Skocz do zawartości
Kondux

Hybryda do 2000 złotych, 13 cali, długi czas pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Szukam nowego urządzenia do pracy i chciałbym, żeby była to hybryda pracująca na Windows 8, która zmieści się w cenie 2000 złotych (max 2200). Zależy mi, żeby jej rozmiar nie przekraczał 13.3 cali, a zaczynał się od 10.

 

Nie mam zamiaru grać na tej hybrydzie, więc nie potrzebuję dużej mocy. Będę jej używać do przeglądania sieci, pisania oraz okazjonalnego oglądania filmów. Często będę korzystać z niego poza domem, więc czas pracy ma duże znaczenie.

 

W tej cenie bardzo dobrym wyborem jest chyba Asus Transformer T100, chociaż w oko wpadły mi jeszcze 2 Samsungi: Smart PC XE500T1C-A01PL oraz ATIV Tab 3 XE300TZC-K01PL. 

 

Chciałbym poprosić Was o pomoc w wyborze i zapytać co byście polecili w takiej cenie? Czy któryś z wymienionych przeze mnie modeli, a może jest coś innego na rynku?

 

Pozdrawiam,

Konrad

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecę Ci t100, którego kupiłem jakieś 2 miesiące temu do podobnego zastosowania i spisuje się bardzo dobrze. Na baterii wyciągam średnio 10h normalnego użytkowania, bez podłączenia do sieci potrafi przebić barierę 14h co jest rewelacyjnym wynikiem. Do tego możliwość rozłączenia klawiatury z ekranem, brak wentylatorków, bezgłośny, nie grzeje się, jest bardzo poręczny. Resztę pieniędzy możesz przeznaczyć na coś innego ;)

 

http://www.x-kom.pl/p/158949-tablet-10-asus-transformer-t100ta-z3740-2gb-32500-win81stdok.html?partnerid=100180188&sm12=NDg=&ts=1397976801&token=254c25a05f5f41e28bfac1f7116f46a0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 rdzeniowy atom ma niewiele gorszą wydajność do tego niskonapięciowego i3 co przy Twoim zastosowaniu nie będzie miało większego znaczenia. Acer ma mocniejszą specyfikację ale przez to też o połowę krótsze czasy pracy na baterii. Nie mam pojęcia jak z jakością wykonania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer p3 ma całkiem niezłą jakość wykonania. Tablet zrobiony jest z aluminium. Bateria trzyma około 6h. Zdecydowanym plusem w p3 jest wydajność urządzenia i matryca IPS.

 

Jakość matrycy w p3 znacznie lepiej się prezentuje niż w Asus t100.

Edytowane przez Caed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem oba na sklepie i w moim odczuciu w p3 rzeczywiście jest lepsza - może dlatego, że jest jaśniejsza ;p. Polecam obejrzeć je na własne oczy ;).

 

Ja oczywiście nie kwestionuję tych testów, po prostu takie jest moje subiektywne wrażenie po obejrzeniu każdego z tych urządzeń.

Edytowane przez Caed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...