czekolady mlecznej Wedla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej wersja na XOne. Prezentuje się tak sobie. I do tego ten FPS. Nie wiem czy to kwestia filmika czy faktycznie tyle FPS wyciąga. Ale wygląda mi to na okolice 20-22 klatek na sekundę. Coś czuje że wersja PC będzie naprawdę killerem jeśli chodzi o wymagania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej wersja na XOne. Prezentuje się tak sobie. I do tego ten FPS. Nie wiem czy to kwestia filmika czy faktycznie tyle FPS wyciąga. Ale wygląda mi to na okolice 20-22 klatek na sekundę. Coś czuje że wersja PC będzie naprawdę killerem jeśli chodzi o wymagania. 

To jest na PC, ustawienia wysokie (nie najwyzsze). Ktorys z developerow potwierdzil to na Tweecie.

 

Obejrzalem ten gameplay offline 1,1GB i jest tam troche lepsza jakosc niz na youtubie ale i tak grafika bez szalu wg mnie. Do tego kupe bledow graficznych (glownie przeswitujace tekstury itp).

 

Te gre ratuje tylko klimat, sam wiedzmin i jego wiedzminskie teksty. Bo graficznie to jaj nie urwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Te gre ratuje tylko klimat, sam wiedzmin i jego wiedzminskie teksty. Bo graficznie to jaj nie urwie.

 

Skąd ty możesz wiedzieć co ją ratuje a co nie? Grałeś już? Tylko grafika się liczy? Wiedźmin to przede wszystkim ciekawa fabuła, postacie, wybory itd. Poza tym gra wygląda bardzo dobrze, trzeba też pamiętać, że to jest open world.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gre ratuje tylko klimat, sam wiedzmin i jego wiedzminskie teksty. Bo graficznie to jaj nie urwie.

 

Przepraszam, ale podaj mi grę co ci graficznie jaja urwała i nie krzyczy przy okazji "zmień kartę na high-end" lub komponuj SLI, Crossfire w czasie jak wyszła.

 

Baldur's Gate,Diablo, Starcraft, Dishonored i wiele innych też jaj nie urywało, a należą do czołówki najlepszych gier.

 

Dla mnie gra to najpierw klimat, fabuła, grywalność, pomysł na grę.. oprawa graficzna jest na końcu i owszem nie ignoruję ją, ale na pewno nie powiem, że Wiesiek ma/będzie miał przeciętną oprawę graficzną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika i tak wyglada b. dobrze, wiec nie wiem czego co niektorzy oczekuja. Fotorealistycznej grafiki? Wyjdzcie na dwor, a nie bedziecie potrzebowali nawet karty graficznej do tej oszalamiajacej grafiki. Ale coz gimbusiarnia oraz jej pochodne i tak musza plakac bo wymagania za duze, bo grafika za slaba. Chyba wiekszosc zapomina ze to rpg a nie strzelanki itp, gdzie grafika przewaznie przyciaga uwage.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...