Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny telefon. Ale bateria nie trzyma zbyt długo. Minusem jest jeszcze brak takeigo guzika na środku klawisza nawigacyjnego, który pozwala wejść do menu. Tu trzeba nacisnąć ten klawisz na samym środku, co nieraz się nie udaje, a przy bardziej wyrobionych modelach może sprawiać problem.

Cena nie jest zbyt wygórowana, ale tylko 2 tyg. gwarancji jest sporym minusem.

 

 

PS. Nie rozumiem po co w tym wszystkim cytowałeś post Krs'a:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma V360 niechaj podpowie jak wylaczyc EDGE (aby znaczek z ekranu zniknal) oraz ta sluchaweczke ze znaczkiem "1" obok niego.

"jedyneczke" wyłączysz w seemach, albo np programem seemedit. A co do edge to czemu ci to przeszkadza? To tak jak by ci przeszkadzal gprs :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie??Cos z nokii, se, moto.

Do jakiej ceny? To pierwsze i najważniejsze. Mysle że warto: SE K700i, przeróbke Motki E398@E1, N6020(słaba), N6230/i, K/D750i. Te napewno warte swojej ceny. Podaj jakie masz fundusze a napewno cos sie znajdzie. POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w tej chwili posiadam t610(od 2 lat) ale chce go zmienic na jakis inny.

Co polecacie??Cos z nokii, se, moto.

Z gory thx :D

Ile masz kasy na wydanie?? Cos do 500zl mozna dobry tel kupic. SE K750i w800i nokia 6630 itp. NOWE!!!

 

moze k700i?? ja wlasnie zakupilem uzywanego z allegro za 355 zlociszy :) ale zastanawialem sie takze nad motorola v980 ale jednak SE wygral :D

Telefony bierz z hurtowni. za to cene co kupiles se k700 kupilbys 750i-full wypas. Kup adresy :D Ja kupilem naprawde warto. POZDRO FOR ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zabrzamiło jak prowokacja, ale od niczego napisałem PW z prośbą o namiary na osbobę od której kupił te adresy. Lubie wpadać czasem w bezsensowne dyskusje, więc chętnie pogadam ze sprzedawcą takiego czegoś, haha.

 

A z tego co mi o tym wiadomo do tej pory, to cena może być i trochę atrkacyjna, ale przy zakupie co najmniej 100szt. Ale nie aż tak, żeby kupić takiego k750i za 350zł, bo wtedy mielibyśmy na allegro wysyp biznesmenów komórkowych, a używanych telefonów juz nikt by nie chciał kupować [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko dotyczace modeli Motoroli, mianowicie ROKR E1 i E398. Czym te dwa aparaty sie roznia? Nawet widziailem, ze ludzie "tuninguja" E398 na E1, o co w tym wszystkim chodzi?

 

EDIT:

Przejrzalem jeszcze raz wszystkie oferty i stwierdzam, ze do 600zł nie ma lepszego telefonu od Motoroli ROKR E1. Pytanie tylko, gdzie haczyk, czego jej brakuje?

Edytowane przez $l@ven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko dotyczace modeli Motoroli, mianowicie ROKR E1 i E398. Czym te dwa aparaty sie roznia? Nawet widziailem, ze ludzie "tuninguja" E398 na E1, o co w tym wszystkim chodzi?

 

EDIT:

Przejrzalem jeszcze raz wszystkie oferty i stwierdzam, ze do 600zł nie ma lepszego telefonu od Motoroli ROKR E1. Pytanie tylko, gdzie haczyk, czego jej brakuje?

Mylisz się bije ją L7 i E770V of course Motorola :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz możesz zamieścić stworzony przeze mnie FAQ na forum club-se

 

Konfiguracja komunikatorów JaduGadu i Papla w sieci Plus GSM.

 

1. Wchodzimy w Łączność/Komunikacja danych/Konta danych/WAP GPRS należy edytować, a następnie ustawić APN jako: wap.plusgsm.pl.

2. Wchodzimy w Łączność/Komunikacja danych/Konta danych/INTERNET GPRS należy edytować, a następnie ustawić APN jako: internet.

