Skocz do zawartości
leven

Jak utworzyć kafelki na stronie startowej wyszukiwarki Google w przeglądarce Firefox 27 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Nie wiedziałem, gdzie to napisać... może trafiłem dobrze  :wink2:

Mam prośbę... chciałbym w mojej wyszukiwarce Google ustawić główną stronę tak, aby były na niej kafelki z linkami do moich ulubionych stron internetowych.

Takie kafelki są np. w Operze:

Dołączona grafika

Ja mam przeglądarkę  Firefox 27 oraz  wyszukiwarkę Google i jest jakoś pusto :P

Chciałbym mieć coś podobnego z większą ilością kafelek:

Dołączona grafika


Da się to w ogóle wprowadzić do strony startowej ?

Fajnie by to wyglądało i byłoby wygodnie :)


Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa... dzięki, ale nie o to mi chodziło.

 

Dijkstra... Ty potrafisz ustawić na stronie startowej Google kafelki w tym programie ?

 

Ja nie umiem :P

 

Albo jest samo Google, albo strona startowa z Speed Dial.

 

A ja chciałbym strone startowa Google z paskiem wpisu treści + pod spodem okienka/kafelki z moimi forami :)

 

Da się tak, czy ja jestem jakiś lewy ?

 

p.s... niestety nie potrafię się poruszać w środowisku internetowym, dla tego potrzebna jest mi pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to do osiągnięcia jedynie przez rozszerzenia, bo nie zmodyfikujesz przecież kodu strony - chociaż własny CSS mógłby załatwić sprawę, ale to trochę wyższa technika jazdy.

Szukaj rozszerzenia.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie głupie pytanie: czy jeżeli jesteś tak mocno związany z google, to aby Chrome nie byłoby lepszym wyborem, jeśli chodzi o przeglądarkę? :>

 

A tak na poważnie - nie, tego SD nie potrafi. Sprawdź rozszerzenie FoxTab - używam go na Chrome/Chromium, ale nie wiem, czy ma wszystkie wskazane przez Ciebie funkcjonalności (pasek wpisu treści), bo ich nie używam, a samego FF zasadniczo używam tylko w pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...