Skocz do zawartości
Pietia(lania)

Czym zastąpic wysłużonego HD 2600 pro ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie po wielu latach moj Palit 2600 pro mowi że czas najwyższy na emeryture wiec szukam mu zastępstwa 

Chlodzony był albo pasywnie : przez Accelero S1 lub jak wentylator 120 sie zakręcił @ 4V to go chłodził dodatkowo 

 

zestaw był wystarczający i mega cichy 

 

 

resztę zestawu stanowi : Phenom 2 x3 , 6 giga ramu 

 

 

szukam karty do 300 zł która da rade dzialać pasywnie  lub z minimalnym nawiewem ( jakby dało sie przełożyć to Accelero S1 byłoby jeszcze lepiej ;-) ) 

 

 

jakies propozycje :> 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego 7750. Cena koło 300zł. Do tego przełożyć na niego S1. S1 Plus na pewno pasuje, S1 też powinien, choć tu nie jestem na 100% pewien. Trzeba by sprawdzić rozstaw otworów montażowych. Na 6770 i 6790 wchodzi bez dodatkowych mocowań, więc podejrzewam, że i tu nie byłoby problemu.

 

EDIT: poprawiony link, odrobinę zmieniony opis. :) 7750 z 1GB DDR5 da się dostać jak widać w cenie 300zł.

 

Klaus - co do miejsca, S1 powinien wejść, choć tu nie mam 100% pewności - patrząc na zdjęcia kart wydaje się, że się zmieści.

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety seria 5 jest niedostępna mam do wyboru :

6670 

lub mocniejsza

7750 

 

za 7750 przemawia wydajność , ale za 6670 możliwośc zamontowania kulera ktory juz mam 

 

pytanie bo jeszcze w stanie kupic nowe chlodzenia pytanie tylko ktore bedzie pasowac do 7750 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...