3. Wchodzimy w Łączność/Komunikacja danych/Usługa preferowana i wybieramy GPRS i GSM.

4. Wchodzimy w Łączność/Ustawienia internetowe/Profile internetowe, a następnie wybieramy WAP GPRS oraz wchodzimy w Więcej/Ustawienia i konfigurujemy w następujący sposób:

 

Łącz, używając:

INTERNET GPRS

Tryb internetowy:

WAP

Adres IP:

212.2.96.16

Zabezpieczenia:

Wyłączone

Pozostałe miejsca pozostawić bez zmian.

 

5. Wchodzimy w Łączność/Opcje transmisji strumieniowej i konfigurujemy w następujący sposób:

 

Łącz, używając:

WAP GPRS

Użyj serw. proxy:

Nie

Pozostałe miejsca pozostawić bez zmian.

 

WAŻNE: Aby komunikator działał należy mieć aktywowaną usługę GPRS. Aby ją włączyć można wpisać w telefonie *101*11*02# i nacisnąć przycisk 'zadzwoń'.

 

Wiadomości w/w zostały zaczerpane przeze mnie z postu użytkownika p-maz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konfiguracja komunikatora JaduGadu i Papla w sieci Orange.

 

1. Wchodzimy w Łączność/Komunikacja danych/Konta danych/Nowe konto/Dane GPRS, a następnie konfigurujemy w następujący sposób:

 

Nazwa konta:

INTERNET GPRS

APN:

internet

Nazwa użytkownika:

internet

Hasło użytkownika:

internet

Pozostałe miejsca pozostawić bez zmian.

 

Będąc nadal w menu Konta danych wchodzimy w utworzone konto i ustawiamy uwierzytelnianie na normalne.

 

2. Wchodzimy w Łączność/Ustawienia Java/Profile internetowe/Nowy profil. Nazywamy go INTERNET GPRS, a następnie konfigurujemy w następujący sposób:

 

Łącz, używając:

INTERNET GPRS

Pozostałe miejsca pozostawić bez zmian.

 

3. Wchodzimy w Łączność/Ustawienia Java/Profile internetowe, a następnie wybieramy INTERNET GPRS, oraz wchodzimy w Więcej/Ustawienia i konfigurujemy w następujący sposób:

 

Łącz, używając:

INTERNET GPRS

Tryb internetowy:

HTTP

Używaj serwera Proxy:

Nie

Pozostałe miejsca pozostawić bez zmian.

 

4. Wchodzimy w Łączność/Ustawienia Java/Profile internetowe, a następnie wybieramy INTERNET GPRS, oraz wchodzimy w Więcej/Zaawansowane/Zmień stronę główną i konfigurujemy w następujący sposób:

 

Nazwa:

Internet GPRS

Adres:

http://mobile.orange.pl

 

WAŻNE: Aby komunikator działał należy mieć aktywowaną usługę GPRS.

 

Wiadomości w/w zostały zaczerpane przeze mnie z postu użytkownika mashto.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konfiguracja komunikatora JaduGadu i Papla w sieci Era GSM.

 

1. Wchodzimy w Łączność/Komunikacja danych/Konta danych/Nowe konto/Dane GPRS, a następnie konfigurujemy w następujący sposób:

 

Nazwa konta:

INTERNET GPRS

APN:

erainternet (erainternettt dla użytkowników systemu TakTak)

Nazwa Użytkownika:

erainternet

Hasło użytkownika:

erainternet

Pozostałe miejsca pozostawić bez zmian.

 

Będąc nadal w menu Konta danych wchodzimy w utworzone konto i ustawiamy uwierzytelnianie na normalne.

 

2. Wchodzimy w Łączność/Ustawienia Java/Profile internetowe/Nowy profil. Nazywamy go INTERNET GPRS, a następnie konfigurujemy w następujący sposób:

 

Łącz, używając:

INTERNET GPRS

Pozostałe miejsca pozostawić bez zmian.

