Skocz do zawartości
szogo

Heroes of Might & Magic 3 + dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje solucji do tej gry. Zeszukalem sie jush sporo i nie znalazlem a potrzebuje dlatego ze jestem w jednej planszy w kampani i sie zaciolem...Moj problem polega na tym ze..Kampania to Unholy Aliance a plansza to Barbarian Brothers..w niej musze znalezc 3 artefakty..znalalzem jush dwa zajalem wszystkie zamki na "powierzchni" a pod ziemia nie ma zadnego (?) a z jednego miejsca z monolitu wychodza mi heroesy niebieskiego gracza i za chiny nie moge znalezc ani monolitu wejsciowego, gdyz tamten jest wyjsciowy ani wejscia do podziemi gdzie on by mogl byc( sa 3 wejscia do podziemi ale tam nie ma zamku tylko sa "klucze" do bram oraz byly dwa poszukiwane artefakty). Utknolem w martwym punkcie i nie wiem co zrobic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos spotkal sie z tym problemem? Na obu tych systemach w grze nie dziala mysza (ani ze sterownikami z wina ani firmowe).

 

A jesli juz czasami sie zdarzy ze dziala to nie mozna minac intro i bardzo czesto grafa skacze i sie zamazuje ekran (przesuwa od polowy)

 

Bo w 4 to ja sie polapac nie moge...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll:

 

Szukam miłośnika tej leciwej, acz kultowej gierki, chętnego do gry TCP/IP. Najlepiej Armageddon Blade+Shadow Of Death, In The Wake of The Gods jakoś mi nie leży.

 

Niestety, osoba ta musiałaby też dysponować publicznym IP...ale niech zgłasza się każdy, kto chętnie by zagrał, to może coś się wymyśli ;]

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Napisze to teraz zeby nie zapomniec.

Z checia bym tez w to pogral - ale dopiero w ferie -sesja sie zbliza i jest troche nauki - ale zglaszam swoja gotowosc do gry :!:  :!:

FAKT :(

ale juz niedlugo ....... TEZ SIE PRZYLACZE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Napisze to teraz zeby nie zapomniec.

Z checia bym tez w to pogral - ale dopiero w ferie -sesja sie zbliza i jest troche nauki - ale zglaszam swoja gotowosc do gry :!:  :!:

FAKT :(

ale juz niedlugo ....... TEZ SIE PRZYLACZE :)

I będziesz grał Dead Knightem ze specjalnością "estate"? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem - sprawdze jutro (a w zasadzie to już dzisiaj :) Ale jak już pisałem z zewn IP nie ma problemu, port też może być jakikolwiek :).

A teraz już spaaaać - Pozdro

No właśnie o to chodzi, że z mojej, zaogniościankowej strony nie może być jakikolwiek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie podziwiam graczy w herosa po sieci ... :) dla mnie to zawsze bylo troche dziwne siedziec 10 minut i patrzyc na gwiazdeczki czekajac az przeciwnik wykona swoj ruch ... :)

ehhh - nie czujesz klimatu :). Ta gierka (podobnie jak kilka innych starszych) naprawdę sprawiła mi wiele radości. Teraz patrząc na nowe gry - hmm - niby to wszystko takie śliczne, dopracowane itd., ale jakoś grywalność się zatraciła :(. (no chyba że to już nie te lata na granie)

 

:arrow: Dijkstra

Ale na czym polega problem ? (zablokowane porty zapewne ?). Szkoda :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie jestem pewien, czy one są zablokowane. Jeżeli możesz, plumknij jutro (bo dzisiaj już padam) do mnie na gg, bo potrzebuję, żeby mi ktoś testową sesję DXDIAG direct play założył ze swojego IP. Byłbym zobowiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez moge zagrac w Herosa 3  tylko z jakim dodadkiem gracie ?? ja proponuje Armagedon Blade

moj gg 1210021

Tak jak Dijkstra pisał na początku najlepiej było by Armageddon's Blade + Shadow Of Death.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...