Skocz do zawartości
artyleria

Pliki z danymi do kont zniknęły

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Wczoraj wieczorem spotkała mnie niemiła sytuacja - utraciłem moje główne konto w grze LoL (ktoś zmienił hasło oraz e-mail, więc wcześniej musiał uzyskać moje ID oraz hasło do konta).

Dzisiaj rano natomiast z pulpitu zniknęły pliki tekstowe z zapisanymi w nich danymi do różnych kont/kluczy itp, które są dla mnie bardzo ważne. Dodam, że zawartość tych plików (oraz same ich nazwy) nawiązywały do LoL'a.

 

Skanowałem komputer avastem - wykrył 11 zagrożeń, ale żadne na pierwszy rzut oka związane z LoL'em.

 

To, na czym najbardziej mi zależy, to ODZYSKANIE TYCH PLIKÓW, KTÓRE ZNIKNĘŁY PRZEZ NOC.

 

Nikt nie miał dostępu do komputera "na miejscu, w realu" w tym czasie oprócz mnie.

 

Znam nazwy tych plików, ale gdy używam programów do przywracania danych (np. Recuva) to tych plików nie wykrywa/nie znajduje.

 

Gdy wpiszę nazwy plików w wyszukiwaniu systemowym, to pokazują się 2 wyniki wyszukiwania - 

C:UżytkownicyKamilAppDataRoamingMicrosoftWindowsNiedawno używane pliki

oraz

C:UżytkownicyKamilRecent

 

Gdy próbuję otworzyć to, co znalazło, to wyskakuje komunikat, że jest to jedynie skrót, i że plik został przeniesiony albo usunięty.

 

Dodam, że przez ostatnie dni często używałem auotooczyszczania dysku  (czytałem też coś o autooczyszczaniu pulpitu), może to było przyczyną usunięcia plików?
 

Aha, i w programach do przywracania usuniętych plików mogę przywrócić pliki sprzed roku np., ale tych z wczoraj z pulpitu nie wykrywa.

 

Usuniętych zostało 5/5 plików .txt (notatnik) z pulpitu.

 

Proszę o pomoc.

Edytowane przez artyleria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...