 

3. Wchodzimy w Łączność/Ustawienia Java/Profile internetowe, a następnie wybieramy INTERNET GPRS, oraz wchodzimy w Więcej/Ustawienia i konfigurujemy w następujący sposób:

 

Łącz, używając:

INTERNET GPRS

Tryb internetowy:

HTTP

Używaj serwera Proxy:

Nie

Pozostałe miejsca pozostawić bez zmian.

 

4. Wchodzimy w Łączność/Ustawienia Java/Profile internetowe, a następnie wybieramy INTERNET GPRS, oraz wchodzimy w Więcej/Zaawansowane/Zmień stronę główną i konfigurujemy w następujący sposób:

 

Nazwa:

Internet GPRS

Adres:

http://eraomnix.pl

 

WAŻNE: Aby komunikator działał należy mieć aktywowaną usługę GPRS.

Edytowane przez fischu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jedyneczke" wyłączysz w seemach, albo np programem seemedit. A co do edge to czemu ci to przeszkadza? To tak jak by ci przeszkadzal gprs :wink:

Co to sa seemy ?

GPRS w S65 mi przeszkadza i wylaczam oczywiscie. Odpalam sobie kiedy mi potrzebny. To samo myslalem, ze da sie zrobic w V360.

Jezeli sie nie uzywa to po cholere ma wyswietlac. Z teoretycznego pkt widzenia zre baterie.

 

Slaven, dziwie sie, ze taka kase taki sredniacki telefonik Cie interesuje.

To, ze Nokia to nie oznacza iz musi byc super. Za te pieniadze nie wzialbym 6230. W gre wchodzilaby jedynie 6230i jezeli juz sie upierasz - ktora defacto i tak kosztuje za duzo na swoje mozliwosci.

Za 520PLN mozesz miec lepsze sluchawki (szczegolnie jezeli chcesz klapke - dla bab IMO ;P )

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powracam do wybierania telefonu, ktory porzucilem jakis czas temu z braku modeli ktore by mnie satysfakcjonowaly. Teraz wychodza juz te telefony 3ciej generacji, troche sie dzieje na rynku wiec moze juz jest taki tel:

- bardzo dobry odtwarzacz mp3 (ma zastapic zestaw iriver + EX71SL ) - glowny cel telefonu.

- nacisk na energooszczednosc, mozliwosc dlugiego odtwarzania mp3 (nie np 5h... jak to ma miejsce w niektorych "kombajnach")

- brak aparatu ( :) - ten punkt moge sobie jeszcze odpuscic bo to by byl cud gdyby taki tel pojawil sie na rynku, wiec to juz do mnie trafilo, ale aparat moze byc byle jaki, i tak nie bedzie uzywany, najlepiej jakby byl jakos schowany, a nie ze na odwrocie telefonu siedzi gigantyczny obiektywik z plastikowymi ozdobnikami..)

mile widziane:

- metalowa obudowa (moze byc stal, ciezka - nie ma znaczenia, tylko nie 50% a reszta to jakis plastik)

- monochromatyczny, albo organiczny (czarne tlo, i pixele swiecace sie na jakis kolor - taki jak np tu), swoja droga wlasnie ten player z funkcja telefonu bylby idealny :wink:

Zdaje sobie sprawe ze raczej na bank czegos takiego nie ma, ale jaki tel jest najblizej tych wymagan? (albo czy cos z nowosci jakie sie pojawia bedzie w stanie temu sprostac). Wg mnie na rynku wyraznie brakuje wyspecjalizowanych rozwiazan, tzn telefonow bedacych naprawde dobrymi w 1-2 funkach. Dzisiaj telefon musi miec wszystko - ale zawsze jest to kosztem jakosci, kazdy dres chce miec wypasiona komore z bajerami, a ze zdjecia sa do d*&$, mp3 to jakies mono i bateria mu trzyma 1-2dni bo wielgachny kolorowy wyswietlacz pozera ogromne ilosci energii to juz mniej istotne :-| Na takie cos jest popyt, ale zeby nie powstawaly jakies bardziej niszowe rozwiazania? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile masz kasy na wydanie?? Cos do 500zl mozna dobry tel kupic. SE K750i w800i nokia 6630 itp. NOWE!!!

