Skocz do zawartości
pszywszymor

Saturion czy Salurion? Sklep robi nas w bambuko?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Sam jeszcze niedawno jak i kiedyś kupowałem różne rzeczy na Saturionie. Zawsze w miarę dobra obsługa i szybka wysyłka, nigdy nie było żadnych problemów. Ostatnio przykładam się do zakupienia nowego dysku na śmieci, z racji tego, że Saturion był dla mnie zaufanym sklepem to wszedłem na niego a tutaj... Przekierowanie na stronę Salurion. Widziałem już wcześniej, że na Ceneo widniały dwa sklepy Saturion i Salurion, ale teraz Saturion zupełnie znikł, przepadł. Zacząłem szukać więcej na temat tego sklepu bo wydało mi się podejrzane to, że na tym całym Salurionie ceny były czasem sporo mniejsze niż na Saturionie. Stąd też przeczytałem opinie na Ceneo.pl. Ku mojemu zaskoczeniu same pozytywy, tylko z jednym wyjątkiem, oceny z jednego dnia ciągną się w nieskończoność i wszystkie pozytywne z opisem "Transakcja przebiegła pomyślnie". Gdzieniegdzie zdarzy się negatywna opinia a tak to nic... Cisza, nigdzie ani wzmianki na temat zmiany nazwy sklepu lub sprzedaniu jej, nic. Może Wy się wypowiecie na ten temat, może coś kojarzycie czy wiecie? :P

 

PS. Nie wiem czy dobry dział :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu adres jednego i drugiego jest taki sam, więc istnieje opcja, że po prostu zmienili nazwę. Oprócz tego obie domeny siedzą na tych samych DNSach, więc z dużym prawdopodobieństwem należą do tej samej osoby/firmy.

 

A co mnie utwierdza w przekonaniu, że to ta sama firma, to ten mały banner na dole strony:

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość
Mnóstwo firm zmienia nazwy, albo tworzy spółki- córki, które mają fizycznie te same telefony, siedziby i pracowników, a różnią się tylko danymi rejestrowymi. Wszystko przez to, że popieprzona Unia łatwiej da dotację startującej firemce ze stroną na standardowym szablonie Wordpressa, niż takiej, która akurat przeszła kompletną restrukturyzację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie wszystko by się zgadzało. Tylko dlaczego jeszcze 2 tygodnie temu na dwóch adresach salurion i saturion były inne ceny? dzięki za odpowiedź, tak też podejżewałem z tą zmianą nazwy.Dobra, z tego wychodzi, że wszystko gra. Można kupować :-DTapnięte z mojego LT26i.

Edytowane przez pszywszymor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie próbowali zrobić!!!

Tragedia, jeszcze nigdy mnie nikt tak nie olał. Zero kontaktu. Nr. tel.616680333 nie aktywny przez 3 dni (brak jakiegokolwiek sygnału). Na maila odpisali po dobie, że towar wyślą za dwa dni. Po dwóch dniach zapytałem mailowo, kiedy będzie moja przesyłka. Dostałem odpowiedź na drugi dzień, że czekają na dostawę za 5 dni. Wysłałem rezygnację z zamówienia. Po dwóch godzinach poinformowali mnie, że towar zostanie wysłany w dniu dzisiejszym. A jak by przyszedł uszkodzony? To użerałbym się ze 3 miechy z nimi. O nie!!!
Zamówiłem w AGITO, co prawda 5% drożej, kontakt rewelacja, odbiór miał być za 4 dni, a po zam. 4h dostałem info, że mam odbiór w dniu następnym. Co najważniejsze, nie ma prolemu z reklamacjami!!!.
 Odradzam stanowczo !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...