Skocz do zawartości
AKTUALNY STAN TO MOJ SPAM

Problem z kartą graficzną

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 4 miesięcy jestem posiadaczem zakupionego składaka na morelach mam taki problem iż gdy wykręcam w msi afterburnerze wiatraki na 60% słyszę jak by jeden z wiadraków (ten najbliżej śledzia) obcierał o coś ten problem występuje 60% do 80% prędkości powyżej tego jest tylko szum.Drugi problem to jest taki , że gdy gram zasilacz wydaje dzwiek syczenia jak by ale to tylko podczas grania czy to jest poważny problem?

 

 

SPECYFIKACJA PC

CPU: Intel Core i5 4570 BOX

GPU: MSI GTX 660 GAMING OC TWINFROZR IV

PSU: Corrsair VS 450W

MAINBOARD: ASUS B85M-G

RAM: Kingston HyperX 1600mhz CL9 4GB

TWARDZIEL: WDC Calviar Blue 500GB

BUDA: Silentium PC Brutus 410 Pure Black

 

 

Proszę o pomoc bo zaczynam się martwić!!

 

Aha bardzo przepraszam jeśli pomyliłem działy i proszę przenieść do odpowiedniego z góry dziękuje!

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cewki/dławiki syczą w zasilaczu.

 

To normalne, gdy są obciążone, chociaż nie we wszystkich zasilaczach.

 

To już kwestia klasy danego produktu.

 

Co do wentylatorka, to prawdopodobnie źle jest wyważone śmigiełko, stąd wibracje przy odpowiednim RPM i ocieranie o obudowę.

 

Źle wyważone łopatki wentylatora przy pewnych obrotach odkształcają się i ocierają o najbliższe elementy.

 

Tu już gwarancja jest potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne wczorajszej nocy otworzyłem budę i troszeczkę wcisnołem wiatraczek i kartę do slotu i jakoś nie słyszę nic teraz na 60/70 tylko głośny szum może pomogło jakoś.

A co do zasilacza to tylko przy opciążeniu w trakcie gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha spoczko. Panowie a z tą kartą jest naprawdę tak zle jest warto wysyłać ją na serwis ? Bo ten problem jest tylko od 55% prędkośći wiatraka aż do 80 potem znika

Edytowane przez irzykiolo31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest pęknięta ale sztywna to nie jest ! troszeczke się macha

Tak wyciągałem i sprawdzałem nic tam nie widziałem oprócz , że troszeczke obudowa chłodzenia się lekko macha

Edytowane przez irzykiolo31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem , że pisałem to już w poprzednim temacie ale chcę się upewnić!

 

Posiadam zestaw od 4 miesięcy (PC w sygnaturze)

I mam taki problem iż gdy gram zasilacz tak  jakby syczał jest to słyszalne tylko wtedy jak jestem blisko uchem z tyłu komputera (jest to ciche) a gdy tylko przegladam neta czy cos to juz musze ucho przystawić do kratki wtedy usłyszę cichutkie syczenie. Czy jest to niebezpieczne czy zasilacz może się spalić proszę o odpowiedz bo oszaleje :D

Edytowane przez Klaus
nieuzasadnione formatowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie małe pytanie!

Posiadam procesor z sygnaturki i chłodzenie boxowe gdy gram w bf3 temperatury sięgają 65/70C czy to normalne na boxowej paście i boxowym coolerze czy prockowi nie grozi nic?

I czy zmiana chłodzenia na SPARTANA PRO he924 i paste arctict cooling mx-2 spadły by temperatury tak do 60C max w stresie

 

 

W idlu temperatury nawet 25C max 28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spartan PRO HE924 by też dobrze schłodził na te 60stopni w stresie ?

Bo zależy mi na chłodzeniu takim żebym nie wyciągał płyty głównej z pc

 

 

Czy te chłodzenie chlodzenie-cpu-silentiumpc-fera-2-he1224-spc094-616308 dam rade umieścić bez wyciągania płyty???

Posiadam w obudowie z tyłu takie okienko gdzie umieszcze tego backplate (jakoś tak)

 

 

Przy tym zabiegu wyciągne kartę graficzną jak by co a reszta najlepiej jak by siedziała w środku dam rade tak?

Edytowane przez irzykiolo31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...