Kaski to ja ma tak do 400zl.

A co myslicie o telefonach w mixie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Mam pytanie odnośnie Nokii 6230i. czy to jest normalne że bateria w tym telefonie trzyma 2 dni:( jeśli dzwonię codziennie ale tak max 20-30 min i w sumie rzadko robię cokolwiek innego? no i jeszcze mam piszczący zasilacz, szczególnie jeśli bateria jest totalnie rozładowana. reklamować to czy nie? Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą baterią to raczej normalna sprawa- przynajmniej tak było w przypadku kiedy ja używałem tego telefonu.

Z tym zasilaczem, to Cie nie do końca rozumiem, ale jeśli Ci coś piszczy, to reklamuj w końcu należy Ci się produkt bez wad:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam z koleżanką i u niej jest podobnie, a w serwisie mówili że to jest jakaś ładowarka do szybkiego ładowania i może tak być, ale chyba i tak się do nich przejdę. bateria jest beznadziejna :sad: dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aerial

 

Podaj cene a cos się znajdzie :wink:

Nie no tak do ~1.5k, co i tak juz spore przegiecie jak na taki mlodziezowy tel do mp3 :wink: Bo ze sa jakies zlote telefony z diamentami za dziesiatki tysiecy pln to wiem, ale tego nie biore pod uwage :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jakaś ładowarka do szybkiego ładowania i może tak być

Jeżeli to ta mała, płaska, to "ten typ tak ma" niestety :angry: Dźwięk jest o tyle wkurzający, że jest prawie na granicy słyszlaności, zmień na standardową "kostkę", będzie lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak do ~1.5k, co i tak juz spore przegiecie jak na taki mlodziezowy tel do mp3 :wink: Bo ze sa jakies zlote telefony z diamentami za dziesiatki tysiecy pln to wiem, ale tego nie biore pod uwage :wink:

Polecam Nokie 3250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Nie opłaca się kupować motki E1 (ROKR), tylko kupić sobie E398 i wgrać monstera od E1. Po wgraniu masz MotkeE1, tylko obudowa inna, choć E398 bardziej mi sie podoba, wiem jak to działa bo kumplowi wgrywałem do jego moty i jest super efekt :) A co do N70 i K750 to może ja się wypowiem bo starszemu dali niedawno z orange i moge sie pobawic i porownac. Wg mnie SE ma lepsza baterie, trzyma mi 7dni przy słuchaniu mp3 i odtwarzaniu filmików i przgladaniu zdjęć. N70 trzyma jakieś 6, ale wogole mp3 straszy nie słucha, robi pare fotek czasem i się nie bawi. Co do fotek to oczywiście K750 ma lepsze, nieznacznie ale lepsze. Lampe ma lepszą. funkcjonalność N70 jest duża bo ma Symbian, lecz K750 nie pozostaje w tyle wcale. Design i rozmiary na korzyść K750. WYświetlacz Nokia ma większy to jego zaleta. Ogólnie N70 jest niemłodzieżowy, za duży. Lepsze mp3 ma SE. Nokia dobrze odtwarza filmy. Ja polecam dla młodzieży K750 albo W800(lub zflashowany k750@w800 design&soft) a dla ludzi starszych N70. A i jeszcze zobaczcie cene Nokii a Se...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale E398 są juz trudno dostepne, zwlaszcza calkowicie nowe. Poza tym E1 ma 262tys kolorow, a E395 - 65 tys., a tego raczej softem sie nie poprawi ;)

 

i sie mylisz , 2 dni temu kumpel kupił za 430zł z przesyłka e398 z allegro(soft od rokr'a) wyswietlacz : 262k kolorów ma! , to sie jakos miesza czy cos, w kazdym razie działa, aparat po wgraniu softa tez o wiele lepszy- identyczny jak w e1rokr, za taka cene telefonik wymiata(na allegro jest ich kilka ;)).

 

ps, czy 3100 obsługuje wavy?:P

Edytowane przez RadekCzek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...