Skocz do zawartości
wisnier

Przycinający YouTube i flash

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni mam problem z klientem Adobe Flash Player i filmami na YouTube. Otóż animacja lekko rwie i filmy nie są płynne. Działą się tak na Operze Next, Operze 12, Google Chrome więc jest to problem niezależny od przeglądarki. Wcześniej nie było takiego problemu. Myślę, że problem pojawił się po ostatniej aktualizacji Flash Playera do wersji 11.

Jestem po świeżej instalacji WIndows 7 - pierwsza rzecz, którą zrobiłem ale problem nie ustąpił.

Czy może już mój set-up jest za stary na wymagania Flasha? Nie no to jest niemożliwe. Służy mi on do odtwarzania filmów FUll HD 3D a z flashem sobie nie radzi? Jest to wielki problem bo często oglądam jakieś dokumenty na portalu a teraz irytują mnie rwące klatki.

AMD Athlon X2 5600+
2GB RAM
NVidnia GF GTS 450
Dysk SATA
DFI Infinity nForce4 Ultra II M2

 

Wszystko po świeżym postawieniu Windowsa 7, więc i sterowniki najmowsze ze strony Nvidii i Flash Player prosto z Adobe. Dźwięk leci przez SPDIF (Audigy SE) prosto na amplituner, wszystko podłączone przez HMDI do TV LED, rozdzielczość 1920x1080 pixeli.

 

Nie rozumiem tego ewenementu. Dlaczego tak się dzieje? Na laptopie o gorszych parametrach nie mam takich problemów. Czy architektura procesora jest już na tyle stara by nie obsługiwała nowego Flash Playera? To jakaś paranoja Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozwiązałem problemu :/ Wszystko co jes odtwarzanee we Flash Playerze klatkuje. Dotyczy to Youtube'a czy filmów w playerach VOD. Co ciekawe w trybie normalnym (nie pełnoekranowym) filmy nie tną - a może tego nie widzę. Dopiero gdy przełączam na full screen obciążenie procesora wskakuje na 100% i zaczyna klatkowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ci pomoc ale: na komputerze mojej kobiety jest podobny problem, filmy z YouTube czy innych playerow internetowych w trybie full screen zacinaja się i klatkuja. Problem tez pojawił się niedawno wiec bardzo możliwe ze ma to związek ze skopana aktualizacją. Filmy na dvd i 720p odtwarzane w np. Media player classic działają bez problemu. Z racji tego że na komputerach trochę się znam postanowiłem to naprawić i robiłem juz naprawdę wszystko ale bezskutecznie. Ostatnia możliwość czyli format niestety odpada bo bla bla kobiece gadanie, woli żeby jej się cieło. Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawienie systemy od nowa to była pierwsza rzecz którą zrobiłem ze względu, że stał już ponad 3 lata chyba. Oprócz zmarnowanych kilku dni na instalację i konfigurowanie całości do moich upodobań to nie było żadnych dodatkowych plusów.

 

Po prostu jak włączam full screen to procek nie wyrabia. Możliwę, że naprawi to nowa aktualizacja. Póki co czekam ale ręce już mi odpadają. Nie mam teraz funduszy na nowy set-up a właściwie to nawet go nie potrzebuję (do pracy mam nowego laptopa, a do grania konsole) i jest to tylko mój multimedialny odtwarzacz no ale właśnie w tej swojej podstawowej funkcji zaczął nawalać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flash to jakaś porażka.

Ja mam problem nastepujący: Google Chrome, Windows 7, C2D T6500 3GB HD3470M, 720p na fullscreenie działa dobrze, natomiast jeśli słucham sobie muzyki z YouTube w tle podczas przeglądania nieskomplikowanych stron w innych kartach, dźwięk rwie i laguje co nie muszę tłumaczyć jak jest irytujące (mimo że użycie CPU nie przekracza wtedy 30-45%)

 

Nic nie daje wydzielenie karty do osobnego okna i ustawienie priorytetu wysokiego.

 

Teraz co najciekawsze: Przeprowadziłem testy na IE11 i wszystko działa idealnie choćby w tle ładował 15 różnych kart. Coraz mniej mi się podoba Chrome i wręcz zastanawiam się czy nie dać szansy Internet Explorerowi w codziennym użytku (podczas 2 letniej przygody z Apple spodobały mi się spójne ekosystemy jednego producenta w ramach systemu)

 

Wgrywałem flasha od nowa, czyściłem dane użytkownika w Chrome.

 

Any ideas? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...