Skocz do zawartości
Rahi

Nie wykrywa GTX 780 MSI

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiaj zawsze z odbiorem osobistym i wszystko sprawdzaj :) Ja dzisiaj miałem do odbioru chłodzenie, prawie je kupiłem, ale patrze, przyglądam się, a tu topowy fin cały powykrzywiany :P do tego odskawiwał z pipe'ow... szkoda gadać

 

 

Edit.

 

P.S A jak tam się sprawa zakończyła?

Edytowane przez Nooberman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, tutaj nie napisałem, wybaczcie.

Wszystko się zakończyło pozytywnie. Zadzwonilem jeszcze i musialem ich pogonic, bo opóźniali się z wysyłka, ale przyszło, sprawdziłem piny i było ok. Opinie wystawiłem słaba, ale sprzęt jest sprawy, także nie mogę napisać, że wyszło tragicznie.

Dzięki za wszelką pomoc.

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że wystawiłeś słaba opinie. Niech im to da do myślenia. Zresztą to nie jest pierwszy przypadek. Wysyłają uwalone karty graficzne co nie wyrabiają fabrycznych taktowań. Ja rozumiem że może się zdarzyć komuś wpadka, ale ostatnio czytam o tym coraz częściej. I nie tylko tyczy się to morele. Nie wiem czy Ci monterzy są jacyś nieudolni. Czy to kurierzy, czy w ogóle sprawdzają sprzęt przed wysłaniem. Np karte graficzną czy nie wali artami i łapie freezy.  Naprawdę takie testy GPU mogłoby zapobiec takim cyrkom. A ostatnio to ze 3 użytkowników  GTX 780 zgłaszało  problemy na tym forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ja z tego samego powodu zamówiłem złożony zestaw. Chciałem zaoszczędzić czasu. Nigdy więcej. Gdybym nie reklamował karty to również miałbym piszczący model. Wydaje mi się, że oni mogą do takich gotowych zestawów wkładać egzemplarze poreklamacyjne, których producent nie chciał wymienić. Ktoś zielony po prostu się nie zorientuje i zostawi.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...