Skocz do zawartości
ath

The Crew - następca serii Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że dopiero teraz dowiaduje się o becie... :/ Niestety drugiej szansy zagrać już chyba miał nie będę.

 

No poważnie na PC nie ma żadnej fajnej "samochodówki", pozostaje czekać co pokaże project cars..

 

Chociaż chyba był tu niedawno news, że hakerzy obiecują, że do końca roku zrobią działający emulator X360 na PC... Forza 5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, ze wcześniej czy później uda mi się pozbyć swoich 3 kluczy. Puki co później, bo nadal wszystkie do wzięcia. Pisać na priv, nie chce żeby mnie ubi wyczaiło, ze nie mam przyjaciół i muszę klucze oddać na forum :P

 

Zostaly jeszcze 2

Edytowane przez darrecki
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pozytywnie zaskoczony grą. Ale to może dlatego, że grałem tylko godzinę jak na razie. Spodziewałem się modelu jazdy a la NFSP - ślizganie na zakrętach przy pełnej prędkości - a tu jednak trzeba hamować. Dodatkowo działają diody od G27 (nawet w niektórych symulatorach nie ma ich obsługi). Na minus za to fakt, że nawierzchnia po której się jedzie chyba nie ma żadnego wpływu na zachowanie auta. Poza tym brakuje mi policji, która by łapała za rażące łamanie przepisów.

Sumując. Jak na następcę TDU gra w zupełności spełnia swoje zadanie. Jak na symulator jazdy po mieście - lepiej kupić City Car Driving ;) 

 

Poczekam aż ściągnie się 100%, odblokuję 60fps i pogram dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kijowy handling, do tdu1 to daleko, bliżej nfs- ów, a jazda terenowa to zupełnie cyrk.

2. Dobra obsługa kierownicy, da się grać, chociaż niektórzy na forum bety narzekają na input lag (u mnie brak)

3. Sporo niedoróbek. ale to beta. Gorzej że niektórych według odpowiedzi community managera na forum nie mają zamiaru w ogóle ruszać na razie (brak lusterka w samochodzie :lol: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, Beta The Crew zawodzi na całej linii. Model jazdy z GTA III, wkurzające filmiki przed wyścigami, śmieszne kolizje, nikła grywalność i słaba grafika. Ot, najkrótsza recenzja po 2-3 godzinach śmigania. Chyba nie dla mnie ten tytuł. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem chyba z półtorej godziny bez problemów, pomijając że musiałem wyłączyć grę chwile wcześniej bo wywaliła jakiś błąd w opcjach i nie ładowała się potem.
Szału nie ma, ale jak ogarną model jazdy to będzie można pojeździć.
Przy pierwszej jeździe pickupem mało się ze śmiechu nie popłakałem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...