Skocz do zawartości
Martinii

Pasta pod boki

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Zmieniam sprzet i co za tym idzie szykuje sie update mojego chlodzenia wodnego. Mam juz wszystkie podzespoly, ale zastanawiam sie nad pasta pod bloki. Od lat pod uzywam CLP , ale  problem z wyczyszczeniem spodu bloku i czapki procka  sklania mnie do zastosowania innej pasty. Dla mnie oprocz dobrych wlasciwosci termoprzewodzacych liczy sie czas jaki wlasciwosci te sa zachowane. Zmieniam teraz sprzet rzadko - raz na kilka lat. CLP sobie zaschla i swoje parametry nadal trzyma. Kiedys, kiedys jak uzywalem Arctic Ceramique pamietam, ze problem byl taki, ze po jakims czasie pasta po prostu wyschla, wykruszala sie i tracila swoje pierwotne wlasciwosci. Co mozecie polecic mi teraz? Jakich past uzywacie u siebie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stwierdziłem że GC Extreme jest zbyt kontrowersyjna, w jednym teście jest genialna i w ogóle bez konkurencyjna, w innym teście to ledwo średniaczek, a już na pewno bardzo drogi średniaczek.

 

Rzeczywiście EK dodaje tą pastę do swoich bloków Supreme, czy do innych to nie wiem.

 

Te ciekłe metale powodują wżery, nie podoba mi się to, te 2-3 stopnie różnicy moim zdaniem nie jest warte tego.

 

Osobiście zdecydowałem się na Arctic Cooling MX-2, która we wszystkich testach które znalazłem jest w czołówce.

 

Naturalnie jest to moja subiektywna opinia i każdy ma prawo mieć inną :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z chlodzeniem ciecza ale w ac mialem 4 lata i temp te same co na poczatku uzytkowania. Nie steacila swoich wlasciwosci. Wymienilem z ciekawosci i wygladala normalnie. To nie sa gluty, ktore zasychaja zamieniajac sie w skorupe. Mx2 to tania i dobra pasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...