Skocz do zawartości
teodor12233

Wszystko o MSI Z77 s.1155

Rekomendowane odpowiedzi

może wątek stary, ale napisze, może ktoś coś podpowie :P

otóż mam problem z uruchamianiem się PC na tej płycie, mianowicie za każdym razem gdy uruchamiam PC bezpośrednio po podłączeniu do prądu wchodzi mi do BIOSu automatycznie i nie wiem co z tym zrobić, zmieniałem baterie, bios na starszy, nowszy i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura blokuje ci klawisz DEL?

 

 

A ja wrzucę co nieco o tym co dzieje się z moją MPower.

 

* Dołożone USB 3.0 na dodatkowym kontrolerze, co drugie uruchomienie nie działa. Porty Intela bez zarzutu, musiałem przenieść sie całkowicie na reszte z dodatkowym hubem.

* Jeden z portów Sata III, co któreś uruchomienie dysk nie wykrywany. Przeniosłem dysk na Sata II.

 

Problemy z USB zaczęły się po ok. roku używania, Sata zawiodło ok półtora miesiąca temu.

Coś nie tak z jakością?.. ktoś może ma podobne doświadczenia na dowolnym z modeli na Z77?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem chyba z płytą MSI Z77A-G43. Ma na karku prawie 4 lata, bios v2.13 z 2014r.
Ostatnio (w ostatnich dniach prawie raz dziennie) bywa, że przy włączaniu startują wentylatory, świeci się powerled i nawet dysk inicjuje, ale dalej nic się nie dzieje, monitor nieaktywny. Kilka razy pomogło wyłączenie (dłuższe przytrzymanie power) i włączenie, ale ostatnio musiałem zwierać zworkę BIOS. Dalej wszystko na razie hula, ale zastanawiam sie kiedy znów będą problemy ze startem a raczej co jest przyczyną i jak naprawić problem.
Dodam, że w drugim roku użytkowania padł mi ssd vertex4, którego producent wymienił na vectora, od tego czasu "co jakiś czas" generuje mi błędy w systemie plików i później muszę się uwijać z chkdsk a ostatnio to nawet poważniejszymi narzędziami. Sądziłem że to może być wina dysku lub zasilacza, ale zasilacz wymieniłem z piszczącego thermaltake 550W na solidnego Corsaira 850W. W między czasie padła mi grafa GTX560Ti (artefakty)...
Czy sądzicie że to padająca płyta czy może coś innego? BIOS mam chyba świeży bo bety widziałem max z 2013r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...