Skocz do zawartości
p4weu

Samsung TA350 BRAK SYGNAŁU przez port HDMI.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam jakiś dziwny problem z laptopem/monitorem. Gdy podłączam przez HDMI do monitora wyświetla mi komunikat BRAK SYGNAŁU, a wcześniej jeszcze wszystko działało jak należy. Oczywiście sprawdzane obydwa wejścia, wgrane najnowsze sterowniki. Jak wchodzę w rozdzielczość ekranu i klikam na wykryj, by wykryło monitor to tego wcale nie wyszukuje. Monitor SAMSUNG TA350.
Laptop ma dwie karty graficzne - jedna zintegrowana Intela a druga GF GT 630M. Chyba to nie jest wina kabla, bo niedawno podłączałem projektor innym kablem i też nie wykrywało. Przez VGA bez problemu. Jeszcze dodam, że komputer stacjonarny też nie wyświetla obrazu przez HDMI, a wcześniej oczywiście wyświetlał. Monitor kabel wykrywa, ponieważ jak wciskam Source to pokazuje HDMI 1 lub 2, w zależności do którego podłączę kabel.
 
Edytowane przez p4weu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W biosie sprawdź wsparcie dla wielu monitorów - albo aktualizowałeś, i ustawienie powróciło do defaulta, albo coś zmodyfikowało to w inny sposób (o ile w ogóle tam jest - normalnie owszem, ale w okrojonym biosie notebookowym niekoniecznie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego tam nie ma, przywróciłem jeszcze w razie czego domyślne ustawienia i nadal nic... Zastanawia mnie jeszcze to, że stacjonarny komputer również nie pokazuje obrazu, więc brałem pod uwagę winę TV. Jednak, gdy miałem możliwość później podłączenia projektora do laptopa to niestety jak napisałem nie wykrywa go również. Jutro jeszcze sprawdzę na drugim telewizorze, zarówno laptopa jak i PC, postaram się dla stuprocentowej pewności innym kablem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na drugim TV i innym kablu i dalej jest to samo. Jeżeli tak by było na albo laptopie albo na PC to wszystko jasne, zepsuło się gniazdo HDMI, ale że na dwóch sprzętach naraz to mi się wierzyć nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...