Skocz do zawartości
szurubur

Jakie chłodzenie dla Intel CORE I5-4670K 3.4GHz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałbym spytać jakie polecacie chłodzenie do procka. Myślę nad podkręceniem do 4.4GHz i potrzebowałbym czegoś porządnego z wydajnym chłodzeniem. Myślałem nad Thermalright HR-02 - Macho ewentualnie Raijinet Erebos. (oczywiście jeśli macie inne pomysły to proszę bardzo)

moja specyfikacja:
1. Procesor Intel CORE I5-4670K 3.4GHz LGA1150 BOX HASWELL
2. Karta graficzna Sapphire Radeon R9 290 TRI-X 4GB DDR5 (512 Bit) 512BIT 2DVI HDMI DP
3. Pamięć Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL(9-9-9-24) Unbuffered NON-ECC 1.5V
4. Zasilacz Cooler Master G550M ATX G550M 550W
5. Płyta główna ASRock Fatal1ty H87 Performance, H87, DualDDR3-1600, SATA3, GBLAN, RAID, ATX (H87 Performance)
6. Obudowa Zalman Z3 PLUS CZARNA mATX ATX OKNO USB 3.0

Podaję tak dla informacji, obudowa nie jest za dużo, karta swoje zajmuje więc trzeba <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> pod uwagę by chłodzenie było możliwe w tym wszystkim do zamontowania. Tu od razu kolejne pytanie, te dwa w/w chłodzenia dadzą radę się zamontować w tym wszystkim? smile_prosty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...