Skocz do zawartości
CyberFaust

Nietypowe zestawienie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam laptopa i podłączony do niego monitor. Chciałbym uzyskać pewien efekt:

1) Monitor zwrócony będzie do publiczności
2) Laptop będzie zwrócony do prowadzącego
3) Publiczność może widzieć jedynie to co prowadzący udostępni na monitorze. Nie może widzieć tego co prowadzący ma na ekranie laptopa.
4) Prowadzący na ekranie laptopa będzie posiadał pewien materiał oraz powinien widzieć, co wyświetla się na monitorze (np. w jakimś oknie.)
 

Jak uzyskać taki efekt? Wiem, że istnieje możliwość ustawienia wyświetlania dwóch pulpitów – jednego na laptopie, a drugiego (który jest rozszerzeniem laptopowego) na monitorze. Wtedy wystarczy przesunąć okno z prezentowanym materiałem na pulpit monitora. W takim przypadku jednak prowadzący nie będzie widział co udostępnił publiczności ponieważ monitor stoi do niego tyłem. Ktoś ma pomysł jak wyświetlić drugi pulpit dodatkowo na pierwszym pulpicie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dokładnie chcesz wyświetlać? Prezentację PowerPoint? Jeśli tak, to opcja "Widok prezentera" jest dla Ciebie.

 

http://office.microsoft.com/pl-pl/powerpoint-help/prywatne-wyswietlanie-notatek-prelegenta-podczas-pokazywania-prezentacji-na-wielu-monitorach-HA010336515.aspx?CTT=5&origin=HA010360578

Edytowane przez Night_Bird

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o prezentację. Powiedzmy, że chce wyświetlić zakładkę przeglądarki z google maps i w razie potrzeby wskazać myszką publiczności konkretne miejsce na tej mapie. Nie mogę tego zrobić nie widząc co pokazuje. Jednocześnie, nie chce pokazywać publiczności, co jeszcze mam na pulpicie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...