Skocz do zawartości
Polar

Co dalej z Nokia Maps ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlatego pytam... Stawiam że już nie będzie , mimo że zapowiadali że będzie wsparcie do 2016 to zakończyli je 1 stycznia 2014.

Zapewne jest to wpływ Microsoftu.

 

W lipcu 2011 roku pokazał się pierwszy model z nowa wersją Symbiana nazwaną imieniem Anna. W sierpniu tego samego roku Anne można było już instalować w modelach N8, C7, C6-01 oraz E7. Jednocześnie Ilari Nurmi, Vice President Nokia obiecał, że w do połowy 2012 firma wypuści jeszcze co najmniej 10 modeli z Symbianem, a system operacyjny bedzie wspierać co najmniej do 2016 roku.

 

Jednym słowem Nokia jesteście oszuści.

 

W necie można znaleźć komentarze wielu osób które kupując np model 808 kierowali się obietnicą wsparcia do roku 2016.

A tu się okazuje że po roku już koniec wparcia i tak oto klienci niedrogich zabawek zostali wyjudajeni.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Jankarp

Myślę, że był to chybiony pomysł z tymi Nokia Maps. Google Maps to monopolista, po piętach im depcze Apple - ale Nokia to III liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że był to chybiony pomysł z tymi Nokia Maps. Google Maps to monopolista, po piętach im depcze Apple - ale Nokia to III liga.

 

Każdym postem potwierdzasz że albo jesteś trollem albo Kubuś Puchatek przy tobie to Stephen Hawkings 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia Maps już nie istnieje. Teraz jest Here ale tylko dla Windows Phone. Aktualizacja Here pozostawia wiele do życzenia ale za to mapy są darmowe. Nokie z Symbianem pozostaną całkowicie bez wsparcia map i aplikacji. Nawigacja w Windows Phone to poziom elementarny i nie da się porównać ze wspaniałą nawigacją Np. w Nokia N8. Na dodatek Microsoft teraz blokuje możliwość wgrywania map ma kartę SD a więc właściciele telefonów z pamięcią 8GB mają problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifuploadfromtaptalk1436458141931.jpg Hipolicie...

 

Patelnia E975

Witam, to całkowite nieporozumienie z zamieszczeniem skanu, na którym są przestarzałe wiadomości. Najpierw trzeba sprawdzić a potem upubliczniać.

Mapy HERE polecane są na smartfony z Windows Phone a od niedawna Microsoft umożliwił posiadaczom Samsungów korzystanie z HERE DRIVE+. Mapy te są w "tyle" za mapami Google a zgłoszenie błędów i poprawek do tych map to prawdziwa katastrofa. Kompletny brak komunikacji z HERE.

Planowanie podróży na mapach HERE i przenosznie tras do nawigacji w smartfonie funkcjonowało do końca 2013 - teraz można o tym zapomnieć. Prawdziwym problemem jest brak miejsca w pamięci telefonów na zapisywanie map do korzystania offline w sytuacji zablokowania przez Microsoft mozliwości zapisywania map na dodatkowej pamięci mikro SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to całkowite nieporozumienie z zamieszczeniem skanu, na którym są przestarzałe wiadomości(...)

Dużo mielenia ozorem o niczym. Płacą ci za promocję Windows Phone?

Chciałem rzucić Quickmemo z LG ale sieć leży na konwertowanie Tapa.

 

Patelnia E975

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.0.175 beta wk40

8.30.57.115

 

Na moim padle.przed aktualizacją. Tak jak wcześniej pisałem - [ciach!]licie Hipolicie.

 

edit:

1.1.490 wk22

8.30.57.115

Szkoda że nie widać daty aktualizacji map ale to wystarcza IMHO. 

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakoś nigdzie nie mignął mi news o tym żeby Audi, Benz i BMW połączyło się w jeden koncern. Może chodzi o platformę odpowiedzialną za oprogramowanie tych marek bo inaczej zakrawa to o monopol.

W sumie dobrze - życzę im najlepiej. Jakiś flagowiec <5" byłby miło widziany na rynku jako alternatywa dla Samsunga, LG i Motoroli. HTC umiera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdzie nie mignął mi news o tym żeby Audi, Benz i BMW połączyło się w jeden koncern.

 

"W taki oto sposób mapy HERE zostały wystawione na sprzedaż i ostatecznie zostały kupione przez konsorcjum BMW, Audi oraz Mercedes-Benz"

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konsorcjum

 

Nie ma za co :D

Edytowane przez KAX_
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...