Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Może Cię zainteresować

Razer Sabertooth

Rozpoczęty przez jakub.reuter, wrz 17 2013 16:45

5 odpowiedzi w tym temacie

jakub.reuter

Witam. Ostatnio kupiłem pada Razer Sabertooth. Niestety nie mogę podłączyć go do PC? Jedynie co to tylko lampka wokół logo XBOX zamrygała raz po czym zgasła. Nie wiedziałem w jakim dziala umieścić ten temat.

Proszę o pomoc.

• 0

Caleb
  • Caleb
  • Sekretarz Redakcji
  • Redaktor
  • 10401 postów

Filozofii tu wielkiej nie ma. Wpinasz pada w USB 2.0, instalujesz sterownik (jeśli brak w komplecie to musi być na stronie producenta) i powinno śmigać. 

• 0

# Intel Core i7-3770K 4600 MHz # ASUS Maximus V Formula # 8GB G.Skill TridentX 2400 MHz CL10 # MSI GTX 980 Gaming 1350/7800 MHz

# ASUS ROG Xonar Phoebus # 6x Corsair Air Series AF140 Quiet Edition # Be Quiet! Dark Power Pro P10 850W # Be Quiet! Dark Rock Pro 2 

# Samsung SSD 830 128 GB # 3TB Seagate Constellation ES.2 # Fractal Design Define XL R2 Black Pearl # Zalman ZM-M220W Trimon 3D

# SteelSeries h Wireless # Corsair K70 Vengeance Black # SteelSeries Xai Laser  # Razer Goliathus Control

#Test Dysków SSD 120 GB # Polecane zestawy komputerowe # Ewolucja grafiki w grach # Recenzje najnowszych gier # Historia 3Dfx VooDoo

# Testy procesorów # Testy kart graficznych # Test dysków twardych 1TB i 2TB # Jaka karta graficzna do Crysis 3 # Testy dysków SSD

jakub.reuter

wiem, że nie ma tu żadnej filozofii, ale w zestawie żadnej płyty ze sterownikiem nie było. na stronie producenta też nie znalazłem żadnego sterownika. pozatym wydaje mi się, że komputer powinien sam znaleźć urządzenie. dodam jeszcze, że na innym PC jest to samo. komputer w ogule nie wykrywa pada.

• 0

Caleb
  • Caleb
  • Sekretarz Redakcji
  • Redaktor
  • 10401 postów

Jeśli pad nie wymaga sterowników, ani żadnego dodatkowego softu (RAzer ma jakieś tam swoje cuda), a nie działa, to może po prostu jest uwalony? Urządzenie jest chyba uniwersalne (Xbox 360/PC) - masz możliwość sprawdzenia na konsoli?

Użytkownik Caleb edytował ten post 18 wrzesień 2013 - 21:05

• 0

# Intel Core i7-3770K 4600 MHz # ASUS Maximus V Formula # 8GB G.Skill TridentX 2400 MHz CL10 # MSI GTX 980 Gaming 1350/7800 MHz

# ASUS ROG Xonar Phoebus # 6x Corsair Air Series AF140 Quiet Edition # Be Quiet! Dark Power Pro P10 850W # Be Quiet! Dark Rock Pro 2 

# Samsung SSD 830 128 GB # 3TB Seagate Constellation ES.2 # Fractal Design Define XL R2 Black Pearl # Zalman ZM-M220W Trimon 3D

# SteelSeries h Wireless # Corsair K70 Vengeance Black # SteelSeries Xai Laser  # Razer Goliathus Control

#Test Dysków SSD 120 GB # Polecane zestawy komputerowe # Ewolucja grafiki w grach # Recenzje najnowszych gier # Historia 3Dfx VooDoo

# Testy procesorów # Testy kart graficznych # Test dysków twardych 1TB i 2TB # Jaka karta graficzna do Crysis 3 # Testy dysków SSD

jakub.reuter

no właśnie na mam xboxa. kupiłem tego pada aby mieć go do PC.

• 0

Orgiusz
  • Orgiusz
  • newborn
  • Stały użytkownik
  • 17011 postów

wiem, że nie ma tu żadnej filozofii, ale w zestawie żadnej płyty ze sterownikiem nie było. na stronie producenta też nie znalazłem żadnego sterownika. pozatym wydaje mi się, że komputer powinien sam znaleźć urządzenie. dodam jeszcze, że na innym PC jest to samo. komputer w ogule nie wykrywa pada.

Jakieś nieznane urządzenia? Przytrzymaj logo Xboxa na początek. 

I na forum jest dział urządzenia wskzujące/temat o padach.

• 0

あなたは運が不足しています

Dodaj odpowiedź